Şimdi Ara

Video Haber: Adidas adizero f50 akıllı krampon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
42.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakında Sadidas firması (S)adizero F-500 adında çakma çin malı çipli bir model üretip sokaklarda satmazsa bende bir şey bilmiyorum :D :))
  • denge bilekliği ekleselermiş olurmuş :)
  • messi kardeşime sünnet hediyesi olarak alıcam :D
  • terli ayakkabıyı masaya koyup usb den bağlamak :D
  • ah su teknoloji zidane'ın zamanınla olsaydıta verilerine bir göz atabilseydik :)
    tabi ilerde bu durumda sorun olucak futbolcunun verileri rakip takım tarafından, futbolcunun verileri kötüyse futbol hayatı baslamadan biticek gibi gibi :D
  • usb girişi olan ayakkabı ne havalı ha
  • Müthiş bir gelişme haber için çok çok teşekkürler.
  • Teknolojik... :D Daha neler çıkcak bakalım.
  • ilginç
  • Erdi Bey ne kadar güzel anlatmışsınız. Yorumlardaki eleştirilerinde katkısı var sanırım. Olabildiğince yavaş ve net olmuş bu sefer. Keyifle izledim, teşekkürler.
  • flash flash flash öyle bir krampon icat edildiki sabrinin bu kramponla çektiği şutlar doksana gidiyor
  • 25 liraya gri lig kramponu vardı ne günlerdi ya 2 şut çekince dağılırdı ama seviyorum ya

ccc lig ccc
  • Oha lan.
  • donanimgiysi.com :D
  • ccc sportaç ccc
  • neymiş fiyatı 999 tl mi ?
  • Fenerliler giysin hiç değilse yanlış yola sapmazlar
  • yesil sahalara alirlar bunlari sdfsdfsfd.
  • Sabri reise almak lazım bi tane
  • Öyle çok inanılmaz, dünyada ilk defa bir teknoloji değil. Zaten Nike ürünlerinde Nike koşu ayakkabılarında Nike+ dediğimiz sistem vardı. iPhone veya iPod'a bunu tanıtıp, gps, kronometre olarak filan kullanıp elimizdeki cihazda görebiliyorduk. Şahsen bende Nike Pegasus 28 + var ama şu an iPhone veya iPod Touch'ım yok. Olsaydı kullanırdım.

Bu çipte onun futbol için tasarlanmış versiyonu.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.