Şimdi Ara

VESTELCELL [ANA KONU] (Kapandı) (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.212
Cevap
112
Favori
277.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vestelcell'in internet sitesinde banka kartı ile fatura ödemek mümkün😉

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ödemede vestelcell seçeneği yoksa Türk Telekom seçilerek de ödeme yapılabilir. Zaten fatura görünür numarayı yazdığınızda.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • selam arkadaşlar, sanırım en uygun tarife bu şuanda piyasada. vodofondan geçmeyi düşünüyorum orda başka operatörden geçenlere internet x2 diyor bunun anlamı nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearuq -- 23 Eylül 2022; 9:49:40 >
  • albati kullanıcısına yanıt

Ben enpara kullanıyorum tt ile otomatik ödeme talimatı verdim geçen ay bir sorun çıkarmadan ödeme yaptı.

Başka bankalarda neden Vestelcell ayrımı var onu anlamadım. TT altyapısıyla hizmet veren bir sürü firma var hepsi için ayrı ayrı firma adı oluşturmak mantıksız.

• yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt
    Hocam altyapı aynı olsa da 2 ayrı şirket olduğundan tahsilat ayrı yerlere gidiyor diye düşündüm.
    Ama fatura, şirkete bakmaksızın tel no üzerinden mahsup ediliyorsa o zaman ttelekom da kabul edilir.

• fearuq kullanıcısına yanıt

Hocam X2 dediği örnek 9GB tarifeye geçtiniz taahhüt verince 12 ay 9 yerine 18GB internet oluyor..Bu taahhüt evren herkese geçerli..Kendi abonesi dahi olsa..Eğer sitesinden başvuru yapar online taşırsanız 3 ay ayda 10GB hediye veriyor..Ama burda yazan arkadaşların dediğine göre taşıma süresi bayağı sürüyor..Vestel mağazalarından başvuru yaparsanız süreci kısaltmış olursunuz..Ama o zamanda aylık 10GB intenrtten olursunuz..

• gezgin1621 G kullanıcısına yanıt

denizli de 2 yer aradım ikiside vestelcelli bilmiyorlar :) online aform doldurdum 2 kere aradı 2 side bağlanmadı.tüm vestel bayilerinden olmuyor mu acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearuq -- 23 Eylül 2022; 12:8:9 >

Yok hocam..Bende Bursa'da bulunduğum ilçedeki bayiyi aradım olmuyor dedi..Kurumsal mağazalar yapabiliyormuş..Bursa Merkezde bir tane buldum öğleden sonra gidip taşıtacam..Ben TT oldupum için online olmuyor..Sitesine baktım ama Denizlide kurumsal mağaza görünmüyor..Artık bütün mağazalara bi sorun..

teşekkürler dostum yokmuş bende baktım ben vodofone olduğum için oldu sanırım ozmn . bakalım nezamana gelecek kart.benim son fatura dönenim bu aydı herhangi bir ceza v.s çıkmaz değil mi ?

• Gaziantep de geçiş yapabileceğim bir bayii bulamadım. Turkcell ya da Vodafone’a faturasız herhangi bir pakete geçiş yapsam diğer ay Vestelcell site üzerinden taşıma şansımı denesem işler rast gider mi acaba.

• Phiedod kullanıcısına yanıt

Olur

• space99 S kullanıcısına yanıt

Elemanın teki bi keresinde sorun yaşadı.mobil bankaciliktan ödedi ama tt sistemde fatura ödenmemiş görünmüş.

Normalde son aysa çıkmaz..Yanımdaya girin tobinin yanında Tarife var..Ordan tarifem ve paketlerim ordanda taahhüt detaylarına bakın..Varmı yokmu görünür..Başka operatörden geçişte online oluyor..En iyisini yapmışsınız..Bende 3 buçuk gibi tamamlandı...TT olduğum için hemen simkartı değiştirir değiştirmez açıldı..Şimdilik memnunum..

• Ben garantiden turk Telekom olarak ödüyorum bir sıkıntı olmadı ama başka bankalarda oluyorsa bilemiyorum

Hız testi yapabilir misiniz zahmet olmazsa eğer

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İşcep'te vestelcell seçeneği var

Faturayı TT üzerinden ödeyecektim vestelcell var pttcell,teknosacell yok

• WithQuasimodo kullanıcısına yanıt

Türk Telekom dan vestelcell e geçmek 10 dk sürüyor. 10 dakika sonra hattınız vestelcell oluyor.

• gokmay kullanıcısına yanıt

Güvenli internet açıktı bende kapattım. Yinede bende tuhaf bir sorun var. Çekmesine rağmen sayfalar çok ağır, bazende internet yok diyor. Evde cama yakın oturunca çekiyor. Evden çıkınca sorun yok. Vodafone da aynı çekim gücünde ama onda sorun olmuyor. Tuhaf bir durum. Türk Telekom a şikayet yazdım bölgenizde sorun var iyileştirme çalışmaları yapacağız dediler.

• Cihazla ilgili olabilir. Babamda GM6 var. Telefonun az çektiği bir yerdeydik o konuşurken benim cihaz redmi note 9 pro çekmiyordu. Babam Türk Telekom ben vestelcell @yuzyirmi

• gokh4n G kullanıcısına yanıt
    Güvenli interneti ben de kapatmıştım...👍

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.