Şimdi Ara

Villa Sepeti Nasıldır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
17.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar villa sepetin den villa kiralamak istiyorum ancak kendi sitesinden başka bir yerde yorum yok.Burasi hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

• Tuzla Bodrum'dan bi villa kiralamıştım geçen sene daha doğrusu villanın bir bölümünü 1+1 amerikan mutfaktı balkonu geniş yatak odası ve salon iyiydi... Biraz pahalıya gelmişti ama o bölgede daha fazla kişi kalanlar hele'de kız erkek grup gidenler çok uyguna çok eğlendiklerini söylerler...

Gideceğiniz yere de bağlı ben royal heights'a gitmiştim denize sıfır güzel bi mekandı plajı pek iyi değildi ama...
  • Teşekkür ederim cevabınız için
  • Ben son 3 senedir 4 kez bu sistemle villasepeti sayfasından villa kiraladım. 3 kez özel havuzlu villada kaldık, 1 kez dairede kaldık. Fiyatlar diğer sitelere nazaran daha uygun ayrıca sizinle ilgileniyorlar. Yılbaşında bize yılbaşı hediyeleri de yolladılar :)
  • Bu kadar ucuz ve aleni bir reklam çalışmasıyla güven kazanılacağına gerçekten inanıyor musunuz? Hani admin ve moderatörlerimizi geçtim biz uyaralım bazen de, bu mudur yani yol, yöntem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkk77

Bu kadar ucuz ve aleni bir reklam çalışmasıyla güven kazanılacağına gerçekten inanıyor musunuz? Hani admin ve moderatörlerimizi geçtim biz uyaralım bazen de, bu mudur yani yol, yöntem?

Öncelikle tekrardan merhabalar,

Malesef bunlar düşündüğünüz gibi ucuz bir reklam çalışması mantığıyla yapılmış bir yazı değildir efendim. Yanlış anlaşıldık sanırım firma olarak. Biz forum sitelerini de takip etmekteyiz ve sizlere farklı seçenekler sunabilmek amaçlı yazılarınıza cevap yazıyoruz. Eğer bundan dolayı sizlere rahatsızlık verdiysek özür dileriz, fakat bizler diğer birçok firma gibi farklı isimlerle girip reklam amaçlı insanlarımızı yönlendirmektense, direkt firma ismimiz adı altında sizlere farklı seçenekler sunmaya çalışmaktayız. Tüm amacımız budur. Sizin dediğiniz gibi reklamdan ziyade seçenek sunma çalışmasıdır efendim.

Saygılarımızla

Göktepe Grup

0242 844 1 111
    0535 721 13 77

• quote:

Orijinalden alıntı: goktepegrup

quote:

Orijinalden alıntı: kkk77

Bu kadar ucuz ve aleni bir reklam çalışmasıyla güven kazanılacağına gerçekten inanıyor musunuz? Hani admin ve moderatörlerimizi geçtim biz uyaralım bazen de, bu mudur yani yol, yöntem?

Öncelikle tekrardan merhabalar,

Malesef bunlar düşündüğünüz gibi ucuz bir reklam çalışması mantığıyla yapılmış bir yazı değildir efendim. Yanlış anlaşıldık sanırım firma olarak. Biz forum sitelerini de takip etmekteyiz ve sizlere farklı seçenekler sunabilmek amaçlı yazılarınıza cevap yazıyoruz. Eğer bundan dolayı sizlere rahatsızlık verdiysek özür dileriz, fakat bizler diğer birçok firma gibi farklı isimlerle girip reklam amaçlı insanlarımızı yönlendirmektense, direkt firma ismimiz adı altında sizlere farklı seçenekler sunmaya çalışmaktayız. Tüm amacımız budur. Sizin dediğiniz gibi reklamdan ziyade seçenek sunma çalışmasıdır efendim.

Saygılarımızla

Göktepe Grup

0242 844 1 111
    0535 721 13 77

Bunu elbette makul karşılarız, benim de blogum var ve tabii ki reklamını yaparım ancak insanlara yardım etmek ve hadi dediğiniz gibi seçenek sunmak fikirlerinin arkasından. Sizse bu başlıkta tamamı yeni "er" sıfatında hesaplarla kendi kendinizi ağırlamış, ayrıca birçok başlığa aynı hesaplarla gerilla cevaplar yayınlamışsınız.

