Şimdi Ara

Viewsonic Işık sızması normal mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

monitörün sol taraftakiler gibi az bir sızma olsa inanın büyütmeyeceğim ancak her koyu tema veya görüntü değişiminde sağdaki sarı parlama görünüyor. windows barı siyah renkte. onda bile renk farkı göze çarpıyor. bu da haliyle rahatsızlık veriyor. ürünü tekrar gönderdim.seride problem var olabilir diyerek mümkünse üst model talep ettim. bakalım ne çıkacak. birşey yok diyip geri göndermezler umarım. bir önceki panelle bire bir aynı sorun.

• anarki24 kullanıcısına yanıt

Ips'te ışık sızması olmayan monitör bulmak zor gerçekten. Deneme yapmak gerekiyor sürekli. Ips, Va, Tn, Oled hepsinin olumlu/olumsuz yanları var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, ben de dell g2722hs aldım. İlk kez ips panel kullanıyorum, oyuzden pek deneyimim yok. Farklı acılardan cektigin bu goruntuler ips glow degil mi? Işık sızması degil? Bir sıkıntı yok sanırım?

Viewsonic Işık sızması normal mi?

• guraycan23 kullanıcısına yanıt

Açıya göre değişken olan ips glow, eğer sabitse açıdan acıya farklılık yoksa ışık sızmasıdır. Bu biraz da size bağlı eğer oyun oynarken, gece film izlerken rahatsız olmuyorsanız dikkatinizi çekmiyorsa sıkıntı yoktur. Normalde ışık sızmasının olmaması gerekiyor ama az ya da çok oluyor Ips monitörde. Buradan fotoğraflarla karar vermek zor, yanıltıcı olabiliyor ama rahatsız edici bir durum yok gibi sizinkinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevabınız icin tesekkur ederim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.