Şimdi Ara

Vietnam Silkroad Online (90cap Çin) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
6
Favori
20.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konu başlığını değiştir istersen dostum oyun 100cap olmuş.
     Vietnam Silkroad Online (90cap Çin)
  • bi deneyelim bakalım 1sene oldu girmeyeli :)
  • Cruzer* kullanıcısına yanıt
    Mbot ile mi giriş yaptın dostum ? Sende de aynı problem oldu mu merak ettim..
  • ben hata alıyorum bir sene önceki client ile denedim olmadı. yeniden indirmem lazım o şekilde olucak sanırım.

yeni indiren bi arkadaşım girdi ama ben daha giremedim

edit: biz oynarken mbotta sorun yoktu durmadan kasıyolardı heralde şimdi bi sorun var oyundan atıyomuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cruzer* -- 5 Haziran 2015; 14:06:49 >
    anladım dostum deneyince tekrar bilgilendirirsen sevinirm. Çubuk_krakr de önceki msjlarında sbot ile kastığını söylemiş olmadı birde onu deneyeceğim bu akşam.
  • indiriyorum suan umarım bottaki sorunu çözeriz.
  • Oyun açık gelen gelsin :)
    sinanım nasıl indiriyorduk bunu :D vietnamcamız yok biliyosun :D unutmuşum her şeyi

edit : indiriyorum tekrardan oynamak çok güzel olucak 51 leveli 1 ayda yapmıştık :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaç canım kalmış -- 5 Haziran 2015; 15:17:14 >
    umarım dostum, diğer oynayacak arkadaşlar ile bir çözüm yolu arayalım topluca..
  • Bu arada oyunu indirmek ve üye olmak isteyen olur diye yeni linkleri paylaşayım..

Üyelik için;
    http://cdtl.ongame.vn/3job/dangky/

Client indirmek için;
    http://cdtl.ongame.vn/3job/download.htm
  • atacım arkadaş linki vermiş bnde ordan indirdim torrentten indirdim ama diger linkler sorunlu galiba.
    .
    ayrıca oyun 100cap olmuş 9d sun bulunuyor ama 10d sox item dv de hiç görmedim.malesef lag sorunu var arada geliyor.cok büyük bi degişme olmamış bide 2.sv yi açmışlar :D.mbot atma sorunu çözülse oynanabilir.
    sinanım indi oyun giricem birazdan bi bakalım oyun ne alemde. 4-5 tane çar vardı bende onlara bi bakayım :D
  • oyuna tekrardan indirdim ama hala giremiyorum ben. Sanırım adamlar bana ip ban atmışlar. Benim ne günahım vardı arkadaş :(
  • arkadaşlar şu bot olayını bi çözebilsek oynayacak çok kişi var
  • Kaç canım kalmış kullanıcısına yanıt
    hocam sabit ip mi kullanıyosunuz ?
  • ata bendede o hata vardı tekrar indirdim sorun çözülmüştü.
  • sisefsane41 S kullanıcısına yanıt
    Skill cap kac 330 mu ? Glaive , fire , cold light , yardirmissin :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arkadaşın çarı foto atayım diye girdim :D 330 sanırım tam emin değilim :)
  • sisefsane41 S kullanıcısına yanıt
    Analdim komigime gitti ya ilk sro oynadigim sekil 2004-2005 senelerinde aklima geldi lvl kasamadigimiz icin sikintidan tum skilleri upluyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu serverde süper ya aynı eski isro oynuyomuş gibi hissettim kendimi :) tek sıkıntı bot çalışmaması elle kasmakta bi yere kadar tabi :D
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.