Şimdi Ara

Visco Yataklar Hakkında (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.911
Cevap
56
Favori
908.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Satışını yaptığın yatakların -ölçülerini -fiyatlarını-modellerini-garanti koşullarını belirten bir tablo yapsanızda bizlerde ihtiyacımız olan yataklar hakkında güncel kampanyalar dahilinde bilgi alabilsek....

Mesela ben 87 kiloyum eşim 65 kg civarında ben özellikle terletmeyecek kilomuza uygun en az 10 yıl garantili uygun modellerin tavsiyesini ve fiyatları ve ödeme koşulları-deneme süresi -iade şartları-hediyeli kampanya durumu hakkında bilgi almak istiyorum....yardımcı olursanız sevinirim.
    ( Yatak boyutları 150x200 )
  • Kampanyalı ürünümüz olarak bu ürün olabilir. Kilonuza uygundur. Normalinden daha fazla terletme yapmaz. Aslında ürün listemize girdiğinizde az çok ürün isimlerinden de ürünün ana amacı anlaşılmaktadır. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: immortALance

Kampanyalı ürünümüz olarak bu ürün olabilir. Kilonuza uygundur. Normalinden daha fazla terletme yapmaz. Aslında ürün listemize girdiğinizde az çok ürün isimlerinden de ürünün ana amacı anlaşılmaktadır. :)

Link'e tıkladığımda bu yazıyla karşılaştım......bu yazıdanda hangi yatağı/yatakları tavsiye ettiğinizi-model isminin ne olduğu+özelliklerini 150x200 lük yatağın fiyatını,kampanya hediyeleri ve ödeme-deneme-iade koşullarının ne olduğu hakkında bir bilgi edinemedim.

Link......

Üzgünüz aradığınız şeyi bulamadık. Sebepleri;

Aradığınız Sayfa Silinmiş Olabilir.
    Aradığınız Sayfa Yayından Kaldırılmış Olabilir.
    Aradığınız Sayfa Tarih Boyunca Hiç Olmamış Olabilir.
    Aramaya devam etmek için arama formunu kullanabilirsiniz veya alttaki yazılardan birisine de göz atabilirsiniz...

Visko Love High Eco Yatak
    Visco Yataklarda Terleme Problemi
    Visko Love Bruno Baza Başlıkları
    Visko Love Luna Baza Başlığı
    Visko Love Rigato Başlıklar
    Visko Love Punto Başlıklar
    Visko Love Quadro Başlıklar
    Güçlü Bir Bellek İçin Ne Kadar Uyku?
    Visko Love OUTLAST – Klimalı Yatak
    Outlast Adaptive Comfort Kılıf
    HKS Comfort Baza
    Gold – Zenginliğin ve Bolluğun Simgesi
    Dansite Nedir Ve Önemi
    Soya Yağı Özlü Bitkisel Visco
    Bamboo – Doğasından Anti Bakteriyel
    Hint Yağı Özlü Bitkisel Visco
    Mondi Tango Baza
    Visko Love High – Uyku Sorunlarınıza Çözüm
    Visko Love Comfort – Gece Boyunca Extra Komfor
    Rexsona Pırlanta Bazalar
    Çift ve Tek Kişilik Ekonomik Baza
    Kaliteli Bir Uykunun Sırları
    Visco Yatak Şikayetleri
    Anti Stress Yataklar ve Faydaları
    Visko Love Baby – 70X130X15cm

• http://www.viscoyatakmerkezi.com/en-ucuz-visko-yatak.html

Telefon yoluyla ulaşırsanız eğer en iyi şekilde sizi bilgilendirmeye çalışırım efendim. Bu konu üzerinden pazarlama yapmak istemiyorum. Konu pazarlamaya uygun değil efendim. İmzamdaki konuya yazabilirim ama. :) Ayrıca ben tıklayınca çalışmakta link.
  • Geçen gün işbirde visko yataklara baktım. 100 density olan yatağı, 75 density olana oranla daha yumuşaktı ve içine daha kolay gömülüyordu. Satıcı da bunu onayladı. Fakat bu forumda tam tersi söyleniyor. Densite arttıkça sünger yumuşar mı, sertleşir mi?
  • Visco Yastığımın temizliğini nasıl yapabilirim?

