Şimdi Ara

Vınn alıcam bilgi lazım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vınn alıcam ama kafmda bazı sorular var..

1 vınn alsam suanki internet tarifemde kullanabilirmiyim (ttnet 8mbit sınırsız 50 akk tarifem)

2 vınna 2 3 kişi girebilecekmiyiz böle bir vın modemi varmış 8 kişi bağlanabiliyrmuş doğru mu ?

3 son sorum vınn kullanışlımı deneyenler memnun mu?

şimdiden cevaplayanlara teşekkür ederim iyi forumlar...

• 1.anlayamadim ne demek istedigini ama olmaz herhalde
    2.var evet ama biraz tuzlu onun yerine bilgisayara bir program vardi onla paylasabiliyodun
    3.vin degilde jet kullandim sana tavsiyem kotasinda duran bir paket secmen jet cogu yerde 2g cekiyordu.Bulundugun yerde turkcell iyi cekiyorsa al derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bulunduğun yerde avea çekiyorsa avea kullan 2 sene kullandım memnunum sıfırdan alırsan 5gb modem ile birlikte 12 taahhüt aylık 40 lira falan belki de 30 lirada olabilir.
    ama en ucuzu avea.ayrıca 5 gb ek paketi de 20 lira.takımın gol attıkça 100 mb da kazanırsın.

bunun dışında hattın varsa ve avea data paketine taşırsan 5gb 20 liraya alırsın ama modem vermezler.
    ikinci el ve sıfır modemleri 30-60 lira arası bulursun.

kendinden wi-fi lı 3g modemler çok pahalı bunun yerine 3g router alabilirsin 2inci el ucuza var sıfır alırsan 50 ile 70 tl arsına halledersin.

kısaca böyle.ama önemli olan avea 3g senin mekanda çekiyor mu çekiyorsa en ucuzu en iyisi aveadır.

yok be turkcel alacam diyosan ttnet adsl bağlat daha ucuza gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Woldemorld -- 4 Haziran 2014; 11:49:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cdcdcdcd11

Vınn alıcam ama kafmda bazı sorular var..

1 vınn alsam suanki internet tarifemde kullanabilirmiyim (ttnet 8mbit sınırsız 50 akk tarifem)

2 vınna 2 3 kişi girebilecekmiyiz böle bir vın modemi varmış 8 kişi bağlanabiliyrmuş doğru mu ?

3 son sorum vınn kullanışlımı deneyenler memnun mu?

şimdiden cevaplayanlara teşekkür ederim iyi forumlar...

Sanirim 8mbit kullanirsin ancak turkcell de 15gb AKK vardi

Vinn wifi almak istiyorsan taahhüt ver daha ucuza al

Vinn dan çok memnundum hizi stabil 8mbps hic değişmeden 2 yil kullandim tek sorunu AKK 15 GB AKK mi olurya

• Lord Woldemorld kullanıcısına yanıt
    Sizin cevabinizi okuyunca bugün gittim 3 avea bayisinde böyle bir kampanya yok bitti demelerine ragmen . Tam emin olmayıp akabinde müşteri hizmetlerini arayıp kampanyanın hala geçerli oldugunu ögrenip, 4.cü bayiden kullanmadıgım ses hattını aveaya taşıma başvurusu yaparak 5gb aşımdız 19 tl,bir yıl tahattütle başvurumu yaptım. Sırada 2.el vodem alma kısmı kaldı onunda destekledigi hiza göre 2,3 çeşidi varmış 21mbps lik bir vodem bulup hattın açılmasıyla kullanmaya başlarım. Sayenizde haberim oldu böyle bir kampanyadan teşekkürler. Yararlanmak isteyenler kaçırmasın derim bende

• quote:

Orijinalden alıntı: tt44

Sizin cevabinizi okuyunca bugün gittim 3 avea bayisinde böyle bir kampanya yok bitti demelerine ragmen . Tam emin olmayıp akabinde müşteri hizmetlerini arayıp kampanyanın hala geçerli oldugunu ögrenip, 4.cü bayiden kullanmadıgım ses hattını aveaya taşıma başvurusu yaparak 5gb aşımdız 19 tl,bir yıl tahattütle başvurumu yaptım. Sırada 2.el vodem alma kısmı kaldı onunda destekledigi hiza göre 2,3 çeşidi varmış 21mbps lik bir vodem bulup hattın açılmasıyla kullanmaya başlarım. Sayenizde haberim oldu böyle bir kampanyadan teşekkürler. Yararlanmak isteyenler kaçırmasın derim bende

çok sevindim

yalnız bunu alırken sim kilitli olmamasına dikkat edin yani vodofonun vodemi yada türkcelin vınnı bazen avea da çalışmıyor buna dikkat ederseniz sorun yok.

hız kısmına gelince siz21 lik alsanız bile en fazla 7.2 yi görürsünüz en azından şimdilik böyle geleceğe yatırım adına 21lik düşünülebilir

• Lord Woldemorld kullanıcısına yanıt
    21 mbps zaman içinde yükselebilir dediğiniz gibi. Alırken 10-15 tl fazla fiyatı var 7.2 mbps ye göre almışken ilerisi için yatırım yapılabilir Alırken dikkat edicem başka operatörün sim kiltli olmasına karşı. İlanlarda genelde tüm operatörlerle çalıştıgı belirtilmiş, çalışmayanda olabilir en garantisi avea jet modem olandan almak. Tekrar teşekkürler

• Bana da 15 gün içerisinde vınn ya da jet lazım olacak . Aldığınız paketin koşulları nasıl 5 gb kotalı galiba dolunca duruyor mu ? Fiyatı nedir

@tt44

Avea hattım yok ; ayrıca hat mı almak gerekiyor . Şöyle bir şey buldum modemlihttp://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/5GBTaahhutluJetTarifesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Eren| -- 8 Haziran 2014; 17:59:41 >
  • |Eren| kullanıcısına yanıt
    12ay tahattüt veriyorsun 19 tl + 1,66 tl telsiz ücreti. Modem yok. Diger operatörlerden ses yada data hattını taşıyorsun.modemi ben 2.el alıcam.(40-50 tl civarı 21mbps hızında olandan) 5gb bitince duruyor.

Senin yazdıgında 6,6 tl aylık *12ay modem ücreti var ayrıca yaklaşık 56 tl yeni hat açılış ücretini 12 aya bölüyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.