Şimdi Ara

virus sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bi arkadasın hard diskini notebookuma takmasından sonra bilgisayara virus bulaştı..
    şöyle ki normalde giriş için herhangi bir password ayarlamamışken şu anda bilgisayara girebilmek için bilgisayar password istiyor..
    ne yapılabilir bir fikri olan var mı??

• Merhaba
    Arkadaşınızın diski notebookda takılı iken mi şifre istiyor yoksa sizin hdd takılı iken mi istiyor tam olarak anlayamadım da
  • yok hayır herhangi bir şey takılı diil.normal bilgisayarı actığımda windows başlamadan once istiyor
    yani sanki ben bilgisayarıma kendi hesabıma girerken bir şifre kurulumu yapmışım gibi halbuki ole bir sey yapmadım.dolayısıyla sisteme girip su anda virus taraması vb hiç bir şey yapamyorum.
    yalnızca dun windows un kendi antivirus programı 500 küsür virus tespit edildi gibi bir uyarı vermişti.halihaızrda kullandığım program ise AVG.

fikriniz olursa cok tesekkür ederim
  • bios geçip xp açılmadan önce f8 e bas güvenli mod a gir administrator olarak giriş yap sonra sağlam bi antivirüs kur ve tarama yap [güvenli modda kurulum yapılmıyosa avgyle tara] bulunanları temizle düzelebilir
  • ewet denemiştim ama buna da izin vermedi malesef..:(
  • güvenli moddan administrator olarak da giremediyseniz format atmadan zor gibi görünüyo geçmiş olsun
    ama siz hemen formayt atmayın belki bi bilen çıkar
  • yokmu bi çare??:(
    peki hard disktekileri kurtarmanın bi yolu yokmu??
  • Eger elinde XP cdsi varsa onarma kurulumunu yap 33 dk kaldiginda aygitlar yukleniyor iken shft + f10 bas oradan yeni bir kullanici ekle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.