Reklam tabii ki olur ve emek harcadığınız sürece de doğaldır, gerilla merketing de olur ve hakkınızdır ancak yukarıda saydığım gerekçeyle bu yöntem hoşuma gitmediği için belirtmek istedim.

Firmanıza başarılar dileklerimle.

• kkk77 kullanıcısına yanıt
    Blogunuzu az önce inceledim, gayette başarılı. Öncelikle tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Anlamadığım nokta şudur; forumda illa sizler gibi rütbeli (kıdemlimi olmak gerekiyor) ve yeni üye olduk foruma şirket hesabı olarak yani bu bahsettiğiniz Er rütbesinde olmamızın sebebi de budur ki sizlerin aklına geldiği üzere tamamen reklam amaçlı değil. Bu sektörün biraz daha tanıtımını yaparak, varlığından haberdar etmek için takip ediyoruz, gördüğümüz konulara da hem reklam amaçlı evet, hemde villa turizmi mantığını ve varlığını bilmeyen halkımız için, bir nevi hem kendimizi hemde bu sektörün varlığını bildiriyoruz.

Sizlerde biliyorsunuz ki; seyahat rehberi tabanlı bir blog sayfanız var ve Türk halkımız, yurt dışından gelen tatilcilere nazaran bu sektörün varlığında doğru düzgün haberdar bile değil. Blog unuzda yurt dışındaki tatil seçeneklerinden önce sizlerde bizim gibi reklam yada değil ama Türkiye'de bulunan başka bir konaklama türü olan Günlük yada haftalık tatil villası kiralama sektörünü de tanıtsanız? Yurt dışındaki konaklama seçeneklerini değilde öncelikle ülkemizde konaklama imkanı sunan firma yada kişileri destekleseniz çok daha makul ve mantıklı olmaz mıydı peki? Bu da bizim nacizane düşüncemiz.

Tekrardan eleştirilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bizler elimizden geldiğince blog unuzu ve vermiş olduğunuz bilgileri destekleriz.

Saygılarımızla

Göktepe Grup

0242 844 1 111
    0535 721 13 77

• Merhabalar,

Forum rütbeniz, mesaj sayınıza oranla artmaktadır. Ek olarak forumun sabit başlığında gördüğünüz, gibi her mesajınız da firmanızın reklamını yapmanız kurallara aykırı olmaktadır. Eğer foruma reklam vermek istiyor ve hesabınızın şirket hesabı olarak kullanılmasını istiyorsanız buradan reklam departmanıyla iletişim kurabilirsiniz. Aksi taktirde attığınız mesajlar silinebilir ve/veya forum üzerinde ceza alabilirsiniz. @goktepegrup
  • daha yeni üye oldum yıllardır bu siteyi sessiz sedasız kullanırdım, çok faydasını gördüm, tv alırken araba alırken vs. vs. emeği geçen herkese tşk.ler

eğer yazacağım yorumda birilerine fayda ederse çok mutlu olucam aldıklarımı vermeye başlicam en azından...

villasepeti adlı siteden bikaç kez kiralama yaptım memnunda kaldım fakat son kiralamada çok büyük hüsran yaşadım, 3 gün için 2 bin liradan fazla para verdiğimiz bi villada mülteci gibi yaşadık. yorumlara çok önem veren birisiyim kiralama yaparken okuduğum bütün yorumlar düzmeceymiş onu şimdi farkettim yıllardır kiraya verilen villada sadece 3 tane yorum yayınlıyorlar, eleştiri asla kabul edilmiyor, yazdığınız yorumda o villanın kabahtini hatasını dile getirdiyseniz kesinlikle o yorum yayınlanmayacaktır. böyle bir kurumun kiraya verdiği eve kesinlikle güvenemem artık o iş bitti.

kısaca yaşadığım problemi anlatayım, marmaris villa magenta girin bakın evin açıklamasında aynen şu yazıyor; "Fotoğraflarda görebileceğiniz taş villanın yanında aynı arazi içerisinde yer alan ahşap evde, ev sahibimizin annesi ikamet etmektedir. Kendisi evin ve havuzun sorunsuz çalışabilir durumda olmasını sağlamaktadır."

