Şimdi Ara

Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.685
Cevap
67
Favori
208.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Victor G501 hakkında ne düşünüyorsunuz ?Memnun musunuz ?

@opsladio
    Hocam ölü piksel testinin linkini verir misiniz ?
  • Hocam senden detaylı inceleme bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilikkan -- 15 Ağustos 2014; 0:59:44 >
  • metabisülfit kullanıcısına yanıt
    dpb ölü pixssel yaz google amcaya
  • hilikkan H kullanıcısına yanıt
    yaparımda elimde oyun şuan dota 2 iniyor şuan onda yaparım ama daha ısı maşallah 60 dereceyi geçmedi. 7 yılık pc den buna geçince adam jete binmiş gibi oluyor
  • Ben g501den gayet memnunum ac3 far cry 3 full ayarlarda yağ gibi akıp gidiyorum şimidlik daha yüksek oyunları indiremedim :D eski bilgisayarım 9 yıllık tek çekirdek masaüstü idi bu performans inanılmaz benim için @opsladio nun dediği gibi :D sizde ısınıyormu bilmiyorum ama ben bi süre oyun oynadıktan sonra sağ taraf ısınıyor 501de sizdede varmı öle bişey?
  • Touchpad ve etrafında (sol yada sağ) bir miktar ısınma görebilirsiniz ama bu kasa üzerinde 40C yi gecmez. (Benim yaptığım AIDA64 ve Isı Ölçer tabanca testlerine göre) Ve ısınma sadece bu bölge ve fan çıkışında oluyor (ki o da en yüksek şu ana kadar benchmark testleri sırasında 44C gördüm ama infrared olduğu için yüzeyin yanısıra çıkan sıcak hava kaynaklı da olabilir) Bu derecelerde aslında GTX 850M'in devrede olduğu ve yük altındaki bir makine için çok kabul edilebilir değerler.

Bu arada resimde kavunicine aldigim yerlerdeki ısılar doğru ama ben diğer noktalarda birden fazla makine ile yaptığım testlerde klavye üzerinde ve makinenin orta üst bölümlerinde kesinlikle ısı görmedim (i7 işlemci ve full dolu makina)

Bu arada G501 modeli bitmek üzere çok muhtemelen bu hafta biter ve 2 ay kadar olmayabilir.
    Bilginiz olsun
     Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Victor Gaming Machine -- 15 Ağustos 2014; 8:02:38 >

• G501 üzerinde SES

G501 ve diğer Victor modellerindeki ses ile ilgili çok önemli uyarımdır. Lütfen, Creative Sound Blaster Cinema 2 yi aktif halde kullanın ses için. Sürücü DVD sinden Options kısmında yer alan paketi, ilk kısımdaki VIA HD sürücüsünü kurduktan sonra bilgisayarınıza kurun. Daha sonra tek tek muzik, oyun, film için ayararınızı açarak ve seviyelerini ayarlayarak kullanın farkı görün :)
  • Victor Gaming Machine kullanıcısına yanıt
    Neden 2 ay yok? Ekim ayının başında gelir mi acaba tamda almayı düşünüyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ens1252

Neden 2 ay yok? Ekim ayının başında gelir mi acaba tamda almayı düşünüyordum.

Üreticiden tam tarih alınca buradan yazarım.
  • Ben G701 alacağım ama parmak okuyucu için driver nereden bulucam cd den çıkmıyor dediler ?
  • @Victor Gaming Machine
    Dolar düşsün diye bekliyordum ama sanırım daha fazla riske atmamak lazım

Edit:Tam alıyordum site çöktü

@opsladio
    Eyw hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metabisülfit -- 15 Ağustos 2014; 11:29:16 >
  • kaan907kaan kullanıcısına yanıt
    http://www.egistec.com/sensors/fingerprint-es603af.aspx
    bu sitenin bir yerinden iner ama uraşmadım. Benim bir işime yaramaz parmak izi
  • quote:

Orijinalden alıntı: opsladio

http://www.egistec.com/sensors/fingerprint-es603af.aspx
    bu sitenin bir yerinden iner ama uraşmadım. Benim bir işime yaramaz parmak izi

Dur bakalım Victor dan cevap bekliyorum.
  • kaan907kaan kullanıcısına yanıt
    http://www.clevo.com.tw/en/e-services/download.asp
    burdan indirdim, kurdum, çalıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan907kaan

Ben G701 alacağım ama parmak okuyucu için driver nereden bulucam cd den çıkmıyor dediler ?

