Şimdi Ara

VESTELCELL [ANA KONU] (Kapandı) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.212
Cevap
112
Favori
277.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam ben demiyorum ki vestel on numara diye sadece vergi olayında günah keçisi oldu diyorum.

Şimdi ben vestel fanı değilim bunu açık açık söyleyeyim.Evimde vestel ürünleri var forumlar da hep derim çamaşır makinesi vasat almayın diye, tv den salon ,plastation tv si için performans beklemeyin diye.

Venüs olayı ise ellerinde patladı.Bunda sebep kendi kurnazlıkları, beceriksizleri diyebilirsiniz diyen haklıdır da.Ancak madalyonun öbür tarafında ülkemizde yarı iletken teknolojisi ham maddesi olmaması, işleyecek firma fabrika olmayışı(bana ülkemiz de birtane çip kondansatör fabrikası gösterin)En önemlisi bu alanda kalifiye eleman ve alt firma sektör lerin olmamasından vestel bu işi tek başına yapamayacağı zaten belliydi.
    Bu kadar oldu diyelim..

Şimdi son bombayı koyayım son ürettikleri z40 başka bir markadan direk fason ithal ürün.Kendi değeri 200 dolar civarı.bold n1

https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-venus-z40.6236/#post-126351

https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-venus-z40.6236/

https://www.prnewswire.com/news-releases/new-bold-brand-gives-consumers-a-fresh-perspective-on-buying-flagship-smartphones-meet-the-bold-n1-300913625.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 21 Ocak 2020; 14:33:17 >

• Ben vestel V4 kullanıcısıyım.
    Memnunum ve şikayetim yok;Eşimde de V3 5080 var ondada sorunumuz yok.
    Ama bütçem belli yarın öbür gün cep telefonu lazım olsa yine vestel serisi alırım.
    Bütçem yüksek olsa Xaomi almak isterim.
    Ama önerirmiyim VENÜS serisini derseniz sadece V4 derim o kadar. Diğerlerini incelemedim ama genel bir android güncelleme sorunu var 7.0'dan üstü verilmedi.
  • Türk Telekom varken neden Vestelcell'e geçeyim ?
    TT deki Müşteri Desteğini bile sunamazlar
  • Nasıl dördüncü oluyor, tt altyapısıyla üstelik
    Bimcell
    Pttcell
    Fenercell...

Çakmacell olmuş şimdiden ancak 7 veya 8. Operatörü olur
  • AL3lMA kullanıcısına yanıt
    vestel açıklama yaptı zaten yanlış anlaşılma var diye.
  • vestel i cep telefonu bölümünde batıran zaten Xiaomi oldu.Açık konuşayım Xiaomi karşısında şansları yok fiyat performans olarak.
  • Tamamen Türkcell TT gibi firmaların tekel olmaması için ortaya çıkan saçma markalar

bir yandan iyi oldu Türkcell de başladım vodafone a geçtim şimdi TT deyim yarın öbür gün fiyat uygun gelirse Vestelcell e geçerim

öyle öyle en ucuz hattı kullanıcaz yapıcak başka bir şey
  • Şubata kadar çıkar mı?

İki hattımın sözleşmesi bitiyor da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Bu ülkede Elektronik , telefon vs ürünlerine gelen bütün zamlamların sebebi vestel.Sen öncede 2 maaşla samsung tv alabiliyorken şimdi 7 maaş verip anca alıyorsun o kalite samsungu.Önceden 1 maaşla en iyi telefonu alırken şuan 10 maaşla alıyorsun.Burdaki artık dolar kurundan zannediyorsunuz herhalde.Doların burda etkisi %40 ise vestelin etkisi burda %60 çünkü ek vergi için devlette talepte bulunan ve 3 kez ek vergi getirilmesini sağlan şirket vesteldir.Sen 2 maaşla samsung veya iphone amiral gemisi bir telefon alabiliyorken şuan 2 maaşla vestel venüs telefon alıyorsun %100 yerli olupta neden 3500 tl telefon satıyor diye sormuyor kimse.Eğer yerli ise ben maaşımın 4/1 ile alabiliyor olmam lazımdı bilemedin maaşımın tamamıyla alabilmem lazım ama ne yazıkki alamıyorsun hemde düşük özelliklerde bir telefon oldugunu gördüğümüz halde.Tv konusuna hiç girmiyoryorum orası daha vahim.Hem kalitesiz üret ama en iyi telefon parasına sat hemde yerliyim de destek bekle olmaz öyle bişey.Şimdi 5000 kişinin karnını doyuruyor diye 80 milyon insana haksızlık etmek olmaz yanlışmı düşünüyorum.

