Şimdi Ara

Vietnam Silkroad Online (90cap Çin) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
6
Favori
20.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • charı force fire glev yapmayı düşünüyodum.kasması zor oldugu için öle yaptım mecbur
  • Cruzer* kullanıcısına yanıt
    ben tekrardan indirdim hala aynı hatayı veriyor sinan :(
  • Cruzer* kullanıcısına yanıt
    Int bow dene bi ara kac senelik silkroad oyuncusuyum int bow denemeden oyunu biraktim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sisefsane41 S kullanıcısına yanıt
    sabit ip derken? kablolu kullanıyorum işte hocam 2-3 yıldır böyle
  • Kaç canım kalmış kullanıcısına yanıt
    İp adresi 2 çeşit oluyor Statik ve dinamik olarak.Sizin kullandıgınız statik ip ise bu sabit ipdir böyle bi hata alabilirsiniz daha önceden sabit ip kullanan bi arkadaşımdada bu sorun vardı o yüzden diyorum.Eğer sorun çözülmesse tekrar yükleyin derim büyük ihtimalle düzelir.
    Hocam oyunu tekrardan indirdim hala aynısını diyor. Yokmudur başka çözümü
  • Kaç canım kalmış kullanıcısına yanıt
    bu server bakımda hatası sanırsam benimde pek bi bilgim yok bu hatayla ilgili malesef, zaten şuanda o serverde bot çalışmıyor rateler çok düşük oldugu için botta yok ellede kasılmaz bende girmiyorum
    3 defa indirdim 3 ündede aynı hata bilemedim bende ne yapacağımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sisefsane41

bu server bakımda hatası sanırsam benimde pek bi bilgim yok bu hatayla ilgili malesef, zaten şuanda o serverde bot çalışmıyor rateler çok düşük oldugu için botta yok ellede kasılmaz bende girmiyorum

ücretli sbot kullanıp üyeliği olan varsa Vsro da botun çalışıp çalışmadığını denese aslında, sbot'un sitesinde Vsro ve private server için ayrı botu var çünkü ama çalışacağının garantisi olmadığından boşuna para vermek istemiyorum.. Tek denemediğim Sbot kaldı..

• anlyldrmm kullanıcısına yanıt
    ben phbotla denedim malesef oda çalışmadı ama sbotu bilemiyorum üyeliğim olmadıgından
  • Arkadaslar merhaba , server aktifse eger baslamayi dusunuyorum ben kac kisi vardir swde tahminen aktif olarak soylerseniz sevinirim

• sonerason S kullanıcısına yanıt
    server sürekli populate, ilk açıldığı dönemler kadar aktiflik olmasa da hala oynanabilecek bir server. ancak şuan uyumlu bot yok maalesef mbot sorunlu, sorunu biz çözemedik. bot olmasa da olur derseniz orası ayrı tabi
  • Merhaba arkadaşlar kesinlikle bu vietnam silkroada heveslenmeyin ben rahat 5-6 senedır bayan bir vietnamlı arkadaşımla bunların asıl swde eskiden berı oyuncu olarak takılıyorum,çok yakın arkadaşınız degılse anlaşamıyorsunuz igilizcede az biliyorlar, aralarında dost canlıları yarıdm sever var ama çogu tiriplere giriyorlar, aşırı şimarıklar ve zaten hepsi ateist.
    Mbot Xtrapa karşı koyamadıgı ıcın 10 dk de bır dc verıyor ve kod gırme ozellıgıde yok, tekrar gıremiyor. sonuc olarak hıc bı sekılde onların sevıyeye varamıyorsunuz. varsanız bıle dırek gozlerıne kestırıp sızı hackleyip soyuyorlar.

ZAMANIN TÜM SİLKROAD ALEMININ AMKoyan BU VİETNAMLILARDIR ARKADAŞLAR CUNKU bi tarafları kalktı joymaxdan HABERSIZ büyük bir bot şirketi ile atışan ongame bu bot sırketının botunun oyunu ıcınde kullanılması ıcın anlaşmasını kabul etmedı ardından tehdıt edıldı, eğer izinlerı vermez ıse tum vsronun dosyalarını hackleyip dunyaya sunacagını soyledı bunu aldırıs etmeyen reddeden ongame nasıl olsa benım oyuncu sayım bellı bana bısey olmaz dıyerek noktayı koyunca ardından hacklendı, DOSYALARIN DAGILMASINA GÖZ YUMDULAR ARTIK HER ELINE MAUS ALAN PW SW ACABILIYOR. VE ESKI ZAMANLARDA SUREKLI İSRODA CHARLARIMIZI SOYAN SEREFSİZLERDE BU VİETNAMLILARDI ARKADASLAR Vietnam dünyanın en ıyı hackerlerını barındıran ve yetiştiren bır ulkedır BU YUZDEN JOYMAX ONLARA KENDILERINE SILKROAD ACABILMELERI ICIN DOSYASINI PAYLAŞTI İSRODAN UZAK OLSUNLAR DIYE
    şu anda ise sayelerinde TOPLUM flan kalmadı ve SİLKROAD BATTI. JOYMAXDA VAZ GEÇTİ.

SENELERDİR NEFRET ETTİM VN SRODAN DAHADA OYNAMIYACAM

[simage][/simage]
    VSRODAN UFAK BİR KARE VİDEOM 2010 ve 2015
    https://www.youtube.com/watch?v=qGwQBn3o-vo
    https://www.youtube.com/watch?v=v6K36HumVtk

• Ğüiçi Ğ kullanıcısına yanıt
    Hack olaylarını bilmiyorum ama vsrodan sonra isronun bitme noktasına geldiği doğrudur.
  • üyelik alamıyorum
    http://cdtl.ongame.vn/3job/trangchu.htm
    sitesinde hata veriyor yardımcı olabilir misiniz
  • Üyelik almak için yardım gerek beyler. Hata veriyor

Edit: Aldım üyeliği ama anlaşılmıyor. Aktivasyon maili falan hak getire. Onaylayın giriş yapın direk.

Beyler bir organizasyon yapalım oynayalım be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-978DD658B -- 22 Haziran 2015; 16:24:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRAMBORLEG

Üyelik almak için yardım gerek beyler. Hata veriyor

Edit: Aldım üyeliği ama anlaşılmıyor. Aktivasyon maili falan hak getire. Onaylayın giriş yapın direk.

Botsuz oynanmıyor dostum, elle bir yere kadar. Kendi adıma konuşuyorum iş,güç olunca da oyuna ayıracak vakit kalmıyor dolayısı ile bot ihtiyacı duyuluyor. Bir çok kişi de bu durumdan yaklaşmıyor oyuna zaten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlyldrmm

quote:

Orijinalden alıntı: DRAMBORLEG

Üyelik almak için yardım gerek beyler. Hata veriyor

Botsuz oynanmıyor dostum, elle bir yere kadar. Kendi adıma konuşuyorum iş,güç olunca da oyuna ayıracak vakit kalmıyor dolayısı ile bot ihtiyacı duyuluyor. Bir çok kişi de bu durumdan yaklaşmıyor oyuna zaten..

yapma ya, ben lagdan dolayı bırakmıştım ama bot da iptal olduysa hayatta oynanmaz artık

• Aynen dostum. Vsro yerine sağlam p.serverlar da oynamayı tercih ederim

• excalibur online geçin yıllardır açık eski isro sistem 100 cap server

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.