Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Vikings (2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7.906
Cevap
132
Favori
243.702
Tıklama
Giriş
    5280 Mesaj
    Uncut sahneleri reddit ya da mrskin yoluyla izleyebilirsiniz.

4x05

Ragnar kendisine merak uyandırıcı ne varsa onlara ilgi duyuyor. Adam marjinal, ayrıca sanırım ayak fetişizmini deneyen ilk adam olmayı başardı.
    |
    |
    Yine Paris mi yoksa intikam için İngiltere mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Lenovo Y500 SLI
  • Yarbay
    18695 Mesaj

Her ikisi'de olsa fena olmaz hani
    |
    |
    Espa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Espa

Sizce bu sezon nereye saldıracaklar?
    Yine Paris mi yoksa intikam için İngiltere mi?

Bence Paris olması ihtimali büyük. Yoksa Rollo bu kadar sık gösterilmez. Ayrıca son seferde çok sağlam yağma yaptılar. Beraberinde bu Paris saldırısıyla çok nam saldılar. Yeni gelen kral bozması tip de Paris için geldi gibi duruyor.

Diyeceksin ki İngiltere de çok gösteriliyor. Orası kendi halinde daha idare eder. İç savaş vs. falan olacak, kan dökülecek. Ayrıca Ragnar otoritesini korumak için kolonileşme hatasını halkına/savaşçılarına göstermek ister mi bilmiyorum.

Bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ithelien -- 23 Mart 2016; 23:24:33 >
    |
    |

• Yarbay
    2237 Mesaj
    Ragnar artık şu rolloyu ındırsın ya her sezon kendı kardeşlerini katletmekten bıkmadı rollo
    |
    |
    |

Durgun bölümlerin ardından efsane bir bölümdü. Ragnar'ın Lagertha ile tekrar birleşmesinin önü bu bölümde açıldı gibi. Ragnar elden ayaktan düştü artık.Çinli bacımızında ona pek iyi geldiği söylenemez.Çare Lagertha
    |
    |
    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
    BattleTag: Mastermind
  • Teğmen
    156 Mesaj

Web-dl sürümü indirirsen sansürsüz olur hdtv indirme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Nymphetaminê kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: karakartaltr1903

Web-dl sürümü indirirsen sansürsüz olur hdtv indirme

Teşekkürler hocam bundan sonra öyle yapayım
    |
    |

|
    |

Bu dizi tam olarak benim zevklerime göre kurgulanmış tasarlanmış bir dizi resmen. BAYILIYORUM. İlk kez bir diziyi Spartacus'e rakip olarak görüyorum artık bu şekilde devam edip biterse gönlümde liderliği Spartacus'ten alır.

HARİKA BİR DİZİ. Genelde bana arkadaşlarım falan çok nadir beğeniyorsun falan derler şakayla karışık olarak sen kendini ne zannediyorsun derler. Onlara da söyleyeceğim, işte bu diziye ölüp bitiyorum çok beğeniyorum.

Ayrıca belirtmek istiyorum ki dizinin en iyi sezonunu izliyoruz ki bu gördüklerimiz daha fırtına öncesi sessizlik. Daha dizinin çıtası yukarı doğru zıplayarak ilerleyecek. Çok büyük ihtimal bu sezon harika ötesi bitecek. Bu sezonun en büyük artısı Bjorn'un harika bir oyunculukla geri dönmesidir. Çocuk rolünün hakkını o kadar iyi veriyor ki dizi olduğunu bilmesem hakiki vikingli sanarım. Yeni efendimize selam durun.

Rollo denen şahıs hainlik kavramına yeni bir bakış açısı kazandırıp kavrama yeni bir boyut kazandırıyor. Ben kendimi şimdiden Ragnar'ın ölümüne ve Bjorn'ün krallığına hazırlayacağım. Bence Bjorn olur. Bjorn bize Ragnar'ı aratmayacak. EFENDİ BJORNNNN.
    |
    |

• Yüzbaşı
    422 Mesaj
    Bu Sezon Bjorn bukadar ön plana cıkması olsun seyirci kitlesine sevdirilmesi gibi etmenler sanki ragnarın yerini doldurma cabaları gibi zati diyordu artık yaşlandım falan filan ragnarın ölmesi yakın gibi.

Rollo hain gibi duruyor ancak ben ondan ters köşe yapmasını bekliyorum yinede belli de olmaz.Bjorn gün geçtikçe ön plana çıkmaya başladı onla ilgili önemli olaylar olacak gibi geliyor.Bu arada Ragnar da iyice madde bağımlısı oldu.
    |
    |
    Lost-Prison Break-Chuck-Heroes-Gossip Girl-FlashForward-The Pacific-Terminatör:Sarah Connor - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand-Human Target-Band Of Brothers-Blue Mountain State-Persons Unknown Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd-Hung-The Lost Room-Breaking Bad-V-The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire-The Event - The Vampire Diaries-The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova-Arrow -Vikings-The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions-Taboo-Punisher-Mindhunter - Dark-Black Mirror-Safe - Sharp Objects-Maniac–Love Death Robots–Chernobyl-Lucifer - Peaky Blinders - The Boys
  • Yarbay
    18695 Mesaj
    Evet sesimizi duydular sanırım o özlediğimiz ilk sezon tadında bir bölümdü

Ragnar'ın ilaç sahneleri gereksiz oluyor çok fazla gösteriliyor, Bjornün ön plana çıkması güzel oluyor gitgide daha çok sevmeye başladım, Rollo ise ne olacağı tahmin etmek pek mümkün değil garip bir karakter
    |
    |

Arkadaşlar savaşa giderlerken söylenen müziği nereden bulabilirim
    |
    |

Artik savas baslasin. Bu arada rollo sasirtabilir.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    210 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lslaughter

Bu Sezon Bjorn bukadar ön plana cıkması olsun seyirci kitlesine sevdirilmesi gibi etmenler sanki ragnarın yerini doldurma cabaları gibi zati diyordu artık yaşlandım falan filan ragnarın ölmesi yakın gibi.

Tarihin akışında bjorn çok uzun kalmıyor.

|
    |
    |
    |

Erlundur bir itlik yapmadan geberip gitse de kurtulsak. Björn'e zarar verecek diye diziyi diken üstünde gibi izliyorum.

Ragnar'ın eski ailesinin hayalini gördüğü yerde etkilendim.

Çinli kız da bir pislik yapacak. Ragnar'ı maddeye alıştırdı, dağ gibi adamı parmağında oynatır gibi geliyor.

Rollo sürpriz kupon gibi. Bakalım ne halt çıkacak haftaya göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ithelien -- 25 Mart 2016; 23:25:52 >
    quote:

Orijinalden alıntı: ithelien

Erlundur bir itlik yapmadan geberip gitse de kurtulsak. Björn'e zarar verecek diye diziyi diken üstünde gibi izliyorum.

Ragnar'ın eski ailesinin hayalini gördüğü yerde etkilendim.

Çinli kız da bir pislik yapacak. Ragnar'ı maddeye alıştırdı, dağ gibi adamı parmağında oynatır gibi geliyor.

Rollo sürpriz kupon gibi. Bakalım ne halt çıkacak haftaya göreceğiz.

Orada ben de çok etkilenmiştim. Özellikle Lagertha'ma bakarken. O nasıl bir güzellikti ya melek gibiydi ben de etkilendim umarım tekrar evlenirler ikisini beraber görmek isteriz.

|
    |

HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
SEO
google reklamları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.