Vestelin oldugu yerde rekabeti unutun zam ve kazıklara hazırlıklı olun.
    Bir kullanıcı hedefi 12'den vurunca konu hemen Türk tarzı alaturka Vestel ve vergi muhabbetine çevrilmiş...

---Şimdi 5000 kişinin karnını doyuruyor diye 80 milyon insana haksızlık etmek olmaz yanlışmı düşünüyorum.---

Yüksek teknolojinin hakim olduğu, beyin fırtınasının estiği bir piyasa için "abe karın doyuyor, bizim çocuklar aç kalır" edebiyatı parçalıyorlar. Bir düşünün bakalım katma değer mi yaratıyorlar yoksa esasen "benim çocuğum yaşasın, seninkisi altta kalsın ve ölsün" mü diyorlar? Onlar yamyam olduklarından çocuklarını yemeleri onlara yakışırken teknoloji transfer eder gibi kimyalarını size aktarıp "sen çocuğunu ye" diye buyurmaları hangi yerde geçerli bir doğa kanunudur?

Çocukları da ürünleri gibi üstelik O kur, ürün fiyatı ve kalitesi karşılaştırmasında dayattıkları "bize tapın" mesajının alt metninde özdeki olmamışlık yatar...

• Biri Türkcell altyapısı deyince heveslenmiştim ama yine tt çıktı. Bu tarz en radikal tarifeyi bim yapıyor tt den bile uygun çünkü. PTT ve teknosa nın hiç avantajı yok.
  • Fotoğraflar da görmüş olduğunuz gibi sanırım artık bütün Vestel bayilerin de var olmalı, ama nedendir bilinmez sadece faturalı hizmet veriyorlar...

VESTELCELL [ANA KONU] (Kapandı)

• çok pahalı tarifeler. faturasız yok. bimcell ile bile yarışamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hareketliperde -- 30 Mart 2020; 12:42:54 >
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
    belli ki çalışanlarına dayatma amacıyla çıkmış vestelcell.

Ayrıca ülkemizin böylesine zor bir durumda gördük ne kadar gururla katkı sağladıklarını.Bir koç grubu kadar olamadılar yazıklar olsun .Zorlu ve vestel i sevmeme rağmen ak koyun kara koyun belli oluyor böyle zamanlarda.
  • Umarım yakında nutellacell'de çıkar.
  • Fiyatlar temel gsm operatörlerinden bile pahalı
    Faturasız hat seçeneği yok.
    Ölü doğmuş. Çöp. Tutmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReCoMaX -- 31 Mart 2020; 0:43:32 >
  • 55 tl lik tarifesi komik olmuş
    Nazif zorlu nun bile Turkcell yerine buna geçeceğini düşünmüyorum
  • Artık Vestelcell'e internet üzerinden numara taşıma ve yeni
    hat alma seçenekleri gelmiş. (Sadece Faturalı)

Alttaki linkten başvuru yapabilirsiniz:
    https://vestelcell.com.tr/online_hat_basvurusu

• Vestelcell şuan Sil Süpür gibi bir planımız yok dedi.

Bimcell başladı bugün itibariyle, Vestelcell kendi kaybedecek getirmezse uygulamayı.
  • Vestelcell'in paketlerine zam gelmiş

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.