Şimdi Ara

Vestel Ziyafet Pişirici Blender - 999 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.699
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vestel Ziyafet Pişirici Blender - 999 TL

HEPSIBURADA'daki yorumların tamamını mutlaka okumanızı tavsiye ederim.

Fonksiyonelliği ve gücü ile ilgili övgü dolu yorumlar var.

Ürün sanırım Mart'ta 1.400 TL seviyelerinden pazara sunulmuş. Anneler gününde Mayıs'ta fiyat 1.100 TL seviyelerine çekilmiş dönemsel olarak. Şu anda VESTEL'in kendi sitesinde 1.500 TL

Çocuklu aileler için çok ideal olabilir. Çocuksuz ama pratik yemek yapmak, buharda pişirme vs. yapmak isteyen kişiler için de çok ideal duruyor.

HEPSIBURADA'daki örnek bir yorum:

'' Uzun zamandır çorba pişirebilen bir blender almak istiyordum. Aklımda hep Blendtec ürünleri vardı ama fiyattan dolayı bir türlü alamadım. Bu ürünü yorumlara bakarak aldım. Aslında olumlu yorumlara rağmen beklentim düşüktü (fiyat azsa ürün de çok iyi değildir düşüncesi :)) ama ürün beni hayli şaşırttı. Evet Blendtec marka blender kullanarak (motorları epey güçlü) 4 5 dk'da hazırlanacak bir çorba bu ürünle 35 dk'da hazırlanıyor ama arada nereden baksak en az 5-6 bin lira fiyat farkı var. Bir de bu pişiricinin çorbayı 35 dk'da hazırlama sebebi içinde ürünleri önce ısıtması. Arada çeviriyor malzemeleri ama sürekli çalışmıyor tabii 35 dk boyunca. Mercimek ve domates çorbası denedim, gayet leziz. Çekirdek kahveyi filtre kahve ya da espresso olarak çekebildim. (Bunun için program yok, onu sizin kontrol etmeniz lazım.) Smoothie hazırladım, gayet başarılı. Badem sütü yaptım, yulaf unu ve hindistan cevizi unu yaptım ki bence çok önemli ürünün bitkisel süt ve kuruyemiş unu hazırlaması. Soğan doğrarken deniz gözlüğü takıyordum. :d Artık o dertten de kurtuldum.

Bu fiyata satılan bir ürünün bu kadar çok tarifi hazırlamasına çok şaşırdım. Haznenin cam olması muazzam. Sert plastikten yapıp malzemede ucuza kaçmamışlar. Ayrıca kapak da çok iyi oturuyor. Lastikli iç kenarlar hava girişini engellediği için besinlerin oksitlenmesini ve değerlerini kaybetmesini de engelliyordur sanırım. Tasarım çok şık. Smoothie modu biraz gürültülü ama yapacak bir şey yok artık. Gürültüyü önlemek için kapaklı bir Blendtec ürünü vardı ve 10bin liradan yüksekti fiyatı. Varsın rahatsız olsun komşular birkaç dk. :) ''

https://www.vestel.com.tr/vestel-ziyafet-pisirici-blender-p-352

https://www.hurriyet.com.tr/vestel-ziyafet-pisirici-blender-ile-mutfakta-harikalar-yaratin-41480614

BONUS'taki kampanyalara bakmayı unutmayın:

https://www.bonus.com.tr/kampanyalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fcgrkm -- 27 Kasım 2020; 17:49:55 >

• Paylaşım için teşekkürler. Philips çorbacı kovalıyordum 2 senedir fiyat ve sorunları yüzünden vazgeçmiştim. Mercimek çorbasına bayılırım bunu halletsin yeterli. Hepsiburada satıcı olması iyi aldım bir tane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aldım bakalım inş iyidir

• ben de bir arkadasımla aldım, ümitliyim :)

• 134 liraya aldığım 3 defa kullandığım philips çorbacıyı 100 dolara satsmadım Vestel Ziyafet Pişirici Blender - 999 TL 

• İptal edecekler gibi duruyor

• fiyatı normale çekilmiş yetişemedik, şükür paramız cebimizde kaldı :) şaka bir yana yorumlar çok iyi, takibe aldım ürünü.

• Arkadaşlar vestel ziyafet çok kaliteli bir ürün olan

Lakeland 31577

Bilginiz olsun vestel üretimi değil ithalat ürün.

Daha önceki versiyonu olan vestel çorbacı ise

Mayer MMSM175

ve

Breville Soup Maker

İsimleriyle Dünyadada çok popüler cihazlar bilginiz olsun

Tüm vestel önyargıma rağmen aldım çok memnunum

Güclü bir blender olarak kullanıp smoothie yapiyorum benzer blenderlar bile bu fiyatin çok çok üzerinde

• quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

Arkadaşlar vestel ziyafet çok kaliteli bir ürün olan

Lakeland 31577

Bilginiz olsun vestel üretimi değil ithalat ürün.

Daha önceki versiyonu olan vestel çorbacı ise

Mayer MMSM175

ve

Breville Soup Maker

İsimleriyle Dünyadada çok popüler cihazlar bilginiz olsun

Tüm vestel önyargıma rağmen aldım çok memnunum

Güclü bir blender olarak kullanıp smoothie yapiyorum benzer blenderlar bile bu fiyatin çok çok üzerinde

Ürünle ilgili yerli video bulamamistim dediğiniz ürünlere bakınca bir sürü video çıktı,güzel bir ürüne benziyor ama tencere blender ikilisinden fazla ne yapabilir t bilemedim, teşekkürler .

• hakankaran kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim

Kullanım amacım sadece sürahi blender olarak kullanmak. Elimde o kadar çok blender bozuldu ki hamilton beach blender önerdiler. Ki fiyati 3500 tl idi.

Bununda gücü onu aratmıyor. Havuç turp elma pancar taş gibi sert birçok sebzeden meyveden çok iyi smoothie yapıyor. Isıtma fonksiyonunu sadece 1 2 kez denedim hiç pratik bulmadım çorba için. Ama blenderın çok çok iyisi. 2 dakikada 1,5 litre smootie yapıyor. 2 shakera bolusturup oglen yemegi olarak kullanıyoruz.

çorba yapmak yerine blender olarak kullandığınızda sadece sudan geçirip tekrar kullanmanız mümkün. Fakat çorba yaptığınızda sökmesi takması yıkaması kurutması oldukça zahmetli. Ben güçlü kaliteli sürahi blender arayanlara öneriyorum. Ama çorba yapmaksa tencere rakipsiz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 29 Kasım 2020; 11:55:24 >
  • Ev hanımı varsa gereksiz bı alet. Çalışan karılar ve bekarlar değerlendirebilir.
    Smoothie için daha ucuz seçenekler mevcut

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.