Şimdi Ara

Video Ön İnceleme: Dragon's Dogma (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
7.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yeni abimize hayırlı olsun. Oyun güzel, incelemede gerçekten güzel. Sadece eksik olan Erdinç abideki o rahatlık. Ama onunda şuan olmaması normal zamanla olacağından adım gibi eminim. Ve olumsuz yorum yapanlar Erdinç abinin ilk incelemelerini izlesinler ne kadar dayanabiliyolar. Gerçekten editörler kendilerini çok fazla geliştiriyorlar. Ne zaman yeni editör sesi duysam olumsuz yorum görüyorum. Sadece 1 ay sonra içimizden biri oluyor. Ve yine öyle olacağından eminim.
  • inceleme çok güzel olmuş elinize sağlık
  • Oyun güzel duruyor hangi platformlara çıkıcak bilmiyordum, heyecanlandım... heyecanlandım... Sona gelince PS3 ve Xbox360 yazısını görünce hevesim kaçtı. :/ Xbox 360 alsan bi dert PS3 alsan bir dert hadi onu bırak PC geliştirsen bir dert. Portlu mortlu çıksın şu oyun PC'ye, çünkü Skyrim ağır oyun. GOW, GOW, Uncharted.... ohohoohooo tüm platformlara sahip olmak ya da bir şu konsollardan arkadaşa sahip olmak gerek. :D
  • Dark Souls ve Skyrim'den sonra ilk defa tatmin edici bir rpg geliyor gibi
  • Merakla bekliyorum, çok güzel olacak bence.
  • gece kapişma sahnesine bayıldım
  • Oyun fena gözükmüyor ama anlatan arkadaş bu incelemeyi bir izlesin. Hiç bir şey anlaşılmıyor başlarda. Erdinç İyikul'un hiç değilse ne dediğini anlıyorduk.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.