Şimdi Ara

VfL Wolfsburg Taraftarları | Hoşgeldin MARIO GOMEZ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
2
Favori
4.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: judith

quote:

Orijinalden alıntı: Comandante Alex

quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

de bruyne bi iki sene sonra madrid man utd kıskacına girer

Chelsea'dan gelmişti.O şansı Chelsea vermedi bir türlü , önce Werder'e kiraladılar sonra baktı ki yine oynatmıyorlar Chelsea'de , Wolfsburg'a 22 milyon euroya transfer oldu.

Gerçekten çok çok iyi bir futbolcu , dünya kupasında da kendini gösterdi , hatta Belçika'nın o küçük boylu sağ kanat oynayan kimdi heh geldi aklıma Mertens :D onunla beraber Belçika'nın dünya kupasında yıldızıydı.

Maarinyonun ilginç kompleksleri var.

Tek bi oyuncuya gereğinden fazla değer önem veriyor.

Oscar çok büyük bi balon. Herşeyden bira biraz var ama hiçbişi harika değil.

Dünya kupasında da ne kadar balon olduğunu herkes gördü.

Ancak aşırı derecede kayırıyor. Çok büyük potansiyelle geldi fakat Willian daha az beklentiyle gelmesine rağmen Oscarı geçti.

Maalesef De Bruyne'ın başına gelen de aynı şekilde.

Oscar'ı bende bir türlü sevemiyorum birazda çirkeflik var onda , kendini yere atmalar felan oldum olası sevmem böyle tipleri.Ayrıca dediğin gibi öyle çok yetenekli olduğunu da düşünmüyorum. Matteo almıştı galiba Oscar'ı takıma.

Mesela Lucas Moura. Oscar , Moura'nın tırnağı bile olamaz benim gözümde (hatta lucas cristiano'dan bile daha iyi bence , potansiyel bakımından ) fakat adamı milli takıma bile çağırmadılar.Biraz hep takımlarda , hem td kafalarında bir şeye taktım mı takıyorlar.

Lucas Moura efsane potansiyelli bir futbolcu benim gözümde.Fakat Psg'nin de durumu belli.Zamanında Cavani'ye bayılacağına o kadar , Ortada Ibra , Sağda Lucas Solada adam akıllı birisini alsalardı o potansiyeli tam anlamıyla kullanabilirlerdi fakat takım olarak bu sene iyi olmadıklarından dolayı uyuşmazlık var.

• Yaz hocam.
  • Wolfsburg Sportif Direktörü Klaus Allofs, Andre Schürrle transferiyle ilgili bir açıklama yaptı.

Wolfsburg, Chelsea'nin Alman yıldızı Andre Schürrle'nin transferi için halen bir aşama kaydedebilmiş değil.

Bilindiği üzere Fiorentina forması giyen Juan Cuadrado'yu transfer etmek üzere olan Chelsea'nin, Schürrle'yi elden çıkarmasına kesin gözüyle bakılıyordu.

Wolfsburg Kulübü Sportif Direktörü Klaus Allofs, Wolfsburger Nachrichten'e yaptığı açıklamalarda, "Henüz anlaşma sağlanabilmiş değil. Zaman geçiyor, seçeneklerimiz de her geçen saat azalıyor. Bu transfer tamamen paraya bağlı. Biz Schürrle'yi takımımızda görmeyi istiyoruz." ifadelerini kullandı.

2013 yazında Bayer Leverkusen'den 21 milyon avro karşılığında transfer edilen Schürrle, Chelsea'de aradığını bulamamıştı.

http://www.goal.com/tr/news/453/transfer-dosyas%C4%B1/2015/02/01/8507962/wolfsburgdan-andre-sch%C3%BCrrle-a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1?ICID=HP_BN_3

• Bayern'i bir kez daha hezimete uğrattınız. Tebrikler. Konu güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Transferin bitmesine saatler kaldı.Bakalım Schürrle'yi alabilecek miyiz ?
  • Schürrle'yi almış bulunmaktayız hepimize hayırlı olsun , 2019 a kadar sözleşme imzalamışız , detaylar birazdan...

http://instagram.com/p/ym3Qeeu-NC/?modal=true

https://twitter.com/VfLWolfsburg_EN

https://www.vfl-wolfsburg.de/en/info/news/detailspage/artikel/terms-agreed.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Comandante Alex -- 2 Şubat 2015; 19:55:55 >

•  VfL Wolfsburg Taraftarları | Hoşgeldin MARIO GOMEZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Comandante Alex -- 2 Şubat 2015; 19:57:32 >
  • Sarı oğlan size hayırlı uğurlu olsun Severdim kendisiniama bizde dikiş tutturamadı, oraya gitmesi kendisi için hayırlı olur umarım.
  • Kevin değilde sol bekleri efsane.Sezon sonu büyük takımlara garanti gider.
  • 4 2 3 1 in 3 ü çok iyi oldu.Schürrle'yi forvette de oynatabiliriz zaman zaman duruma göre.Bendtner ve Dost da var gerçi çok şahane oldu ileri hattımız.