kesinlikle yalan yaşlı teyze dedikleri emekli valeybolcu seni beni suya götürür susuz götürür Nur hanım kendileri. ailecek gittik bize 3 günü zehir etti, evin içinde lüzümsuz yanan lambayı kapamaya kadar müsade almadan girebilen, istediği zaman orayı burayı kurcalayabilen, eve gelip sürekli temizlik yapmaya çalışması, ay biz bu villaya 1 milyon harcadık, doğal taştan yaptık, buranın marangozu buraya şantiye kurdu 1 yılda bitti, oraya basmayın buraya basmayın, vs. vs. vs. daha çok kötülükler yaşadık.

sorun şuydu aslında eğer siz çok kıymetli malınızı eskimesini yıpranmasını istemiyorsanız kiraya vermemelisiniz, kaldıki ayda 20 milyar gibi paraları cukka yapıp evin yıpranma payını hazmedemiyorsanız bu işi yapmayın.
    şuna benziyor ben son model bi mercedes alıp kiraya vericem para kazanmak için ama yan koltuğa oturucam sürekli şöföre yavaş sür sinyal ver dur kalk diye uyarıcam ne kadar saçma çok seviyosan mercedesini, çok orjinal sigara içilmemiş kazasız hatasız demek istiyosan verme kiraya o araba üzerinden para kazanma...

yetkili arkadaşlar ismim muharrem soyismim özel ağustos ayında konakladık

• Evet villa sepetini gördüm bende yazayım dedim. kesinlikle beş para etmez bir site. olumsuz yorumlarınızı siliyorlar. hayatlarında ilk kez tatil yapan hiçbirşeyden haberi olmayan polyanna'ların yorumlarını bırakıyorlar. ne havuzun yüksekliği tutar ne dışarıdan gözükmeyen havuz. her saniye sizi rahatsız eden görevliler cabası. Sakın sakın görmeden kiralamayın yorumlara ise sakın bakmayın.
  • Herkese merhabalar,

Villa Sepeti hakkında birçok karalama amaçlı veya doğruyu yansıtmayan birkaç yorumla ilgili olarak cevap verme ihtiyacı hissettim.

Açıkçası konu başlığı Villa Sepeti nedir ? olmasaydı cevap vermezdim, herkes kendi fikrini söylemekte özgür, başka firmalarda karalama yapma hakkını sahip! ancak çoğu insan bir villa kiralamak istediğinde internette araştırma yapıyor ve bu platformdaki görüşlerin önemli olduğu düşünüyor. Bende kendi açımızdan yazmak istiyorum.

Öncelikle Göktepe Grup adı altında Villa Sepeti gibi cevap yazan kişinin yada şirketin firmamızla bir bağlantısı olmadığını belirtmek isterim. Reklam yapıldığı için eleştiren beyin bilmesinde fayda var. Bu sıkıntıyı çok zaman yaşıyoruz. Maalesef ufak hesaplar yapılıp bu gibi forum sayfalarında adımızı kullanıp bilgi verilebiliyor. Aynı şekilde çamur at izi kalsın mantığıyla isteyen herkes istediği firmayla ilgili olarak yaşanmış kötü deneyimlerini tasarlayabiliyor. Ayrıca maalesef kiralık villa sepeti yada villa tatil sepeti gibi imitasyon sayfalardan rezervasyon yapıp Villa Sepeti ile tatile gittiğini sanan misafirler de oluyor.

Villa Sepeti olarak iyi veya kötü aldığımız tüm yorumları sayfamızda paylaşıyoruz ancak yorumun hakaret ve/veya iftira gibi içeriği varsa yayınlayamıyoruz. Yapılan yoruma cevaben Villa Sepetinin cevabı veya Ev sahibinin cevabı olarak bir cevap hakkı tanıyoruz sadece.

https://www.villasepeti.com/kiralik-ev-yorumlari adresinden de görülebileceği gibi hem iyi hem kötü içeriği olan 1500 den fazla farklı müşteri yorumu bulunmaktadır. Açıkçası bizim açımızdan da iyi hizmet veren evin değerinin artması ve kaliteli hizmet vermeyen evlerin belirlenmesi adına çok önem verdiğimiz bir konudur.

