Şimdi Ara

Vestel Venüs v3 5580: Ekran/Kasa oranıyla iddialı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
5
Favori
6.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanıcı deneyimlerinden telefon hakkında bilgi edinmek için bakayım dedim. Konuyu telefonun dışına taşımış her zamanki gibi içine etmiş sevgili vatandaşım. Elinize sağlık...
  • VENÜS SAKIN ALMAYIN PİLİ MAKSİMUM 6 AYDA ÖLÜYOR
  • Alalı 6 gün oldu. Eski lg telefonumda olan olan bazı özellikler de olsa tadından yenmeyecek. Gayet güzel telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazın ekran koruması ne bilen varmı arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcebi001

Cihazın ekran koruması ne bilen varmı arkadaşlar...

Hiç bir yerde bahsedilmediğine göre bildiğimiz cam.
  • s.hız kullanıcısına yanıt
    bahsettiğiniz özellikler nelerdir?

• meeb kullanıcısına yanıt
    Qslide, QuickMemo, rahat kullanımlı galeri, dosya yöneticisi, fiziksel tuşlar, daha iyi olan ve daha fazla cihazı kontrol eden kumanda uygulaması vb. Lg yazılımları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.hız -- 6 Ağustos 2017; 1:58:54 >
  • s.hız kullanıcısına yanıt
    haklısınız hocam da bende sıkı bir lg kullanıcı olarak kronik sorunları yetti.

g2 aldım ekran titredi gönderdim 3 kere yapmadılar thh tine verdim kavga gürültü aldım paramı geri

g4 aldım bootloop oldu 8 ay uğraştım ancak geri aldım paramı

şuan eşimde v10 var ara sıra donuyor ghost screen var lg kabul etmiyor sorun olarak görmüyor.

aynı şekilde bende v20 var aynı sorunlar bende de var.

çift tık kamera ekran kalitesi vs. saydığınız özelliklerin bende tirlakisiyim .

ancak herşey güzellikle özellikle olmuyor işte.

qslide ın daha kralları google playda var.

lg dosya yöneticisinin kralları var.

stock sanal tuşlardan zaten tiksiniyorum 5.1 den sonra leş gibi oldular.

yakın zamanda bozulursa 5580 alıcam en azından çok para vermicem.Gördüğüm kim venüs alıpta bozulursa adamlar direk kapalı kutu adrese gönderiyorlar.

• meeb kullanıcısına yanıt
    Hocam genel olarak ben cihazdan memnunum. Çocuk gibi oyun oynamaya çalışmıyorsan bu cihaz her TÜRK vatandaşının günlük ihtiyacını fersah fersah karşılayacak nitelikte. Saydığımız yazılımları da bi zahmet vestel yazılımcıları önümüzde çıkaracaklar oldukları cihazlara eklerlerse almamak için hiçbir bahane kalmaz. 3 yıl kullandığım lg g pro cihazım da gayet iyiydi ama paranın Türk şirketinde kalması benim açımdan daha makul. Velhasıl bu cihazı herkes almayo düşünmeli.

• Arkadaşlar hepsiburadad 700 tl almalimiyim oyun olarak clash of clans oynuyorum. Dizi izliyorum kasma donma olayi varmi? Şuanda gm 4g kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: s.hız

Hocam genel olarak ben cihazdan memnunum. Çocuk gibi oyun oynamaya çalışmıyorsan bu cihaz her TÜRK vatandaşının günlük ihtiyacını fersah fersah karşılayacak nitelikte. Saydığımız yazılımları da bi zahmet vestel yazılımcıları önümüzde çıkaracaklar oldukları cihazlara eklerlerse almamak için hiçbir bahane kalmaz. 3 yıl kullandığım lg g pro cihazım da gayet iyiydi ama paranın Türk şirketinde kalması benim açımdan daha makul. Velhasıl bu cihazı herkes almayo düşünmeli.

Bugün bu cihazı aldım, kargo ile geldi, para Türk firmasında kalsın istedim. Bunun dışında Samsung'un alt seviye telefonları çok kötü, tercih etmedim, üst seviyeler güzel yalnız. ios zaten kullanamaz Android kullanan, onu da öyle eledik, diğer markaları da fazla bilmiyorduk.

inşallah memnun kalırız 5580 den.

• quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

Arkadaşlar hepsiburadad 700 tl almalimiyim oyun olarak clash of clans oynuyorum. Dizi izliyorum kasma donma olayi varmi? Şuanda gm 4g kullanıyorum

673 TL'ye aldım kargo dahil, dün akşam 16 30 da sipariş verdim, bugün öğlen geldi. ( n11.com da bir firmadan aldım. )
  • geng G kullanıcısına yanıt
    ilk yorumlarınız mümkünse resim video ile alabilir miyim ?