Schürrle Bruyne Perisic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Comandante Alex -- 2 Şubat 2015; 20:21:29 >
  • Helal Olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Kevin değilde sol bekleri efsane.Sezon sonu büyük takımlara garanti gider.

Bruyne de çok şahane bir futbolcu. Schürrle geldi şimdi ileri 4 lümüz tamamlandı.Asıl bundan sonra daha da efsane bir performans sergileyecektir , birbirlerini tamamlayarak.
  • Dost (Bendtner)

Schürrle Bruyne Perisic

Gustavo Arnold (Guilavogui)

Rodriguez Knoche Naldo Jung

Benaglio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Comandante Alex -- 2 Şubat 2015; 20:33:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShowDownN

Sarı oğlan size hayırlı uğurlu olsun Severdim kendisiniama bizde dikiş tutturamadı, oraya gitmesi kendisi için hayırlı olur umarım.

Isınamadı değil de ben yeterince şans verilmediğine inanıyorum.Aynı Marin gibi , De Bruyne gibi Schürrle gibi Salah gibi Victor Moses gibi bu örnekleri çoğaltabilirim. Bunların bi Willian'dan ya da Oscar'dan neyi eksik ? Bruyne , Schürrle Willian ve Oscar'a göre daha iyiler , Salah'ta potansiyel olarak yüksek görüyorum.Marin'i izleyemedik bir türlü.. Onlara verilen şans bu futbolculara verilmedi , Marin boyna kiralanıyor , Bruyne'yi de kiraladılar kiraladılar adam en sonunda çekti gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Comandante Alex -- 2 Şubat 2015; 20:46:34 >

• quote:

quote:

Sarı oğlan size hayırlı uğurlu olsun Severdim kendisiniama bizde dikiş tutturamadı, oraya gitmesi kendisi için hayırlı olur umarım.

Isınamadı değil de ben yeterince şans verilmediğine inanıyorum.Aynı Marin gibi , De Bruyne gibi Schürrle gibi Salah gibi. Bunların bi Willian'dan ya da Oscar'dan neyi eksik ? Onlara verilen şans bu futbolculara verilmedi , Marin boyna kiralanıyor , Bruyne'yi de kiraladılar kiraladılar adam en sonunda çekti gitti.

Aslına bakarsan bu sene başında çokça şans buldu, Willian'ın yerine Schürrle'yi daha çok ilk 11'de oynatıyordu Mourinho. Bunda dünya kupasında gösterdiği başarının da büyük bir etkisi vardı. Ancak Schürrle bir türlü takımla uyumu sağlayamadı. Sahada ne yapacağını, ne yapacağını pek kestiremiyordu. Geçen sene de çoğunlukla böyleydi. Schürrle pek bir gelişim gösteremeyince Mourinho da artık tamamen Willian'ı oynatmaya başladı, Schürrle yedek oyuncu konumuna düştü yeniden. Willian'dan ve Oscar'dan mental yönde eksikliği var. Marin'e gelirsek kendisi zaten alternatif olarak alınmış bir oyuncuydu, geldikten sonraki sezonda ağır bir sakatlık geçirince o da top oynayamadı. Daha sonrada yedekte kalıp harcanmasın diye kiraladık hep. De Bruyne'nin de gitme nedeninin kiralama olayıyla alakası yok. 11/12 sezonunun ara transfer döneminde takıma kattıktan sonra yarım sene eski takımında kiralık oynadı daha sonraki sezon da Werder Bremen'e gitti. Werder Bremen'de geçirdiği sezonda kendisini iyi geliştirmişti, kiralık göndermek kendisine yaramıştı. Bize geri döndüğü geçem sezonun başında ise Mourinho onu kullanmak istedi ve ilk maçlarda ilk 11 şansı verdi. Ancak De Bruyne de Mata gibi Mourinho'nun oyun sistemine uymamakta ısrar etti ve Mourinho'ya rest çekince tamamen yedek kaldı. Hatta gittiğinde arkasından Mourinho'ya sallamıştı. Adam atarlı birisi belli ki neden yedek kaldığı anlaşılıyor.

• quote:

quote:

quote:

Isınamadı değil de ben yeterince şans verilmediğine inanıyorum.Aynı Marin gibi , De Bruyne gibi Schürrle gibi Salah gibi. Bunların bi Willian'dan ya da Oscar'dan neyi eksik ? Onlara verilen şans bu futbolculara verilmedi , Marin boyna kiralanıyor , Bruyne'yi de kiraladılar kiraladılar adam en sonunda çekti gitti.

