Şimdi Ara

Video Haber: Adidas adizero f50 akıllı krampon (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
42.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence çinliler bunun çakmasını sub-zero adıyla yapar
  • bence çinliler bunun çakmasını sub-zero adıyla yaparlar
  • halı sahada bu ayakkabı ile oyna bakalım ayakta durabilecek misin :)...
  • yakında ayakabılar android son sürümü ile yüklü çıkar.root falan yaparız uçma özelliği falan ekleriz.:)
  • Öncelikli olarak bir arkadaşım bahsetmiş çok yeni bir teknoloji değil diye ona hak veriyorum biraz kıyas yaparak bakacak olur isek

Nike+ ve ipod koşu kiti daha çok atletler için yapılmış ve o ayakkabılar ile futbol oynanamaz.

Nike+ ve ipod koşu kitinin sensörü pil ile çalışıyor ve bittiği zaman yenisini almak zorundasınız.

Nike+ ve ipod koşu kitini kullanabilmek için yanınızda ipod unuz olmalı ( kol bandı ile kullanılıyor çoğu zaman )

Nike+ ve ipod koşu kiti verileri uzağa aktaramaz.

Nike+ ve koşu kitinde kaç adım attığınızı söylemez.

nike+ ve koşu kiti en ucuz maliyet ile 200 liraya temin edilebilir buna ipod u da eklemeliyiz.

Her ne ise bu ayakkabının gerçekten uygun kullanım ile iyi olacağını düşünüyorum. İşin sadece ticaretinde olan futbol takımları için oldukça iyi olacaktır. Kim bilir ileride transfer haberlerinde artık bu ayakkabı ile oluşturulan verilerden yararlanılabilir.

Gereksiz mi ? Kesinlikle hayır...

Diğer ayakkabılar ile yapabildiğini bu ayakkabı ile yapmana engel olan bir şey yok ve de bu ayakkabıda daha fazlası var. Maliyet konusunda ise şu şekilde düşünmeliyiz. Futbolcular yada takımlar bu parayı düşünürler mi :)

• Messi TTNET ile facebooka bağlanacak ayakkabıdan Maçtayım ayakkabıdan yazıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.A.R.B.E.C.i

hemen 20 30 tane milli takıma alınmalı bzm belki bzm kazmaların işine yarar :))

Sabri bozar onu
  • Bunlarla uğraşçaklarına çorap kokusunu önleyen krampon bulsalar
  • aynen :D
    akıllı krampon vuruş ve hız gücünü ölçüyo ama çipini parayla alıyorsun

• Dhye girmiyosa akıllı demem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.