Şimdi Ara

TV Series and Movies Folder Icon Pack [Özel Yapım] (İndirme Linki İçerde)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
4
Favori
11.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bir konuda paylaştığım klasör resimlerim ilgi gördüğü için burada sizlerle paylaşmak istedim. Uzun süredir düşünüyordum, bugüne nasip oldu.

Toplam 1.401 Film Klasörü ve 970 Dizi Klasörü bulunmakta.

Henüz hali hazırda .ico olmayan pek çok klasör mevcut. Fakat şu an bu kadar paylaşabildim. Yoksa 2012 yılında çıkan filmlerin de klasörlerini yapmış bulunuyorum. Bir konuya da açıklık getirelim. Örneğin Inception filmi için 8 farklı tasarımda klasör karşınıza çıkabilir. Bazı filmlerin 2-3 tane farklı tasarım şekli var. Elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalıştım. Güncel olarak klasörler gelecektir. Yani devamı gelecek eğer ilgi görürse. Şunu belirtmek istiyorum ki kesinlikle istek almıyorum. Yani şu diziye veya filme klasör yapar mısın gibi ricalarınız şimdiden meclis dışıdır. Klasörlerin hepsini alfabetik olarak sıraladım. Yani film veya dizi klasörünü tek tek aramak zorunda kalmayacaksınız. Şunun altını çizmek isterim, klasörler sadece Windows işletim sistemi içindir. Birkaç örnek sunalım sizlere..

Bunun gibi birçok klasör mevcut. Bir sorunuz olursa veya yolunda gitmeyen birşeyler olursa gerek özel mesaj atarak gerekse konu aracılığıyla bana iletebilirsiniz. İlginiz için şimdiden teşekkürler.. Yapmayı bilmeyen varsa bana özelden ulaşabilir.

Şu dizi var mı? Bu film var mı? gibi sorular sorabilirsiniz. Örnek resimlerini gösteririm. İndiren de konuya yazarsa sevinirim. Emeğe saygı +rep

Film Icon Linki ~http://yadi.sk/d/Lc9qJY_xH2vpR
    Dizi Icon Linki ~http://yadi.sk/d/D_7QTRDtH2vq6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed Wood -- 3 Şubat 2014; 13:24:38 >

• İlk indiren biri olarak çok beğendim, bazı iconlar var ki filmdeki sahneleri deli gibi çağrıştırıyor. Bkz: 300
    Eline, emeğine sağlık kanka.
  • Kardeşim bayadır uğraştığını biliyorum bu .ico dosyaları için. Emeğine,eline sağlık.
  • Bunların hepsini sen kendin mi yaptın, yani photoshop yada benzeri bir program da kendin mi oluşturdun?,,, yoksa belirli yerlerden aldığın ikonları kendi klasörlerine mi uyguladın? ....
  • @KeShhh® Yapımı tamamen bana ait hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed Wood -- 3 Aralık 2012; 0:54:02 >
  • Hocam, özellikle teşekkür etmek istedim. Olağanüstü bir çalışma olmuş, ellerin dert görmesin.

Bir de sormak istediğim bir konu var. Ben filmleri harici diskimde depoluyorum. Kendi dizüstümde klasör simgelerini ayarlıyorum ama diski başka bir bilgisayara götürdüğümde simgeler görünmüyor, normal klasör simgesi olarak çıkıyor. Bu simgeleri klasörlere kalıcı olarak gömmenin bir yolu var mı?
  • @Thingol;

Her filmin klasörüne uygulamak istediğin simgeyi filmin kendi klasörüne koyman gerek,sonrada o ikona tekrar simge ayarlarından adres vererek seçersin, klasörde ikonun görünmesini istemiyorsan gizli dosya yaparsın, sistem ayarlarından gizli dosya ve klasörleri gizlemeyi etkin yaparsan hem görünmez , hemde sanki gerçek ikonu o şekildeymiş gibi görünür...

@Ed Wood;
    Ok!!... Peki bana şu önizlemede görülen "The Vicar of Dibley" dizisine ait psd dosyasını yollar mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeShhh® -- 3 Aralık 2012; 13:25:00 >
  • @KeShhh® Yolladım hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeShhh®

@Thingol;

Her filmin klasörüne uygulamak istediğin simgeyi filmin kendi klasörüne koyman gerek,sonrada o ikona tekrar simge ayarlarından adres vererek seçersin, klasörde ikonun görünmesini istemiyorsan gizli dosya yaparsın, sistem ayarlarından gizli dosya ve klasörleri gizlemeyi etkin yaparsan hem görünmez , hemde sanki gerçek ikonu o şekildeymiş gibi görünür...

@Ed Wood;
    Ok!!... Peki bana şu önizlemede görülen "The Vicar of Dibley" dizisine ait psd dosyasını yollar mısın?

Bunu denemiştim ama olmamıştı, şimdi çözdüm olayı. Benim filmlerin olduğu klasörün adında Türkçe karakterler vardı. Klasör adında Türkçe karakter olunca arıza çıkarıyor. Adı değiştirince görünmeye başladı artık. İşletim sistemim İngilizce, ondandır sanırım. Teşekkürler

• Teşekkürler..
  • Hocam şimdi tamamlandı indirme eline emeğine sağlık teşekkürler

Not: Bu konu devam etmeli :)

İlaveten eyvah eyvah dışında neden hiç Türk film ya da dizi afişi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z@NZ@R@ -- 3 Aralık 2012; 19:55:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z@NZ@R@

Hocam şimdi tamamlandı indirme eline emeğine sağlık teşekkürler

Türk dizisi izlemediğimden yapmaya gerek duymadım açıkçası. Filmleri ise çok ekstra bir zaman ayırmam gerekiyor. Fetih 1453 filmine de yapmıştım. Yeniler arasında o da.. İndirdikleriniz de mevcut değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

quote:

Hocam şimdi tamamlandı indirme eline emeğine sağlık teşekkürler

Türk dizisi izlemediğimden yapmaya gerek duymadım açıkçası. Filmleri ise çok ekstra bir zaman ayırmam gerekiyor. Fetih 1453 filmine de yapmıştım. Yeniler arasında o da.. İndirdikleriniz de mevcut değil.

Devamı gelecek mi paylaşımların :)

• @Z@NZ@R@ Hocam dediğim gibi ilgiyi görürsem devam ettiririm elbette.
  • quote:

@Z@NZ@R@ Hocam dediğim gibi ilgiyi görürsem devam ettiririm elbette.

Hocam şahsen ben ilgiliyim mükemmel bi çalışma bence,takipdeyim konuyu
  • quote:

quote:

Her yanından belli oluyor ilgili olduğun.. Olmazsa sana da öğretiriz hocam sorun değil.
  • quote:

quote:

quote:

Her yanından belli oluyor ilgili olduğun.. Olmazsa sana da öğretiriz hocam sorun değil.

iyi olur müsayit bi zamanda pm atabilirsin

• eline emeğine sağlık hocam
  • 1. Part bende inmiyor herkeste böylemi
  • Hocam henüz indirmedim ama png formatlı olanları var mı elinizde? Medya oynatıcı sadece png yi destekliyor da...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.