Şimdi Ara

Vip-file Link Hızlandırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
6.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Genellikle vip-file.com dan dosya indiriyorum. tabii ki free hızda ama son günlerde bazı linkler full hızda iniyor. sebebini araştırdığımda ise
    türkiyede bazı arkadaşlar link üzerinde oynayıp en yüksek hızda free kullanıcı olarak indirilmesini sağlıyor ve bu gayet güzel bir hizmet bizim açımızdan. yalnız tabi biz linki verirsek hızlandırıyorlar.
    Örnek vermek gerekirse

yavaş hızda indirlen link = http://vip-file.com/download/eda692870884/DerinPort.iN-HarunK-1978-Hababam-Sinifi-Dokuz-Doguruyor.avi.html

aynı link değişim yaptırılarak
    http://vip-file.com/download/6767.eda692870884/DerinPort.iN-HarunK-1978-Hababam-Sinifi-Dokuz-Doguruyor-Derinport-DeL_CaRMEN.avi.html
    full hızda indirilebiliyor.

Bunun nasıl yapıldığı hakkında bir araştırma içine girebilirmisiniz yada bilgi almamız mümkünmü acaba en azından elimizdeki yavaş vip-file linklerini hızlı bir şekilde indirmiş oluruz. Şimdiden çok teşekkürler iyi çalışmalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imotep -- 16 Eylül 2009; 12:55:52 >

• Wodashin bu yöntem biteli aylar oldu. ben yeni sistemden bahsediyorum. yinede cevap verdiğin için teşekkürler
  • güncel
  • IDM / 8Mbit internet, oraya 6767 gibi rakamlar atayarak denedim 1.5 / 5 Kbps arasında değişti hız Vip-file gördüğümde direk sayfayı kapatıyorum.
  • Bunu yapan site yöneticileri sır gibi saklıyorlar nasıl yapıldığını.Ama şurası kesin ki premium gerekli Vip-File'a.Bence en iyisi gerekli linkleri bildirip çevirmelerini sağlamak.Öbür türlü herkes bilseydi Vip-File da öğrenirdi nasıl yapıldığını ve bu yöntem de diğer yöntemler gibi biterdi:)
  • siteye girin kaynak kodundan javascript kodlarına bakın bulursunuz
  • en assada or very low speed var sağ tıklayın idm ile indri yapıp tamam deyin alın size full speed denemek bedava fakat idm sart
  • hocam işi çözer gibi oldum...
    http://vip-file.com/download/6767.eda692870884/DerinPort.iN-HarunK-1978-Hababam-Sinifi-Dokuz-Doguruyor-Derinport-DeL_CaRMEN.avi.html

yukarıda verdiğin linkte 6767 sayısına dikkat et...... her linkte böyle bir sayı var..... 10 lı kombinazondan 10000 denemede kesin bu 4 basamaklı sayıya ulaşırsın ve link aktif olur...benim yazılım bilgim yok ama teker teker deneme yapan basit bir yazılımla bu iş halledilir.. bilgisayar bunu 3 dakikada çözer
    zaten doğru sayı olmadığında link nort fount diyor. yani link kırık oluyo... doğru sayıyı bulunca aktif oluyor ve süper hızlı indiriyorsun..... bu yöntem açıklanırsa vip-file .com admini sistemi yeniler. en iyisi

bilinmemesi...son olarak yazılım bilgisi olan bu işi 5 dakkada çözer

• quote:

Orijinalden alıntı: mozza123

Bunu yapan site yöneticileri sır gibi saklıyorlar nasıl yapıldığını.Ama şurası kesin ki premium gerekli Vip-File'a.Bence en iyisi gerekli linkleri bildirip çevirmelerini sağlamak.Öbür türlü herkes bilseydi Vip-File da öğrenirdi nasıl yapıldığını ve bu yöntem de diğer yöntemler gibi biterdi:)

evet dedıklerın kısmen dogru...

Sadece Derınport Ust yonetıcılerı bu yontemı bılıyor. Kı buda sıstemın daha uzun kullanılmasına yonelık :)

quote:

Orijinalden alıntı: rigobert_42

hocam işi çözer gibi oldum...

yukarıda verdiğin linkte 6767 sayısına dikkat et...... her linkte böyle bir sayı var..... 10 lı kombinazondan 10000 denemede kesin bu 4 basamaklı sayıya ulaşırsın ve link aktif olur...benim yazılım bilgim yok ama teker teker deneme yapan basit bir yazılımla bu iş halledilir.. bilgisayar bunu 3 dakikada çözer
    zaten doğru sayı olmadığında link nort fount diyor. yani link kırık oluyo... doğru sayıyı bulunca aktif oluyor ve süper hızlı indiriyorsun..... bu yöntem açıklanırsa vip-file .com admini sistemi yeniler. en iyisi

bilinmemesi...son olarak yazılım bilgisi olan bu işi 5 dakkada çözer

:D
    sen guzel fılm yazarsın :D
    hanı matamatıkte problem cozersın bırde saglama yaparsın ya emın olmak ıcın :D
    senın yanıt yanlıs sağlaması daha daha yanlış ...
    usttekı mesajdada yazdıgım gıbı Sadece DerınPort Ust yonetıcılerı bu konuda bılgılılerdır.
    neyse bu yontemı arastırmaktansa bence DP ye takılmak daha mantıklı...

@DeL_CaRMeN
    Derınport Onursal Üye

• Bende uploada başlamış bu letitbit ve vip fileye bir çok site kullanıyor ama kimse sır vermiyor

freede şöyle bir ayar var

The speed of free downloading should be
    (It is important if you choose "Yes" in previous paragraph)
    1 Kilobyte/s. (Recommended)
    5 Kilobyte/s.
    10 Kilobyte/s.

10 kbden yüksek yok

Eğer bu işi açıklayabilecek olan varsa iyi olur
    Kullanıcılara son hızda download yaptırabilmek için premium gerekiyorsa onuda alırım
  • Free olarak Vip-Filedan iyisini tanımam.Free olarak 175 kb üstünü sadece Vip-file da gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wrigoo

Free olarak Vip-Filedan iyisini tanımam.Free olarak 175 kb üstünü sadece Vip-file da gördüm.

Bizde uploadçı olarak soruyoruz Upload yapıyoruz ama kullanıcılar tarafından 10-15 kb geçmiyor

Verelim link istersen bak bakalım 50yi stabil olarka görebiliyormusun
  • onu bosverınde rapıde cozum getırın
  • Link kullanımı çoğunlukta. Madem bu kadar uğraşıp upload ediyorsunuz birde torrent oluşturmayı deneyin.
  • linkleri yazarsanız burdan çeviririm ben hızlı linke
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.