Şimdi Ara

viber tango whatssapp rehber problemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
2.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefon yazılım probleminden dolayı telefonu sony pc com.. Programıyla tekrar sistemi yükledim ancak rehberi ne kadarda geri getirmek istesemde getiremedim ancak viber tango whatssapp da rehberim görünüyor bunu telefona aktarmak istiyorum senkronize etmeye çalıştım ancak telefona aktarılmadı siz değerli üstadlar bu konuda nasıl yol gösterebilir tlf xperia z şimdiden teşk ederim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş yokmu?

• Rehber/Ayarlar/görünüm kısmından gösterilecek numaraları seçin. Eğer rehberiniz burada görünmüyorsa Google hesabınızla telefonda oturum açın ve numaraları senkronize edin. Eğer daha önce numaralarınız hesabınızla senkronize edilmişse numaralar telefona indirilecektir.

• Google hesabında senkronize etsem bile aktarılmıyor sanırım googledeki rehberi silmişim, sorun şu, rehberim viberde, tangoda whatsappta gözüküyor ama telefon rehberim boş

• Rehber ayarlarından gösterilecek numaraları seçin. Yinede göremezseniz contacts uygulamalarından birini kurun ve öyle deneyin. Whatsapp ve viber görüyorsa silinmemiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: musabatas

Rehber ayarlarından gösterilecek numaraları seçin. Yinede göremezseniz contacts uygulamalarından birini kurun ve öyle deneyin. Whatsapp ve viber görüyorsa silinmemiştir.

Contacts+ programıyla oldu, çok teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bhz47

quote:

Rehber ayarlarından gösterilecek numaraları seçin. Yinede göremezseniz contacts uygulamalarından birini kurun ve öyle deneyin. Whatsapp ve viber görüyorsa silinmemiştir.

Rica ederim ne demek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musabatas -- 21 Ağustos 2013; 19:08:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bhz47

quote:

@Bhz47

neyin nasil yapildigini biraz detaylandiririmisin ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.