Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustifb

Sezonlar 10 bölüm ama dizinin reytingleri History Channel'in tarih boyunca aldığı en iyi reytingler. Yani hikaye bitmediği sürece en az 6 sezon gider. Sahii az çok Vikingler'i araştırmış olan var mı? Şu anda hikaye neresinde?

daha cok var diyecegim bitmesine ama olaylari cok hizli geciriyorlar...Ornegin ragnarin 1 sezonda 4 cocugu olmasi gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cubukelemon C kullanıcısına yanıt
    aynen olaylar çabuk gelişiyor biraz 2. sezona girdiklerinde 4 sene birden atladılar yanlış hatırlamıyorsam
  • ilk sezonda bikaç sıkıcı bölümü var.2.sezonu güzel..

birinci sezonda 4. 5. bölümler en güzelleriydi galiba..çok sevmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cubukelemon

quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

Sezonlar 10 bölüm ama dizinin reytingleri History Channel'in tarih boyunca aldığı en iyi reytingler. Yani hikaye bitmediği sürece en az 6 sezon gider. Sahii az çok Vikingler'i araştırmış olan var mı? Şu anda hikaye neresinde?

daha cok var diyecegim bitmesine ama olaylari cok hizli geciriyorlar...Ornegin ragnarin 1 sezonda 4 cocugu olmasi gibi

Desenize baya hızlı gidiyor.. Ama hiç yoktan 5 - 6 sezon gider diye düşünüyorum.
  • Bazıları mesajını spoiler içine almıyor, dikkat etsinler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FJieQuen.RAA

ilk sezonda bikaç sıkıcı bölümü var.2.sezonu güzel..

birinci sezonda 4. 5. bölümler en güzelleriydi galiba..çok sevmiştim

4 bitti harikaydı

ben çok beğendim diziyi bugün başlamama rağmen 4 bölüm bitirdim

not olarak:rahip çok büyük rol oynayacak gibi dizide
  • ben lagerthanın kişiliğine hastayım ya.seninki gibi allta ragnar yerine lagertha kafası koyabilir miyim ? hiç anlamam bu imza fln işlerinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: FJieQuen.RAA

ben lagerthanın kişiliğine hastayım ya.seninki gibi allta ragnar yerine lagertha kafası koyabilir miyim ? hiç anlamam bu imza fln işlerinden

dur özelden yazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okangecir -- 2 Mayıs 2014; 0:12:00 >
  • Bi ara bunada başlamayı düşünüyorum nasıl dizi arkadaşlar tavsiye eder misiniz ?
  • Altyazı düşmedi hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raul Taxiarchai

Bi ara bunada başlamayı düşünüyorum nasıl dizi arkadaşlar tavsiye eder misiniz ?

bana göre game oh thrones filan hikaye bunun yanında,2.sezon tavan yapıyor.

• Floki üzedindeki teorimizde haklıymışız Ragnar'ın yanındaymış hep. Yine de seyirciye tam tersini göstermek için ellerinden geleni yaptılar
    Sonraki sezon büyük ihtimal çoğunlukla wessex'de geçecek. Kendi topraklarında bir tehdit kalmadı

Long live King Ragnar
  • İnanılmazdı,ne yazabilirim başka bilmiyorum.İnanılmazdı.
  • altyazı çıksa da izlesek heyecan dorukta
  • çok "kral" sezon finali oldu
  • Bende şimdi izledim harbiden"kral" bir sezon bir finali oldu ince güzel @Fannibal
  • Altyazı yok

• Vallahi içimde Floki'ye karşı en ufak bir şüphe yoktu . Hatta kimi öldüreceğime karar verdim dedi ve krala arkadan baktı ya

Dedim tamamdır bu iş . Floki adamsın her zaman öyle kalacasın

• Floki reyisin yamuk yapmayacağını tahmin ediyordum yinede harika bir sezon finaliydi
    King Ragnar
  • Ohanzi final oldu şimdi kim bekleyecek 1 yıl
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.