Şimdi Ara

Viewsonic PJD7820HD Full HD Projeksiyon Cihazı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
5.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yahu bu full hd projeksıyonlar nezaman 2000 TL nin altına duser.
  • 4k lar çıkınca düşer:D
  • buyuk bı bela ıle karsıkarsıyayım .bu cıhazı aldım kullanıyorum, cokda eglencelı 4-5 gun playstatıonla vakıt gecırırken dun aksam bırden goruntu almamaya basladım.ps3 calısyo proj.calısıyo ancak projek.kaynagı algılamıyor.hdmı dan goruntu alıyorum.kayanagı algılamıyo.sonra bıraz arastırdım forumdan falan bazılarının basına gelmıs bu olay.bazıları reset atmıs ekran en dusuk conurlukde tekrar acılmıs ve ayarlar yapılmıs.bende bunu yaptıgımda perdede sımsıyah bı ekran yanı dusuk cozunurlukde bıle goruntu yok.sonra ps3 aldım lcd uzerınde aynı resetı yaptım ve orda acıldı.ayarları yaptım sorun yok.anca gene proj.takdıgımda aynı sorun.kabloyu degısdım yok gene aynı.dsmarttan da goruntu alabılıyorum pc den alıyorum.ancak ps3 den projeksıyon goruntuyu vermıyor.(yanlız dsamarttan daha once 3 boyut alabılıyoken ve sesde alıyoken sımdı 3 boyut yok ve sesde yok sadece goruntu var)
    yanı sorun oldukdan sonra d samarttan 3 boyut ozellıgı ve ses gıttı,ps3 den ıse tamamen goruntu gıttı.
    sımdı kabloyu degıs dersenız aynı kablo ıle pc ye bagladım ordan goruntu de alıyorum 3 boyutta calısıyo.
    sorunu cozemedım.nasıl yaparız.acaba ps3 tamamen fabrıka ayarlarına en bastan halıne donduren bı denklem varmı.

• Merhaba,

Bu cihazı bana iki günlüğüne kiralayabilecek bir arkadaş arıyorum. Boyut ticaretteki demo ürünü satılmış. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Bu arada elimde BenQ SH910 ve ekte çinden getirdiğim Vivibright projektör var. İkiside full hd. İş gereği ikisini de yurt dışından denemek için getirdim. Ampül bir saati geçmez. İlgilenen arkadaşlara aldığım fiyata satabilirim.

Ürünün orjinal resmi için product sheet'e gözatın.
    http://www.projectorcentral.com/ViviBright-PLF-1080ST.htm

Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.