Şimdi Ara

Videoyu Kaydetme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Video oynarken kaydetmek istiyorum nasıl yapabilirim?

• Mesela önce bir "video kaydetme" ya da "ekran görüntüsü kaydetme" ya da "video yakalama" şeklinde arama yapabilirsin, burdaki aramadan ya da google üzerinden yapılan aramdan.

Cevaba gelince, firefox eklentisi olarak bile "video hunter" isimli bir eklenti mevcut, bu işlem için birçok program var, benim tavsiyem webcammax ve bulent's screen recorder programları, epey de ucuz programlardır kendileri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inshroud

Mesela önce bir "video kaydetme" ya da "ekran görüntüsü kaydetme" ya da "video yakalama" şeklinde arama yapabilirsin, burdaki aramadan ya da google üzerinden yapılan aramdan.

Cevaba gelince, firefox eklentisi olarak bile "video hunter" isimli bir eklenti mevcut, bu işlem için birçok program var, benim tavsiyem webcammax ve bulent's screen recorder programları, epey de ucuz programlardır kendileri.

Pcde oynarken kaydetmek istiyorum yani cd den
  • Mesela önce bir "video kaydetme" ya da "ekran görüntüsü kaydetme" ya da "video yakalama" şeklinde arama yapabilirsin, burdaki aramadan ya da google üzerinden yapılan aramdan.

Bişeyi eksik mi yazmışım diye baktım ama yok... Her şey gayet açık...

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=oyun+oynarken+ekran%C4%B1+kaydetmek&btnG=Ara&meta=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inshroud -- 3 Ağustos 2009; 0:37:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: inshroud

Mesela önce bir "video kaydetme" ya da "ekran görüntüsü kaydetme" ya da "video yakalama" şeklinde arama yapabilirsin, burdaki aramadan ya da google üzerinden yapılan aramdan.

Bişeyi eksik mi yazmışım diye baktım ama yok... Her şey gayet açık...

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=oyun+oynarken+ekran%C4%B1+kaydetmek&btnG=Ara&meta=

Peki dediğin programlar sesi kaydediyor mu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.