Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sarparian

Vikinglerin olayı fetih den ziyade yağma olduğundan yağmalayip rolloyu oraya bıraktılar ki seneye savaşmadan rahat rahat tekrar coksunler.

Katılmıyorum. Çünkü Ragnar'ın nihai amacı Paris'i fethetmek. Nitekim gece gökyüzüne bakıp veya Athelstan ile olan diyaloglarında orayı fethetmenin nihai arzusu olduğunu kendisi belirtmiştir.

Bence orası istemeden de olsa söylüyorum ki saçma olmuş. Acaba civar devletlerin takviye güçlerinin gelebileceğinden mi korktular? Eğer gerekçe buysa mantıklı. Fakat gerekçe bu değilse, gerçekten saçma olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOD_A_MAN

orda bi ayağını denk al olayı var

Katılmıyorum. Ragnar'ın adamlarının ve Ragnar'ın nihai amacı Paris'i fethetmekti. Ragnar gece gökyüzüne bakıp yemin ediyorum ki Paris'i fethedeceğim dedi. Ona benzer bir şey söyledi harfiyen hatırlamıyorum.

Yani avuçlarındaydı Paris fakat terkettiler şehri. Ben bunu şuna bağladım: sayıca azdılar ve civar devletlerin ve Paris müttefiklerinin gelebileceğinden endişeliydiler. Sayıca güçlenmek zorundaydılar.

Eğer filmin gerekçesi bu değilse o sahne çok saçma olmuş söylemeliyim.
  • Tam 1 haftada koca diziyi bitirdim, ama ben de bittim Spartacus`un boşluğunu doldurmak için tarihi bir dizi arayışındaydım ki, Vikinglere rastladım. İyi ki de başlamışım. Ama ilk defa baş role o kadar da bağlanamadım. Ama Flokiyi ve nedense Aethelwulfu çok sevdim. Ve özellikle dizinin atmosferi ve müziklerine bayıldım. Dizinin albümünü de hemen çektim şimdi dinliyorum. (Flokinin düğün sahnesinde ve 2. sezon 4. bölümde çalan şarkı en sevdiğim Wardruna-Dagr ) Şimdi yeni sezonu o kadar süre nasıl beklicez onu düşünüyorum

• GEL ARTIK VİCDANSIZ BAŞLA ARTIK İNSAFSIZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maine Road

GEL ARTIK VİCDANSIZ BAŞLA ARTIK İNSAFSIZ

ne zaman başlayacak ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avatar

quote:

ne zaman başlayacak ki?

kim bilir kaç ay var daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avatar

quote:

ne zaman başlayacak ki?

şubat-mart gibi başlar.

• Arkadaşlar son bölümde cenaze töreninde çalan müziğin adı Havamal ama dillendiren yok, başka sanatçılar çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 20 Ağustos 2015; 13:11:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

Arkadaşlar son bölümde cenaze töreninde çalan müziğin adı Havamal ama dillendiren yok, başka sanatçılar çıkıyor.

Wardruna - Helvegen

• quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Arkadaşlar son bölümde cenaze töreninde çalan müziğin adı Havamal ama dillendiren yok, başka sanatçılar çıkıyor.

Wardruna - Helvegen

Aynı tadı alamadım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: lTUBORGl

quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

quote:

acayip sardı ya hemen biticek boşluğa düşecem her zaman olduğu gibi

ayrıca Aşık oluyor insan bu hatuna

kardeş bunun neresini beğendin yahu.

bence güzellikten öte, çirkin bile denilebilir.

hocam yüzü belki öyle güzel olmayabilir ama ten rengi fiziği bana hitap ediyor, yoklukta olunca hersey güzel geliyor :)

Hocam T-Bag yaşıyor muydu ya son sezonda?

• quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Diziye yeni başladım. 7 bölüm izledim ne kafa kopuyor ne başka olaylar dönüyor. Sonra araştırdım ki sansürlü versiyonu indirmişim. Ne zamandır dizi indiririm ilk kez sansürlü versiyonu indirmişim. İndirdiğim versiyon 1080p.WEB-DL.DD5.1.H.264-CtrlHD.

Herneyse baştan sansürsüz versiyonu indirmek istiyorum. sansürsüz versiyonu hangisi oluyor bilgisi olan var mı?

Nerede sansür var mesela hocam?
  • http://www.movie-censorship.com/list.php?o=13629

Sansürlü versiyon ile bluray versiyonu arasındaki farkları gösteriyor mesela burada. Diğer dizilerin aksine bu dizinin TV'de yayınlanan bölümleri sansürlü. Sadece bluray versiyonu sansürsüz görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

http://www.movie-censorship.com/list.php?o=13629

Sansürlü versiyon ile bluray versiyonu arasındaki farkları gösteriyor mesela burada. Diğer dizilerin aksine bu dizinin TV'de yayınlanan bölümleri sansürlü. Sadece bluray versiyonu sansürsüz görünüyor.

Hocam sansürlüsünü izlemişim sanırım ben, torrentten indirmiştim ama çok bir şey kaçırmamışım sanırım.
  • Diziye başlamayı düşünen arkadaşlar hiç düşünmesin hemen başlasınlar.
    Dexter' dan sonra en sevdiğim dizidir Vikings. GoT' den çok çok daha iyi. Bitmek bilmeyen aksiyon.
    Yeni sezonu iple çekiyorum.
  • Dizilerdeki bu sansür olayından dolayı bazı sahneler iki defa çekiliyor. Mesela sansürsüz sahnede çıplak olan birisi sansürlü versiyon için aynı sahneyi giyinerek oynuyor. Bu yüzden konu bakımından bir sansür ile sansürsüz versiyon arasında bir fark yoktur. Sadece görsel anlamda farklılıklar olur. Tabi Vikings özünde bir savaş dizisi. Ve ben açıkçası kan da görmek isterim kafa, kol kopması da. Bu benim için çok önemli bir konu olduğu gibi bir başkası için önemsiz bir konu da olabilir. Tamamen tercih meselesi yani.
  • Benim de dizinin tek beğenmediğim tarafı savaş sahneleri (belki sansürlü versiyonunu izledim o yüzdendir). Dizide her şey - müzikler, o güzelim manzara, kamera açıları, oyunculuk falan çok güzel ilerlerken 20x20 savaş sahneleri o büyülü atmosferi bozuyor bana göre. Yalnız
    Paris kuşatması yanılmıyorsam s03e08
    çok iyiydi.
    Yeni sezonu bekliyoruz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam yüzü belki öyle güzel olmayabilir ama ten rengi fiziği bana hitap ediyor, yoklukta olunca hersey güzel geliyor :)

evet hocam yasıyor son sahnede, hatta scofield ve burrows gelip yanlarında hapisaneye kapatılmasını izliyolar. şahsen en sevdiğim oyuncu cok basarılıydı bu 2016 da gelecek olanda inşAllah vardır sabırsızlıkla bekliyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

evet hocam yasıyor son sahnede, hatta scofield ve burrows gelip yanlarında hapisaneye kapatılmasını izliyolar. şahsen en sevdiğim oyuncu cok basarılıydı bu 2016 da gelecek olanda inşAllah vardır sabırsızlıkla bekliyorum

Ben de olmasını bekliyorum.
    Alex Mahone'u ayrıca bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.