Şimdi Ara

Visko Love - İdaş - Yataş SELENA - Bambi Yataklarda Fırsat - Forumculara Özel İndirim Yatak & Yatak (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.151
Cevap
54
Favori
162.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: capricorn79

quote:

Orijinalden alıntı: immortALance

quote:

Orijinalden alıntı: capricorn79

Fotoğrafları gönderdim.

Mailiniz gördüm. Ürün Visko Love ürünü. Güvenle kullanabilirsiniz. :)

Merhaba,
    Belki benim hatam, sorumu tam anlatamamış olabilirim. Sormak istediğim size resmini gönderdiğim bendeki yastığın 186TL'lik "V9006 Aqua Jel Yastık" olup olmadığıydı. Bunu teyid edebiliyor musunuz?
    Benim aldığımın resmini tekrar kontrol eder misiniz? Çünkü Avcılar E-5 civarındaki şubenizdeki ile bendeki arasında çok fark var. Sizin sitedeki yastık şu web adresinizdeki: V9006 Aqua Jel Yastık

Bendeki yastığın fotografı ise bu: dış astarını çıkarttıktan sonra dahi içindeki mavi katmanları seçmek çok zor.

Resimden göründüğü kadarıyla teyit edebilirim. Jel katman aşırı dolgun olmuhor. Mavi veya yeşilimsi renkte oluyorlar. Dolgunluğunu da mağazamıza geldii onunla karşılaştıracağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanist

Emre Bey merhaba,

Uzun süre Yataş Five Z yatak kullandım. Yataktan gayet memnundum ancak yeni yatak almam gerekiyor. Visco yataklarda pek rahat edemiyorum. Bu sebeple Five Z muadili bir yatak arayışındayım. Sizde benzer bir yatak bulunuyor mu? Ölçü olarak 160X200 düşünüyorum.

Ayrıca artan boyun ağrım çekilmez bir hal aldı. Visco Love boyun destekli yastıklardan hangisini almalıyım? Sitenizdeki peşin ödeme için geçerli fiyat havale fiyatı mı? Kredi kartına tek çekim olmuyor sanırım.

Boyum 1.71, Kilo 65

Teşekkürler

Merhabalar,

Bir problem var sanırım. Yazdığımda sadece kendi öesajım vardı en üstte.sizin ve bir aşağıki kişinin mesajını görmesim. Şu anda mobilden girdiğimde fark ettim. Özür dilerim.

• Penelope elyaf yorgan siparişi verdim emre beyden, ürün bu senenin kataloğunda yok dolayısıyla bir müddet rafta beklemiş olmalı, küf-koku problemi çıkartmaz umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torku42

Penelope elyaf yorgan siparişi verdim emre beyden, ürün bu senenin kataloğunda yok dolayısıyla bir müddet rafta beklemiş olmalı, küf-koku problemi çıkartmaz umarım.

Merhabalar;

Ürününüz kargolanmıştır. Herhangi bir durumda cep numaram sizde mevcut bana ulaşabilirsiniz. İyi günlerde kullanınız. :)

• Emre bey merhaba. 9 Ay önce sizden Artilat Megal 5 aldım. Ürün için çok teşekkürederim.Uzun vadeli bir dönüş oldu Çok rahat bir şekilde yatıyor ve kullanıyorum. Çok güzel ve memnun kaldığım bir ürün herkese de tavsiye edebilirim.
    Bir tanede yastık almak istiyorum yakın zamanda tavsiyeniz ne olabilir.
    Saygılar.

Evdekiler illa yıkayalım dediler örtülerini yıkamışlar

• PanikAtak kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Yastık konusu biraz kişisel bir konudur. Net tavsiye vermek yanıltıcı olabilir. Boyun problemlerinde boyun destekli yastıklar ideal oöuyor mesela ama sertlik ve yükseklik gibi değerlerini görerek almanız daha iyi olacaktır.

• Emre Bey merhaba.
    Tam üyeliğim olmadığı için özelden bir mesaj yollamıştım bugün. Şu an üyeliğim aktif durumda, genelden de cevaplayabilirsiniz müsait olduğunuzda.
    Yalnız bu hafta yatak olayını bitirmek istiyorum, yani durumum acil mümkünse cevapta öncelik istiyorum.
    Teşekkürler.
  • Dün akşam sağolsun Emre Bey'in de desteği ile ben de Artilat Megal 5 modelinden satın aldım; ürün gelip bir süre denedikten sonra yorumlarımı paylaşacağım arkadaşlar.

