Şimdi Ara

via cipsetlerde fx5200 sorunuma yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sistemim Amd 2100 Cpu Asus a7v8x-x anakart 256 mb ram 40 gb hd Ekran kartı fx5200 128 mb FLy en son gübcel ekran kartı sürücüsü ardından 4in 1 ne yapdıysam olmadı bazı oyunlara giriyor bazılarına giriyor
    sürekli mavi ekran ve vmm hatası veriyor. Bana yardım ederseniz çok sevinirim artık kafayı yiyecem acaba donanım uyuşmazlığımı var ne yapmalıyım.......

• aygıt sürücüşerini kaldırıp eski ise güncelle yeni ise bastan kur kartıda kaldır ayrıca sonra tekrar tanır bios den irq ataması karta açık olduğuna emin ol
  • hocam via cipsetler bende de vr töbe almam bidaha bedav verseler bile eaz çekmedim o mavi ekran sorununu ne yaptıysam olmadi umarim arkadaşın dedikleri işini görürür
  • win 98 mi XP mi yüklü?
  • Sistemim Amd 2100 Cpu Asus a7v8x-x anakart 256 mb ram 40 gb hd Ekran kartı fx5200 128 mb FLy en son gübcel ekran kartı sürücüsü ardından 4in 1 ne yapdıysam olmadı bazı oyunlara giriyor bazılarına giriyor. me yuklu..
    sürekli mavi ekran ve vmm hatası veriyor. Bana yardım ederseniz çok sevinirim artık kafayı yiyecem acaba donanım uyuşmazlığımı var ne yapmalıyım.......
    ama bu sorun xp de omuyor.
    bazı makinalr xp de çaışınca bu seferde ağım çok yavaşlıyor ağ komsusuna girdiğimde bilgisayar ara dediğimde çok uzun bekliyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.