Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bjorn ilerde iş yapıcak.ragnar da çok ayıp etti
  • güzel başladı
  • çok iyi başlangıç yaptı dizi. ragnar ayıp etti
  • Spoiler:

Ragnar çok ayıp etti ya. Kardeşi de ayıp etti. Diğer prenseste. Herkes ayıp etti kısaca. bi Ragnarınki suçsuz. Çok duygusal yaklaştım olaya ama öyle
  • Ragnar barzo bir odunsun
    Raganrın karısı latişa mı lateşa mı ne hala hastasıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ragnar çok ayıp etti Lagertha ya karşı. Ama bölümde ki mimikleri çok iyiydi. Lagertha sonuna kadar haklı, en iyisini yaptı kesinlikle. Diziyi özlemişiz gayet akıcıydı. Ama o ilk baştaki kavga nedir arkadaş bildiğin liselilerin meslek lisesi baskına gider gibi. İleride işler karışacak gibi epey. .)

Ancak bi olay kafamı karıştırdı şimdi. Athelstan' ın geldiği ilk gece Ragnar ve Lagertha sende gel rahip threesome yapalım demişlerdi. Orada rahip kabul etse athelstan lagerthaya tohum serpebilirdi.
  • Çok güzel başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

Ragnar çok ayıp etti Lagertha ya karşı. Ama bölümde ki mimikleri çok iyiydi. Lagertha sonuna kadar haklı, en iyisini yaptı kesinlikle. Diziyi özlemişiz gayet akıcıydı. Ama o ilk baştaki kavga nedir arkadaş bildiğin liselilerin meslek lisesi baskına gider gibi. İleride işler karışacak gibi epey. .)

Ancak bi olay kafamı karıştırdı şimdi. Athelstan' ın geldiği ilk gece Ragnar ve Lagertha sende gel rahip threesome yapalım demişlerdi. Orada rahip kabul etse athelstan lagerthaya tohum serpebilirdi.

Hocam sen yanlış izlemişsin.Orda Ragnar rahibe yem attı.Çünkü savaşa gittiğinde çocuklarını acaba rahibe emanet edebileceğim kadar güvenilir midir diye düşündü ? Eğer orda evet diyip atlasaydı büyük ihtimalle kellesi giderdi.Kim karısını paylaşmak isterki düşünmen gerekirdi bunu ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Pend0s

quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

Ragnar çok ayıp etti Lagertha ya karşı. Ama bölümde ki mimikleri çok iyiydi. Lagertha sonuna kadar haklı, en iyisini yaptı kesinlikle. Diziyi özlemişiz gayet akıcıydı. Ama o ilk baştaki kavga nedir arkadaş bildiğin liselilerin meslek lisesi baskına gider gibi. İleride işler karışacak gibi epey. .)

Hocam sen yanlış izlemişsin.Orda Ragnar rahibe yem attı.Çünkü savaşa gittiğinde çocuklarını acaba rahibe emanet edebileceğim kadar güvenilir midir diye düşündü ? Eğer orda evet diyip atlasaydı büyük ihtimalle kellesi giderdi.Kim karısını paylaşmak isterki düşünmen gerekirdi bunu ..

Oda olabilir hocam doğrudur. o olay olunca aklıma öyle geldi birden :D

• Dizi çok hızlı başladı. Şu yaşanan olayları en az 3 bölüme sığdırabilirlerdi. Şu geniş ağızlı sinsi kadına gıcık oldum yine. Lagertha'nın kabul etmeyeceğini bilerek hamle yaptı ve kazandı.

Bir sonraki bölümler için tahminlerimi içerir.

Sanırım bir sonraki bölüm bir kaç yıl sonrasına gidebilir.
    Sanırım bu bölüm küçük Björn'ü son görüşümüzdü. Gelecek bölümde genç delikanlı olarak karşımıza çıkacak.
    Ragnar kardeşini affedecek.
    Sanırım Siggy Lagertha'yı ele verecek ve Lagertha tehlikeye girecek.
    Hem İngiltere'de hem de İskandinavya'da savaşlar bizi bekliyor.
    Yeni gelin muhtemelen 2-3 erkek çocuk doğurmuş olur.

Dizi bu hızla giderse 3ncü bir sezona konu kalmaz diye korkuyorum açıkçası.

• Başlamış dizim sevindim valla
  • Yem olmama ihtimali de var. Hatırlarsanız Floki geçen sezon Helga'yı bir arkadaşına ikram etmişti. Vikingler sandığımızdan geniş olabilir.
  • #define kullanıcısına yanıt

Lagertha Ragnar'a yardım edecek.
  • Dizi çok çok güzel başladı.Özlemişim.

Ragnar yanlış yaptı bence Lagertha konusunda.O kadar güzel ve sadık bir eş bırakılmazdı.Ama ileride mutlaka yolları birleşecektir.
    Floki reyiz'in ölmediği iyi oldu diziye can veren karakterlerden.
  • Ben o linea farı gibi gözü olan hatunu sevmedim

• Rollo savaş alanında ekibiyle müttefiğine saldıracak diye bi cinlik bekliyordum son ana kadar.

• savaş sahnesini beğenmedim. o kadar savaştılar sonra anlaştılar cık olmadı. lagertha iyi yaptı

• Savaş sahnelerini zaten elliye elli yapıyolar. o kadar adam öldürdükten sonra kuzu kuzu anlaşmaları acayip oldu.
    Lagertha gibi bi hatuna yapılacak iş mi lan bu? evlerini ateşler alsın ragnar efendi.
    Ağzı büyük kadın bu sezon daha güzel sanki, ilk sezon acayip çirkin geliyordu insanın gözüne.
  • Sonunda başladı yarına izlerim artık.

• Erkek çocukları gibi önce dövüştüler sonra birşey olmamış gibi oynamaya devam ettiler.
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.