Bu sıcak havalarda terden sırılsıklam oluyor geceleri.

İçindeki visco ürünü yıkayabiliyor muyuz?
    Çamaşır makinasına atsak ne olur? :)
  • Yazık olur :) Kılıflarını sköün ve iyice havalandırın. Yapabileceğiniz en iyi şey bu olabilir. Kılıflarını da bir güzel yıkarsanız sorununuzu bir nebze giderebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istengeldimyorgunum

Geçen gün işbirde visko yataklara baktım. 100 density olan yatağı, 75 density olana oranla daha yumuşaktı ve içine daha kolay gömülüyordu. Satıcı da bunu onayladı. Fakat bu forumda tam tersi söyleniyor. Densite arttıkça sünger yumuşar mı, sertleşir mi?

Dansite arttıkça üründe (aynı indekste) sertlik az artar . Ama 75D de 100D den sert yapılabilir. Yani Sertlik birebir Dansite ile ilgili değildir.

quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

Visco Yastığımın temizliğini nasıl yapabilirim?

Sıcaklıkta aşırı kolay yırtılır, Kimyasallarla bozulur , çok zor kurur.

Yıkamak istemesin bilmem ama makineden kesinlikle parçalanmış çıkacaktır.
    Yinede elde kısa süreli yıkanabilir (yıkayın demiyorum çok kokarsa denersiniz)

• quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

Visco Yastığımın temizliğini nasıl yapabilirim?

Bu sorun için ben bir adet alez almayı düşünüyorum, tercihen su geçirmez apreli olanlarından da bir türlü elim değip uğraşamadım...
  • merhabalar yakında evleniyorum malum yatak aramalarım başladı;

kafamdaki yatak pocket yay sitemine sahip fakat yüzeyinde visco olan bir yatak.

her iki türünde faydalarını birleştirmiş gibi görünüyor.

eşimde bende kiloluyuz.

ölçü olarak 180-200 alacağız.

bu tip bir yatak mı önerirsiniz? yoksa sırf visco olan mı.

( bir yerde kilolulara visco iyi olmuyor gibi bir şey okudum aslı astarı varmı bilemiyorum)

şu an yaztığım visco gayet memnunum.

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

hayırlı günler
  • Merhabalar;

Kilo visco için önemli değil aslında çok fazla kilonuz yoksa. Problem yeterli sertlikte yatak almadığınızda baş gösterir. Mesela 100 kilo bire beden ile 60 dansite 70 dansite bir ürün kullanırsanız elbette problemler yaşarsınız. FAzla gömülme ve buna bağlı terleme gibi.

Sert yatak seçmeniz gerekmektedir. Ağırlığınız o viscoyu daha iyi tartmaktadır. Visco seçimini yaparsanız bu şekilde yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

İyi geceler dilerim...
  • bende bişey sorabilirmiyim yataşın orion, fire-z veya prestige yataklarından almayı düşündüm bunlarda visco yok sanırım ama yün varhttp://www.yatas.com.tr/product.asp?id=190
    incelenirse bu yataklar iyimidir alsam mı yoksa visco mu alsam bana yardımcı olurmusunuz yeni evlenicem ve hangi yatağı alıcağımızı bilmiyoruz. bu sorunumuz var. viscolar çok mu ii illa vizco mu almalıyım.
    bide bu yataklar çok mu yüksek
  • bu arada fiyatı 1000 tl olabilir en fazla. ama ben 600-700-800 tl civarı düşünüyoruz.
  • Eminim visco bu yataktan çok daha iyidir ve 900 liraya çok çok güzel bir visco alabilirsiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: immortALance