Aslına bakarsan bu sene başında çokça şans buldu, Willian'ın yerine Schürrle'yi daha çok ilk 11'de oynatıyordu Mourinho. Bunda dünya kupasında gösterdiği başarının da büyük bir etkisi vardı. Ancak Schürrle bir türlü takımla uyumu sağlayamadı. Sahada ne yapacağını, ne yapacağını pek kestiremiyordu. Geçen sene de çoğunlukla böyleydi. Schürrle pek bir gelişim gösteremeyince Mourinho da artık tamamen Willian'ı oynatmaya başladı, Schürrle yedek oyuncu konumuna düştü yeniden. Willian'dan ve Oscar'dan mental yönde eksikliği var. Marin'e gelirsek kendisi zaten alternatif olarak alınmış bir oyuncuydu, geldikten sonraki sezonda ağır bir sakatlık geçirince o da top oynayamadı. Daha sonrada yedekte kalıp harcanmasın diye kiraladık hep. De Bruyne'nin de gitme nedeninin kiralama olayıyla alakası yok. 11/12 sezonunun ara transfer döneminde takıma kattıktan sonra yarım sene eski takımında kiralık oynadı daha sonraki sezon da Werder Bremen'e gitti. Werder Bremen'de geçirdiği sezonda kendisini iyi geliştirmişti, kiralık göndermek kendisine yaramıştı. Bize geri döndüğü geçem sezonun başında ise Mourinho onu kullanmak istedi ve ilk maçlarda ilk 11 şansı verdi. Ancak De Bruyne de Mata gibi Mourinho'nun oyun sistemine uymamakta ısrar etti ve Mourinho'ya rest çekince tamamen yedek kaldı. Hatta gittiğinde arkasından Mourinho'ya sallamıştı. Adam atarlı birisi belli ki neden yedek kaldığı anlaşılıyor.

Ben böyle düşünüyorum , Willian ve Oscar'da edilen ısrarın saydığım oyuncuların üstüne o kadar durulmadığına inanıyorum.Hele hele o Oscar'dan Bruyne'de , Schürrle de kat ve kat yetenekli futbolcular.Chelsea'de kadro geniş olduğu için oynatmama sıkıntısı da var , şans verilmeme durumu da var.DWerder Bremen'e gitti diyoruz da De Bruyne'ye onu yollayan Chelsea yine.Aynı diğer futbolcuları yolladığı gibi.Mesela Lukaku ? Ne kadar oynattı Chelsea onu ? Durmadan kiraladılar kiraladılar Everton'da patlayınca , baktı Chelsea'da olacak gibi değil o da transfer oldu.Yani 1 2 tane örnek olsa böyle dediğiniz haklı diyeceğim de 7 8 e yakın futbolcunun kaderi hep aynı oluyor.Chelsea'nin politikasında sorun var bence.Birde t.d Mourinho gelene kadar oturmadığı için yapılan yanlışlıklar var.Bu çok açık.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben böyle düşünüyorum , Willian ve Oscar'da edilen ısrarın saydığım oyuncuların üstüne o kadar durulmadığına inanıyorum.Hele hele o Oscar'dan Bruyne'de , Schürrle de kat ve kat yetenekli futbolcular.Chelsea'de kadro geniş olduğu için oynatmama sıkıntısı da var , şans verilmeme durumu da var.DWerder Bremen'e gitti diyoruz da De Bruyne'ye onu yollayan Chelsea yine.Aynı diğer futbolcuları yolladığı gibi.Mesela Lukaku ? Ne kadar oynattı Chelsea onu ? Durmadan kiraladılar kiraladılar Everton'da patlayınca , baktı Chelsea'da olacak gibi değil o da transfer oldu.Yani 1 2 tane örnek olsa böyle dediğiniz haklı diyeceğim de 7 8 e yakın futbolcunun kaderi hep aynı oluyor.Chelsea'nin politikasında sorun var bence.Birde t.d Mourinho gelene kadar oturmadığı için yapılan yanlışlıklar var.Bu çok açık.

Kiralamada sorun nedir anlamadım ki? Kalsaydılar da şans bulamadan çürüseler miydi? Henüz Chelsea'de oynayacak yeterliliğe sahip değillerdi. Bizim alıp kiraya verdiğimiz oyuncular aldığımız dönemde henüz Chelsea'de oynayabilecek seviyede olmayan ancak potansiyeli olan oyunculardı. Oyuncuların gelişimi için onları oynayabilecekleri kulüplere kiralayacak elbette ki. Futbolcu eğer yeterli gelişimi göstermezse kiralanmaya devam eder. Yok eğer daha sonra futbolcu rekabete girmeye çekinip de gitmek isterse de satarız aynı Lukaku örneğinde olduğu gibi. Mourinho onu kadroda tutmak istiyordu ancak o başka bir forvetle rekabet etmeye çekinip gitti. Eğer bizi idare edebilecek bir forvet olsaydı Mourinho Costa'yı almazdı zaten. Bunun neresinde yanlış bir şey var? Bu arada Oscar yetenek bakımından ligin en yetenekli oyuncularından birisi ancak pek tutarlı değil.

• Ben de seviyorum wolfsburg'u hayranıyım iyi takım bayern gibi çok güçlü takımları hiçbir zaman sevmiyorum real madrid dışında oda Zidanedan dolayı.Wolfsburg inşallah şu bayern hegomanyasını bitirecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wolfsburg'u lise yıllarından beri takip ederim o zaman ilk tutturduğum kuponda vardı hey gidi hey.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.