Şimdi Ara

ViewSonic Projeksiyon Kullanıcıları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
6
Favori
5.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Denedim de beyazlarda ya da bulanık gösterme konusunda herhangi bir soruna rastlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim cihazın ayarlarında sorun var sanırım. Siz orijinal ayarlarında mı kullanıyorsunuz yoksa kendi renk ayarlarınızı mı yaptınız.

• Orijinal ayarları , standart ve eco modda kullanıyorum.

• yaman21 Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Büyük ihtimalle Sunum Marketten aldınız Pro7827HD modelimizi. Sunum Market bizim yetkili iş ortaklarımız arasındadır. Pro7827HD modeliz 3 yıl cihaz ve 3 yıl lamba garantilidir (lamba için kayıt ettirmeniz gerekmektedir.) Eğer cihazınızı servisimize gönderirseniz güncel firmware güncellenecek ve dil desteği gelecektir.

Ürününüz servisimize MNG kargo ile karşı ödemeli olarak cihaz faturası ve sorunu belirten bir not ile birlikte gönderebilirsiniz. Arkadaşlarımız incelemeyi yapıp size dönüş sağlayacaklardır.
    KVK Teknik Servis Merkezi
    Orta Mah. Ankara Asfaltı
    E5 Yanyol, Kanat Sanayi Sitesi
    A Blok No:40 Soğanlık/Kartal/İstanbul
    Tel.0216 451 98 90
    Mail. service_tr@viewsoniceurope.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viewsonic Türkiye

Merhaba,

Büyük ihtimalle Sunum Marketten aldınız Pro7827HD modelimizi. Sunum Market bizim yetkili iş ortaklarımız arasındadır. Pro7827HD modeliz 3 yıl cihaz ve 3 yıl lamba garantilidir (lamba için kayıt ettirmeniz gerekmektedir.) Eğer cihazınızı servisimize gönderirseniz güncel firmware güncellenecek ve dil desteği gelecektir.

Ürününüz servisimize MNG kargo ile karşı ödemeli olarak cihaz faturası ve sorunu belirten bir not ile birlikte gönderebilirsiniz. Arkadaşlarımız incelemeyi yapıp size dönüş sağlayacaklardır.
    KVK Teknik Servis Merkezi
    Orta Mah. Ankara Asfaltı
    E5 Yanyol, Kanat Sanayi Sitesi
    A Blok No:40 Soğanlık/Kartal/İstanbul
    Tel.0216 451 98 90
    Mail. service_tr@viewsoniceurope.com

Ben lamba garantisi uzatmak için kayıt yaptırdım, size mail ile dönüş yapılacak gibi bi mesaj çıkmıştı ekrana ancak bana herhangi mail gelmedi. Acaba garanti uzatmada sıkıntı mı oldu? cihazı 2016 kasımda aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaman21

Bu seri rec709 renk var diye reklam yapılarak pazarlanıyor ama ilginçtir ben standart renk ayarlarını daha çok beğendim. Bir de dikkat ettim de resimde beyaz yoğunca ekran aşırı flulaşıyor. Bu herkeste aynı mı.

Benim cihazda beyazlarda sıkıntı yok hocam.
  • projekta kullanıcısına yanıt
    Pazartesi yazılım için servise göndereceğim. Umarım düzelme olur.

• yaman21 Y kullanıcısına yanıt
    Düzelir inşallah hocam halleder KVK.
  • Bu akşam projeksiyonla derbi maçı izledim, inanın gözlerim yoruldu. Sanki kontrast düşük, görüntü net ve parlak değil. Led projeksiyon var onda da aynı durum. Ledlere mahsus bir şey diye düşünüp lambalı aldım ama maalesef bu da aynı. Düzelme olmazsa projeksiyon maceramı bitirip televizyonu büyütecem.

• projekta kullanıcısına yanıt
    Merhaba, service_tr@viewsoniceurope.com adresine isim soyisim ve kayıt ettirdiğiniz mail adresinizi mail atarsanız takip edebiliriz.
  • Evet 2 aydan fazla bir süredir bu cihazı kullanıyorum. Çözünürlük olsun, renkler olsun ses kalitesi olsun bence çok iyi bir cihaz. Yukarıda maç yayını ile ilgili şikayetim vardı. Yaptığım araştırmada görüntünün bozuk olmasının nedeninin hdmı kablosu olduğunu tespit ettim. Kablo değişince sorun kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaman21 -- 20 Ocak 2018; 23:53:35 >
  • Hatalı yere atılan mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eozen81 -- 22 Ağustos 2018; 19:20:30 >
  • arkadaşlar bu cihazı almayı düşünüyorum, tavsiye eder misiniz.
  • Ben ViewSonic 727'yi Boyut Dijital'de Benq W1700 ile birlikte deneyimleme fırsatı buldum, bana göre görüntü kalitesi gayet güzeldi. Öyle aman aman bir fark görmedim.

Lens kapagı yok, biraz da sanıyorum fanı sesli ama bunlar sorun değilse aralarında 1.500 TL fark var bugün itibariyle o yüzden ViewSonic değerlendirilebilir.
  • Ben 1800 saat oldu kullanıyorum yaklaşık 2 yıldır. Önceki yazdıklarımda olduğu gibi hala memnunum. Kendi orjinal gözlükleriyle orjinal bluray 3D filmler çok iyi. Kaliteli kaynaktan olduktan sonra 2D gayet iyi. Cihazın kasa kalitesi falan da iyi. Tek sorun edilebilecek normal modda fan sesi. O da filmin akışında geri planda kalabiliyor. Bundan önce optoma hd26 kullandım ona kıyasla bu söylediklerim. Belki daha kaliteli bi cihaz görsem sönük kalabilir tabi. Ama şuan fiyatlar kim bilir ne oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bazen üst modelere geçiş yapayım diye düşünüyorum ama fiyatlar uçuk.

• quote:

Orijinalden alıntı: projekta

Ben 1800 saat oldu kullanıyorum yaklaşık 2 yıldır. Önceki yazdıklarımda olduğu gibi hala memnunum. Kendi orjinal gözlükleriyle orjinal bluray 3D filmler çok iyi. Kaliteli kaynaktan olduktan sonra 2D gayet iyi. Cihazın kasa kalitesi falan da iyi. Tek sorun edilebilecek normal modda fan sesi. O da filmin akışında geri planda kalabiliyor. Bundan önce optoma hd26 kullandım ona kıyasla bu söylediklerim. Belki daha kaliteli bi cihaz görsem sönük kalabilir tabi. Ama şuan fiyatlar kim bilir ne oldu.
    Digiturk maç için istiyorum kahvehanede seyredilecek fan sesi sorun olmaz gibi diye düşünüyorum

Maç izlerken sorun çıkartır mı pekı?

• Aynen kahvede ses sorun olmaz. Yalnız çok ışık altında ve gündüz görüntü soluklaşır.

• Derbi maçları gece oluyor sorun olmaz millet görüntü görsün dedim. 😃

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.