Şimdi Ara

Virüs programınızın güvenirliliğini test edin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
2.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kaspersky 7 de hemen sildi
  • quote:

Orjinalden alıntı: JANT!

Kaspersky 2009 anında buluyor..

Fakat daha önce verilmişti

O zaman benim denememe gerek yok:)
  • nod32 2008

banan hıc bırsey sormadan sıldııı
  • Avira AntiVir premium kullanıyorum. dosyayı masaüstüne kaydedince avira hiçbir uyarı vermeden dosyayı karantinaya aldı.

Bu iyi mi yoksa kötü mü??
  • ZA Security Suite
     Virüs programınızın güvenirliliğini test edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyae -- 9 Ağustos 2008; 0:14:46 >
  • NOD32 Antivirüs 3.0 Ficar test dosyası dedi silmedi hemen karantinaya aldı.daha txt dosyası iken:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat ÖZDAĞ -- 9 Ağustos 2008; 23:08:13 >
  • Dosyayı kaydettikten sonra açmak istediğimde erişim engellendi yazdı,3 saniye sonra da "EICAR TEST FILE" uyarısı verdi,sildim.
  • nod32 hemen sildi
  • avira antivir
    kaydettim hiç bir tepki yok . Tarattım anca öyle uyarı verdi
  • Kaspersky
  • nod 32 hemen sildi kaydeder kaydetmez :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: ertanak

3 senedir internette var olan EICAR test file dosyası forum forum dolaşıyor.
    Antivirus firmaları bile böyle saçma sapan şeyler yüzünden deneyimsiz kullanıcılar ''aa neden benim programım bulamadı oysa diğer program bulmuş, demekki iyi değil benim programım hemen diğerine geçeyim'' demesinler diye bu dosyayı database'lerine eklediler.
    Ve tabi bir de 5000-6000 virüs olduğu iddia edilen zip dosyaları.
    Neymiş efendim bunlarla güvenilirliğimizi test edecekmişiz.
    Güldürmeyin. Test 1 dosya ile ya da bir yüksek akıllı insanın 2-3 senelik demode virüsleri zipleyip göndermesiyle yapılmaz.
    Yapılan da test olmaz.

Böyle şeylere itibar etmeyin.Bu EICAR test file dosyası ile test mest olmaz.
    Ola ki oldu diyelim(?) bu bize güvenilirlik hakkında hiçbir kayda değer bilgi vermez / veremez.

haklısın dostum

• Nod 32 bana sormadan hemen sildi.
  • ne kaydetmesi... kaspersky kaydetmeme bile izin vermedi. hatta devre dışı bıraktım kaydetmek için, yine kaydedemedim...
  • Kasperksy Internet Securıty 7.0 var bende.Kaydettim, virüsü bulmadı,tarattım o zaman buldu .İnşallah bir sorun yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzman1994 -- 15 Ağustos 2008; 13:45:45 >
  • Kav 7.0.0.125 canına okudu
  • çat diye buldu

vay anasını sayın seyirciler
  • Kaspersky ınternet securıty 7.0 otomatik bulmadı.kaspersky antivirüs 7.0 hemen buldu.canavar kaspersky antivirüsüm benim...
  • NOD32 kaydet dediğim anda buldu , demekki uyumuyor
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.