Villa tatili organizasyonu bir çok etkeni içerisinde barındırmaktadır. Rezervasyon sürecinden tutun ev sahibinin karakterine kadar bir çok unsur tatilinizin kalitesini belirler. Biz TÜRSAB üyesi seyahat acentasıyız ve kurumsal olarak villa tatili alternatifleri sunmaktayız. Sayfamızdaki her evi kendimiz görüyoruz, bilgilerini alıyor ve en sorunsuz şekilde rezervasyon sürecini yönetiyoruz. Villa Sepeti'nin en büyük farkını diğer bir emlak firmasından ev kiralamış olan misafirlerimiz anlamaktadırlar zira bizim sayfamızda gördüğünüz ile karşılaştığınız aynı olacaktır. Havuzun görünürlük durumu da çok fazla dikkat ettiğimiz bir konudur. Az bir şekilde gözüken bir ev de sayfamızda kısmen veya oldukça korunaklı olarak adlandırılır. Ancak tam korunaklı diye belirttiğimiz villalarımızın havuzu dışarıdan kesinlikle gözükmez. Bu kadar önem verdiğimiz konularda bu forumda karalayıcı yazıların bulunması gerçekten çok nahoş.

Bize villasepeti.com web adresinden veya 0232 231 11 66 nolu telden ulaşabilirsiniz.

Serdar Sivritepe

• geçen sene fethiye ovacıkta bir adet apart villa kiralamıştım.biraz bakımsız olmasına rağmen fiyat uygundu (gecelik 150 tl.). ortak havuzu falan vardı, iki katlı, müstakil önünde geniş bir veranda da oldukça hoştu yani.a101 yakındı.alışverişi ordan yapıyordum.akşamları yürüyerek hisarönü, gündüzleri ise arabayla kafaya göre bir gün kelebekler vadisi, bir gün göçek, veya ölüdeniz/kelebekler vadisi/saklı kent ziyaretleri oldukça güzeldi.

muhtemel bu sene de böyle bir şey yapmayı düşünüyorum. bu site bi süredir radarımda idi. bi aksilik olmaz ise temmuz ayı için 2 haftalık bir villa kiralar akabinde tam bağımsız bir şeklide değerlendirmemi yaparım. sizin için yakacam kendimi bu yaz.
  • ssivritepe S kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle yazdığım olumsuz yorum kaldırıldı. yalan değil. ayrıca eşimin yazdığı yorumda kaldırıldı. Eğer kaldırmamış olup dürüst bir firma olsaydınız bu sene farklı bir lokasyondan sizden kiralama yapıcaktım. yalanın lüzumu yok. o sistemin başında kim varsa kontrol edin yazılan olumsuz yorumlar siliniyor. teker teker havuz vb. konularıda fotograflarıyla kanıtlarım. ayrıca havuzu dışarıdan gözükmeyen villanın arka kısmındaki çalılıktı köylü bir kadın bir erkek birşeyler yapıyorlardı. villanın dibinde ve neredeyse içinde. DÜRÜST OLUN DÜRÜST.
  • Ben yaklaşık 5 yıldırwww.tatilevim.com üzerinden villa kiralıyorum. Çok az sorun yaşadım ama sorunlarım hep çözüldü. Genelde villa kiralıyordum ama bu yıl feyhiyede yazlık kiraladım. Daha önce didim ve antalyada yazlık kiralamıştımwww.tatilevim.com üzerinden. Oteller ateş pahası oldu. Eskiden bol bol yapardık herşey dahillerde ama artık yazlık kiralamaya döndük İnanın artık otel aramaz oldum. Yazlık villa kiraladığım zaman kendimi daha özgür hissettimm ve daha çok gezdim. Sadece güvenilir siteleri tercih edin yazlık kiralarken ben tatilevim.com'u tavsiye edebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowwalker33

Ben yaklaşık 5 yıldırwww.tatilevim.com üzerinden villa kiralıyorum. Çok az sorun yaşadım ama sorunlarım hep çözüldü. Genelde villa kiralıyordum ama bu yıl feyhiyede yazlık kiraladım. Daha önce didim ve antalyada yazlık kiralamıştımwww.tatilevim.com üzerinden. Oteller ateş pahası oldu. Eskiden bol bol yapardık herşey dahillerde ama artık yazlık kiralamaya döndük İnanın artık otel aramaz oldum. Yazlık villa kiraladığım zaman kendimi daha özgür hissettimm ve daha çok gezdim. Sadece güvenilir siteleri tercih edin yazlık kiralarken ben tatilevim.com'u tavsiye edebilirim.

"shadowwalker33
    Er
    1 Mesaj"

gelde inan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.