Eminim visco bu yataktan çok daha iyidir ve 900 liraya çok çok güzel bir visco alabilirsiniz :)

ya bilgisizliğimi mazur görün lütfen. visco yatak tam olarak nedir ve ne işe yarar neden visco yatak. yani normal yataklardan farkı ne ayrıca vizco yataklar lar ince oluyor biraz. sorun çıkarmaz mı kalitelimi yani. ki burda okudum bir sürü terletiyor vb. şikayet var. ayrıca burda benim link verdiğim yatak sert mi? biliyorsanız visco yumuşak mı? istikbalin şu visco yatağı iyimi ayrıca detayları belirtilmemiş ama
    http://www.istikbal.com.tr/source.cms.docs/istikbal.com.tr.ce/istikbal.html
    istikbalde başka visco yatak görünmüyor.

• Dediğiniz gibi detayları belirtilmemiş. Ne yazık ki şeytan ayrıntılarda gizlidir. Bu sebeple bir şey söyleyemeyeceğim İstikbal için.

Visco yatak tamamen vücudun şeklini alan üründür ve bu şekli alırken de yay olmması sebebiyle vücuda çok fazla kaldırma kuvveti uygulamaz. Bu kaldırma kuvvetinin yani vücuda karşı kuvvet uygulamaması kan dolaşımını rahatlatır, buna bağlı uyuşmaları da engelleyerek %80 oranında gece istem dışı dönmelerini engeller. Vücutta her nokta desteklendiğinden, siz yatağın değil yatağın sizin şeklinizi almasından dolayı da mevcut ağrılarınızı giderir, fıtık hastalarında tedavi sürecini hızlandırır, kaliteli bir uyku sağlar ve kaliteli bir uyku da kaliteli bir yaşam sağlar.

Müşteri deneyimlerimizden bildiğimiz kadarıyla boyun destekli visco yastıklardan benim boynumda problem vardı da iyi gelmedi diyeni görmedim ki yatağı beğenmeyenler yastıktan fazlasıyla memnun. İlk yastığı kullanan zaten yatağı rahatlıkla kullanabiliyor. Bir diğer nokta da eğer siz o yatağa terleyeceğim, belim ağrayacak, çok kokacak vs. diye yatarsanız o yataktan terlemiş, uyuyamamış bir şekilde kalkarsınız. Yani olay birazda psikolojik. Ben bunda rahat edeceğim diyerek alan ama rahat edemeyen olmadı henüz.

Visco yataklar çok daha farklıdır. Terletmeyi normalinden daha fazla yapmaz. Hele ki bu sıcaklarda mecburen terleyeceksiniz zaten. TErlemezseniz sağlıksızdır o yatak. Sadece aşırı terleme çekenlerin biraz rahatlayacağı modeller mevcuttur. TErletme yapması da o yatağın size uygun olmayışıdır. 100 kg bir bedenle 9cm viscoya yatarsanız terlememeniz pek mümkün değil ne yazık ki.

İnceliği konusuna gelince de içerisinde yay, keçe, sünger, takozlar, destek elemanları vs. gibi onlarda dolgu malzemesi bulunmaz. Sadece sünger ve visco bulunmaktadır. Yaylı bir yatakla pek de fazla kıyaslanmaması gerekir.

• peki eşim 72 kg. ben 57 kg. bize kaç cm visco ve kaç dns lazım
  • 60-70-80 dns hepsini kullanabilirsiniz. 7cm idealidir. çok daha yumuşak olsun derseniz 9 cm de kullanabilirsiniz.
  • arkadaşlar yataşın şu yatağı nasıl sizce ii görünüyor fiyatıda terletmiyomuşta hemde fermuarlı yıkanıyor

http://www.emrehome.com/160x200-visco-high-cift-kisilik-yatak-p-471.html?cPath=21_113
  • arkadaşlar istikbalşin bu ultraform yatağı nasıl sizce hem üstünde visco ped de var
    http://www.istikbal.com.tr/source.cms.docs/istikbal.com.tr.ce/istikbal.html
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.