Şimdi Ara

Video Haber: Payday 3 Duyuruldu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: mementopolis

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: KortX

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: mementopolis

Video'ya şuan bakamıyorum ama "Payday" adını duyup çöp demem yeterli Zaten.</blockquote>

Tamam anladık. Sen git CS, COD oyna. Gelip de burada "çöp" yazmana gerek yok. Herkes senin "çöp" yazmanı merakla beklemiyor. Boşuna zaman ayırıp yazmışsın.</blockquote>

iyide bu benim görüsüm. Cs ve Cod oyuncusuda degilim

Kendi görüşünü beğenmiyorum ben bu oyunu tarzında yazabilirsin. Sen beğenmiyorsun diye "çöp" olmuyor oyun. Her yıl aynısı çıkan COD veya CS gibi yalnızca karşındakini vur mantığına dayalı bir oyun değil. Kendine has oynanışa sahip, alternatifi olmayan bir oyun. "Çöp" kelimesini kullanacağın yeri iyi seç bir dahakine.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• quote:

Orjinalden alıntı: KortX

Video'ya şuan bakamıyorum ama "Payday" adını duyup çöp demem yeterli Zaten.</blockquote>

Tamam anladık. Sen git CS, COD oyna. Gelip de burada "çöp" yazmana gerek yok. Herkes senin "çöp" yazmanı merakla beklemiyor. Boşuna zaman ayırıp yazmışsın.</blockquote>

iyide bu benim görüsüm. Cs ve Cod oyuncusuda degilim</blockquote>

Kendi görüşünü beğenmiyorum ben bu oyunu tarzında yazabilirsin. Sen beğenmiyorsun diye "çöp" olmuyor oyun. Her yıl aynısı çıkan COD veya CS gibi yalnızca karşındakini vur mantığına dayalı bir oyun değil. Kendine has oynanışa sahip, alternatifi olmayan bir oyun. "Çöp" kelimesini kullanacağın yeri iyi seç bir dahakine.

Sen bas taci yapdiysan bana ne, benim icin Cöp.

• quote:

Kendi görüşünü beğenmiyorum ben bu oyunu tarzında yazabilirsin. Sen beğenmiyorsun diye "çöp" olmuyor oyun. Her yıl aynısı çıkan COD veya CS gibi yalnızca karşındakini vur mantığına dayalı bir oyun değil. Kendine has oynanışa sahip, alternatifi olmayan bir oyun. "Çöp" kelimesini kullanacağın yeri iyi seç bir dahakine.</blockquote>

Tamam ben de diyorum işte sen git hakiki çöp olan oyunları oyna. Gelip burada çöp diyerek o gereksiz fikrini belirtmek zorunda değilsin. Oynamıyorsan da oynama. Sana fikrini soran olmadı çünkü.

• Şu oyun oynayan arkadaşlar total de ne kadar ödediler bir yazarlar mı acaba :)) Böyle rezillik az görülür.Zaten ekmeğini yedin oyunun, hatta üstüne kaymağını balını bile sürdün, şimdi kalkmış 18 ay ücertsiz falan Keriz kandırırsın ancak...

• Yine videolarda azalma var, 2-3 güne bir video geliyor. Yoğunsunuz herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

Bırakın Payday'i Doom incelemesi ve çekiliş sonuçları nerede?

Doom incelemesi konusunda özel bir durum mevcut sanırım ondan kaynaklı biraz gecikme var.

@Xan'ela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angriel -- 1 Haziran 2016; 17:45:36 >
  • Diksiyonunuz berbat!
    Sesli olarak kitap okursanız katkısı olacaktır .
    Bu arada doom incelemesi ne zaman yayınlanacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Angriel

quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

Bırakın Payday'i Doom incelemesi ve çekiliş sonuçları nerede?

Doom incelemesi konusunda özel bir durum mevcut sanırım ondan kaynaklı biraz gecikme var.

@Xan'ela

Duyuru geçmek çok zor olmasa gerek hocam, binlerce insan bekliyor.
  • Keşke teknik eleştirilerinizi konuların altına değil özelden ve adabınızla yapmayı öğrenseniz.
  • Ne olursa olsun ortada bir emek var, hatta sıradan olmayan bir fikir var. Eğlenceli bulmayabilirsin, beğenmeyebilirsin ama çöp diye hakaret etmen hataydı
    quote:

Kendi görüşünü beğenmiyorum ben bu oyunu tarzında yazabilirsin. Sen beğenmiyorsun diye "çöp" olmuyor oyun. Her yıl aynısı çıkan COD veya CS gibi yalnızca karşındakini vur mantığına dayalı bir oyun değil. Kendine has oynanışa sahip, alternatifi olmayan bir oyun. "Çöp" kelimesini kullanacağın yeri iyi seç bir dahakine.</blockquote>

• quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Şu oyun oynayan arkadaşlar total de ne kadar ödediler bir yazarlar mı acaba :)) Böyle rezillik az görülür.Zaten ekmeğini yedin oyunun, hatta üstüne kaymağını balını bile sürdün, şimdi kalkmış 18 ay ücertsiz falan Keriz kandırırsın ancak...

Oyunu indirimde 7.5 TL'ye falan almıştım dlcleri de aynı şekilde indirim zamanında 1-2 TL'ye aldım 20 25 lirayı geçmez
  • Payday 2 parasını hak eden bir oyundur hatta en iyi co-op oyunlardan biridir. Sadece son zamanlarda çıkardıkları dlc lerden bazıları saçmaydı. kişiye göre beğenen oldu veya olmadı ayrı konu. 3. oyunda iyi geliştirilirse yine steam'de çok satanlardan biri olur.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.