Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: empire1530

Böyle büyük potansiyeli olan bir savaş anca böyle saçma bir hale getirilir. Gerçekten dizinin en kötü bölümlerinden birisi 5x10.
    Yabancılar çok beğenmiş hocam bazı forumlarda okudum da . Anlamadım bunların beğeni seviyesi nasıl bu kadar düşük oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    paralı askerlerdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Yabancılar çok beğenmiş hocam bazı forumlarda okudum da . Anlamadım bunların beğeni seviyesi nasıl bu kadar düşük oluyor

Alıntıları Göster
    Bu mal amerikalıların zevki bizimkiyle aynı değil.Flasta da Irisi çok seviyolar embesiller

• kahin bi keresinde lagerthaya ragnarın oğulları tarafından öldürüleceksin demişti. Lagertha geçende instagram da 6.sezondan fotoğraf paylaşmıştı. Büyük ihtimalle 6. Sezonda ölecek

• quote:

Orijinalden alıntı: empire1530

Böyle büyük potansiyeli olan bir savaş anca böyle saçma bir hale getirilir. Gerçekten dizinin en kötü bölümlerinden birisi 5x10.
    Bütçe meselesi büyük ihtimalle. Dizinin 2.yarısında fragmandan görüldüğü kadarıyla büyük bir savaş var. Bütçe ona harcanmıştır.
  • Arkadaşlar Vikings kolyesi almak istiyorum sizce nasıl durur?

Şundan :

Vikings (2013 - 2020)

• Canlı görmek lazım aslında yada takan birini bulmak lazım internette bazı ürünler görselde olduğu gibi güzel olmuyor...

Bu arada dizi ne zaman geliyor arkadaş ben temmuz'da gelecek diye biliyordum
  • Ben yeni başladım 1.sezon'dan itibaren izliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADMİRAL41

Ben yeni başladım 1.sezon'dan itibaren izliyorum
    ragnarın olduğu sezonlar çok güzel hemen bitirme
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Peki hocam.Keyifle izliyorum zaten
  • Konuyu gorunce dizinin son hali geldi aklima.Umarim gelecek olan bu sezon son olur ve daha da batirmadan bitirirler.
  • kaç zamandır konuyu arayıp yorum yapacaktım.. bulamıyorudum başka bir konuda birinin imzasından denk geldi iyi oldu :)

şuanda 4x5 izliyorum (netlifixen) uzun zamandır başlamyı düşünüyordum ama fırsat olmamıştı.. ama ne yazıkki izlediğime değmedi ..

Kendi adıma ben beğenmedim yani emek var ortada uğraş var lakin saçma yani. bildiğin saçma ( ama saçma olmaz sonuçta matrix değil bu ) full entrika izliyoruz ..

nerde o eski diziler birde dizi sinir sistemi mi bozdu ( yobazlık yağmacılık tecavüz aldatış v.s )
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearuq

kaç zamandır konuyu arayıp yorum yapacaktım.. bulamıyorudum başka bir konuda birinin imzasından denk geldi iyi oldu :)

şuanda 4x5 izliyorum (netlifixen) uzun zamandır başlamyı düşünüyordum ama fırsat olmamıştı.. ama ne yazıkki izlediğime değmedi ..

Kendi adıma ben beğenmedim yani emek var ortada uğraş var lakin saçma yani. bildiğin saçma ( ama saçma olmaz sonuçta matrix değil bu ) full entrika izliyoruz ..

nerde o eski diziler birde dizi sinir sistemi mi bozdu ( yobazlık yağmacılık tecavüz aldatış v.s )
    Arkadaşım tamam haklısın ama anlamıyorum beğenmediğiniz bir şeyi neden izlemek zorunda kalıyorsunuz ki beğenmiyorsan izlemeyeceksin bu kadar basit. Senin tarzına zevkine uymuyorsa izleme herkesin zevki farklıdır. Çok popüler olup da ilk 5 bölümden sonra bıraktığım diziler var. Kimsenin beğenmediği diziyi beğenerek izlediğim diziler de var. 4 sezon izlemişsin beğenmeyerek izlediysen kendine eziyet etmişsin demek istediğim bu.

• şöyle cevap vereyim zamanında the walking dead izliyordum soluksuz şekilde sonra onlarda bozdular ama 5-6 yıllık izlemişliğim iyi kötü bir bağın oluyo r ve yinede merak ediyorsun ama 2son 2 sezeonu hep elimle ilerlete ilerlete izledim tıpkı şimdi vikings gibi..

bir bölümü neredeyse 15-20 dk da bitiriyorum .. benim yorumum bu kadar emek verilen bir dizide bukadar basitlikler nasıl yapılıyor ? olacakları önceden nasıl anlıyoruz .. süprizler nerde ? ezberler neden bozulmuyor gibi gibi eleştirilerim..
  • quote:

şöyle cevap vereyim zamanında the walking dead izliyordum soluksuz şekilde sonra onlarda bozdular ama 5-6 yıllık izlemişliğim iyi kötü bir bağın oluyo r ve yinede merak ediyorsun ama 2son 2 sezeonu hep elimle ilerlete ilerlete izledim tıpkı şimdi vikings gibi..

bir bölümü neredeyse 15-20 dk da bitiriyorum .. benim yorumum bu kadar emek verilen bir dizide bukadar basitlikler nasıl yapılıyor ? olacakları önceden nasıl anlıyoruz .. süprizler nerde ? ezberler neden bozulmuyor gibi gibi eleştirilerim..
    İlk yorumunda bundan bahsetmediğin için tüm sezonları beğenmeyerek izledim anlamı çıkardım ben. Son sezonlarda bozduğu fikrine katılıyorum ama ilk 3 sezon bu diziye kötü diyip de izlemeye devam etmek bana göre yanlıştır. Twd konusunda katılıyorum insan ister istemez 4 sezon gayet iyi bir şekilde izledik sonra boşa gitmesin ve hikayenin devamını öğrenmek için izleyelim bari denilip izleniyor işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sibumii -- 8 Ekim 2018; 14:38:8 >

• şöyle örnek vereyim walking dead gülünç durumda ama yinede yeni sezonu izlerim ama o eskidne olduğu gibi pazartesileri iple çekmem denk geldiğinde sardıra sardıra..

ne bileyim breaking bad - lost - prison break - how i met your mother kendi sezonlarının için birçok kez bizi fazlasıyla şaşırttılar .. en başta zevkler ve renkler tartışlmaz tabikide.. ben şahsi fikrimi belittim sadece :)
  • quote:

şöyle örnek vereyim walking dead gülünç durumda ama yinede yeni sezonu izlerim ama o eskidne olduğu gibi pazartesileri iple çekmem denk geldiğinde sardıra sardıra..

ne bileyim breaking bad - lost - prison break - how i met your mother kendi sezonlarının için birçok kez bizi fazlasıyla şaşırttılar .. en başta zevkler ve renkler tartışlmaz tabikide.. ben şahsi fikrimi belittim sadece :)
    Evet bb, lost, pb efsaneleşmiş diziler pb ve lost son sezonlar hariç (yinede iyiydi ) Bu diziler gibi diziler var bunlar da efsane olmaya aday ama ucundan dönmüş diziler bana göre örneğin vikings ve twd de olduğu gibi

• Bu yorumunuza katılıyorum hocam :) aaa bir de ben kendi adıma mr robot diyorum ... bırakınn sezonu bir sonraki bölümü tahmin etmemiz zor oluyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merakla bekliyoruz
  • Nov. 28
  • 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.