Bu vesile ile tekrardan Emre Bey'e sorularıma hızlı geridönüşü ve sağladığı ödeme kolaylığı için tekrar teşekkür ederim.

@immortALance

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScR -- 12 Şubat 2016; 9:39:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScR

Dün akşam sağolsun Emre Bey'in de desteği ile ben de Artilat Megal 5 modelinden satın aldım; ürün gelip bir süre denedikten sonra yorumlarımı paylaşacağım arkadaşlar.

Bu vesile ile tekrardan Emre Bey'e sorularıma hızlı geridönüşü ve sağladığı ödeme kolaylığı için tekrar teşekkür ederim.

@immortALance

Merhabalar;

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. Umarım memnuniyetiniz sürüyordur. :)

• Emre Bey megal serilerinde güncel kampanya var mıdır ?

Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imagoodman

Emre Bey megal serilerinde güncel kampanya var mıdır ?

Selamlar.

Merhabalar;

Şu anda indirimli liste fiyatından %20 indirim uygulanmaktadır.

• Bende yastık alıcam ama kampanya filan bekliyorum 50 tl biraz bana pahalı geliyor bim de 19.90 TL'den satılıyordu bir aralar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordalpos

Bende yastık alıcam ama kampanya filan bekliyorum 50 tl biraz bana pahalı geliyor bim de 19.90 TL'den satılıyordu bir aralar...

En fazla 45TL'ye düştü yastıklar ama 19.90'lıklar ile alakası yoktur. :)

• Merhabalar,
    ben 85-90, müstakbel eşim 50-55 kilo civarlarındayız visco yataklarda dansite olarak kilo aralıkları veriliyor ancak eşler arasındali kilo farkından dolayı birimize sert diğerimize çok yumuşak gelebilirmi ? Bu gibi durumlarda visco yatak almak isteyenleri neye yönlendirirsiniz. Yaylı + viscolar bu durumlarda dahamı avantajlıdır ?

Comfort modelini tavsiye ederimisiniz ayrıca 70+60 DNS olan modeldi sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanja

Merhabalar,
    ben 85-90, müstakbel eşim 50-55 kilo civarlarındayız visco yataklarda dansite olarak kilo aralıkları veriliyor ancak eşler arasındali kilo farkından dolayı birimize sert diğerimize çok yumuşak gelebilirmi ? Bu gibi durumlarda visco yatak almak isteyenleri neye yönlendirirsiniz. Yaylı + viscolar bu durumlarda dahamı avantajlıdır ?

Comfort modelini tavsiye ederimisiniz ayrıca 70+60 DNS olan modeldi sanırım

Merhabalar;

Kilo farklılıklarında en ideal tepkiyi lateks yataklardan alabilirsiniz. Viscoya göre daha avantajlı bir yataktır. İkinci alternatif yaylı visco yataklar olabilir fakat ilk alternatif olarak lateks yatakları öneririm. Comfort modeli eşiniz için idealdir fakat sizin için biraz yumuşak gelebilir. Eğer terleme sıkıntınız veya fiziksel problemleriniz varsa pek tavsiye etmem. Latekslerde Artilat Megal-9 güzel bir seçim olabilir.

• emre beyin yardımları ile dün akşam megal 9 satın aldım. çok yardımcı oldu, sağolusun. bakalım kullanımına alışacakmıyız.
  • immortALance kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Emre bey;

Viskolove V9006 Aqua jel yastık aldım internet üzerinden, Şimdi geldi ürün fakat yoğun bir koku var üründe iade mi etsem yoksa havalandırsam mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Merhabalar Emre bey;

Viskolove V9006 Aqua jel yastık aldım internet üzerinden, Şimdi geldi ürün fakat yoğun bir koku var üründe iade mi etsem yoksa havalandırsam mı?

Visco yastıklarda belirli bir süre ilk ürün kokusu illaki bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında ürün bir de kargo ile geliyorsa sıcağa bağlı sorunlar çıkabilmekte. Takdir sizindir isterseniz iade edebilr isterseniz kokunun geçmesini bekleyebilirsiniz. :)

• immortALance kullanıcısına yanıt
    İade ettim. Teşekkürler...

• Merhaba, yeni bir yatak arayışındayım şu an ancak, çok fazla bilgim yok, bununla birlikte aşırı bir bilgi kirliliği mevcut. Kafam çok karışık. Visko mu tercih etmeliyim yoksa yaylı mı hiç bilmiyorum.

Benim kilom: 65

Eşim: 60

Yatak Ölçüsü: 150*200

Nasıl bir yatak tercih etmeliyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silpius -- 22 Haziran 2016; 13:34:01 >
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.