Bende lg den iadem kesinleşsin almayı düşünüyorum . Lg mağduru olarak bıkmış durumdayım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

ilk yorumlarınız mümkünse resim video ile alabilir miyim ?

Bende lg den iadem kesinleşsin almayı düşünüyorum . Lg mağduru olarak bıkmış durumdayım :(

Telefonu kendime almadim, hediye, ama o kullansin birkac gun, yazarim buraya memnun kalip kalmadigini.

Ben de S7 egde var, onu sorarsaniz sarji cabuk bitmesi haricinde cok guzel telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 25 Ağustos 2017; 17:1:38 >
  • geng G kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı düşünmüştüm samsung hakkında. Hayırlı olsun hocam. Bi sıkıntı çıkmadan 1,5 ay geçirdim. Telefon şükür taş gibi.

• Casper e2 ile bunun arsinda gidip geliyorum. Casper donanim olarak daha iyi, hakkinda pek sikayette okumadim. Dizustu bilgisayarim casper, 2 seneyi devirdim,cok memnunum.

Yoksa fazla para verme al 5580i gec mi diyeceksiniz? Mediamarktta ikisini de inceledim,casper vestelden cok daha hizliydi arayuzde.

İkisi de guncelleme konusunda fakir zaten.

Bir de nokia 5 düşünüyorum. Android guvenlik guncellemeleri gunu gunune geliyor,nokia bu telefona 8i de verecegini acikladi. Malzeme kalitesi cok daha guzel.

• Ben bi Kullanıcı olarak telefonum çok iyi olduğunu söylemek isterim telefonu yaklaşık olarak 6 ay önce aldım sıfırı bana pahalı geldiği için ikinci el kutusu açılmamış olarak 650 TL ye aldım telefon çok güzel daha önceki telefonum General Mobile Planet modeliydi telefon çok güzel yani ne diyeyim bilmiyorum şarjı bana 2 güne yakın gidiyor hiçbir sorun yaşamadım 6 aydır

• Bir de şunu belirtmek istiyorum. Arkadaş da iPhone var 2 750 almış. caddenin karşısında Wifi'ye bağlı olarak internet kullanıyoruz..ben sıcak yerimizde çayımı yudumlayarak internete girerken O internete girmek için sürekli dışarıda.

• Vestel 5580 telefonu kablo ile televizyon baglayabilirmiyim? Sanirim telefonun mhl destegi yok herhangi bir kablo ile bi isi cozen varmi arkadaslar?

• Ne bitmez vergi konusuymuş arkadaş.Telefonla alakalı bilgi alalım diye foruma giriyoruz adam telefonu ne görmüş ne kullanmış ama kullanıp memnun olan adamı dahi soğutacak kadar atıp tutuyor.Sonunada bunlar vergi getirtti almayın diyor.Tüm dünya telekomünikasyon alanında kısıtlamaya gider,ortaklık yapısına dahi müdahil olup,yerli firmaları destekler.Bizdeyse vergi getirtti almayın diye ortalığı velveleye veriyorlar.

Ayrıca bu arkadaşlar tüm makro ve mikro ekonomik konulara hakim olduğu için acilen ithal telefonların büyük etki ettiği dış ticaret açığınada çözümlerini de sabırsızlıkla bekliyoruz.

Konuyu trolleyip kin kusan arkadaşları geçersek ben bu telefonu yeni aldım ve kullanıyorum.610 TL maliyetli bir telefon için çok iyi.Onlarca uygulamayı aynı anda kullanmıyorsanız gayet memnun kalırsınız.İşlemci bence gayet yeterli.

Dış kasa yapısı tamamen plastik.Eski bir LG G3 kullanıcısı olarak Hiç düşürmesemde ilk intiba olarak düşmelere mukavvametli olacağı kanaatindeyim.Kamerası dış mekan ve gündüz iyi fakat gece ve iç mekanda vasat.Ekranı ve ekran~kasa oranı gayet başarılı.Telefonun çekim gücüyle alakalı bazı forumlarda olumsuz yorumlar okusamda şimdilik iyi diyebilir ama bu ilerleyen zamanlarda değişik lokasyonlara gittiğimizde netleşir.

Sözün özü fiyatına göre gayet başarılı bir telefon.

İlerleyen zamanda olumlu~olumsuz tecrübelerimi buradan paylaşırım.İyi forumlar...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.