Siz de inandınız mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victor Gaming Machine

quote:

Ben G701 alacağım ama parmak okuyucu için driver nereden bulucam cd den çıkmıyor dediler ?

Siz de inandınız mı ?

Çıkıyor mu yani ?

Birde G701 kampanyaya girer mi eylül ayının 15 ine kadar filan ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Victor Gaming Machine

quote:

Siz de inandınız mı ?

Çıkıyor mu yani ?

Birde G701 kampanyaya girer mi eylül ayının 15 ine kadar filan ?

Options bölümünün içinde üstten üçüncü FingerPrint Driver. Sürücü ile programı da geliyor.
  • opsladio kullanıcısına yanıt
    Yaz hocam benide G501 siparişini verdim

Nereden takip edeceğim bigisayarın durumunu ?
  • Forumda fan şikayeti için video çeken arkadaşın makinesinde yaptığım testlerin sonuçları. Tüm Windows 7 yüklemesi bittikten sonra ve güncel sürücüler kurulduktan sonra ekran değerlerini aldım.
    İlk değer 0 yükte işlemci üzerindeki sicakliklari gösteriyor. CineBench değeri görüldüğü gibi son derece iyi çıktı 640 (Normalde 590-650 araliginda olmali, i7 4710MQ işlemci için) aldı. İşlemci ısıdan kesintiye gitmedi hatta uyarı bile vermedi (85C de uyarı verebiliyor)
    AIDA 64 testinde 1 saat tuttuktan sonra aldığım infrared termal tabanca değerlerini de ekledim. Burada unutulmaması gereken 1 saat çalıştıktan ve HALA çalışır durumdayken bu değerleri aldım yani çok muhtemelen bu değerlerin daha üzerinde bir değer göremezsiniz. (İşlemci ve grafik işlemci aynı anda tüm çekirdekler 100% yükte ve disk harici bellekte 100% yük altında) Ortam klimasız (30C) Ölçülen en yüksek sıcaklık 44C oldu (fan çıkış bölgesinde, infrared okuyucunun sıcak havayı da karıştırarak ölçümleme yapmış olması muhtemel) Touchpad bölgesi 40C civarında tam yük altında, normal kullanımda 37 civarında.

Fan ile ilgili sorunla karşılaşmadık. Sadece güncelleme yaparken fan devreye girdi ama sonrasında herhangi bir fan stabilite bozukluğu gözlemlenmedi ve gönderilen Windows 8 DVD si de bozuk. Satın alan arkadaştan da bu noktada özensiz hizmetimiz için özür dilerim.

Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI)
     Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI)
     Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Victor Gaming Machine -- 15 Ağustos 2014; 22:48:19 >

• dün g701 i aldım. gece win 8.1 kurup driverları yükledim. diğer g701 kullanıcıları boşta sıcaklık değerlerini yazabilirse çok sevinirim. zira şuan klimalı bir ortamda olmama rağmen hw monitör de 53-60 arası işlemci sıcaklık değerleri alıyorum. cpu kullanımı ise %8 - %10 civarlarında. klavyenin sol tarafında sıcaklık fazla hissedilmiyor lakin üstteki f tuşlarında ve klavyenin sağ kısmı ılık - sıcak arası. henüz bir oyunda yahut yükteki durumuna bakmadım ve biraz tedirginim açıkçası. değerler normal mi acaba ? bu akşam komple win7 kurup yeniden test etmeyi düşünüyorum.

Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geltuzat -- 15 Ağustos 2014; 13:16:36 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.