Şimdi Ara

Vestel Venüs v3 5580: Ekran/Kasa oranıyla iddialı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
5
Favori
6.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Orijinalden alıntı: evandevan

quote:

quote:

türk malı olduğu için çöp gözüyle bakmamak lazım iphone lara 4000 küsür lira verince çöp olmuyor.adı güzel telefon oluyor.

Türk malı değil. Türk montajı arada ki farkı bilin. iPhonelar öyle 4.000 küsur lira falan değil. Ezberden atıyorsunuz yine. Açta bi bak fiyatlarına.

İPHONE 7 LER 3500 LİRA+SİGORTA 3700 LİRA KUZENİM ALDI DAHA BU HAFTA 4000 LİRA YA AZ KALMIŞ.GÖZKIRPIYOR.

Kim bilir nereden aldı da o kadar para verdi. Apple Store'da bile 32 GB iPhone 7 şuan 3.250 TL. Başka yerlerde 2.800 liraya kadar bulunabiliyor.

Ayrıca sigorta yaptırmanın Apple ve satış fiyatıyla bi alakası yok. Sizinle alakalı bi durum.

Özetle elinin altında internet var aç bak apple.com.tr'den fiyatlara.

Ha bu arada Caps lock tuşun açık kalmış onu kapat gel.

Çapa lock uyarisi için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu cihaz diğer modellere göre baya güzel olmuş ,devam vestel...

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepestSea

Cihaz bugün geldi elimize.Malzeme kalitesi iyi, arka kamera güzel, ön kamera gayet iyi, ekran kalitesi eski serilerine göre çok iyi.Diğer kısımlarını inceleyemedim, oyun oynamadım sadece 3-4 dk'lığına cihazı kurcaladım

Ben şahsen cihazı beğendim.Bu arada ekran tıpkı görseldeki gibi gözüküyor.5040 gibi değil yani.899TL'ye G4 beat alacağına, j3 alacağına bu cihazı al çok daha iyi

Yorumları okurken bi arkadaş kendi klavyesinin olmamasından şikayet etmiş.Android stock arayüzünde android klavye zaten var.E istediğin klavyeyi de store'dan yükleyebiliyorsun.Neden bu karalama kampanyası ?

Bu fiyata TR garantili bi cihaz buluyorsanız eğer gidip onu alabilirsiniz

Bu arada ben vestel personeli değilim.Bunları sadece son kullanıcı olarak (yani sizin gibi biri) yazıyorum

Yazdığından utanman için yazıyorum o açıdan bakarak oku; Japon ve Kore telefonlarda "F" (Yani Türkçe) Klavye var sen şimdi o ne dersin çünkü sizin gibiler işine gelmediği şeylerde uzaylı görmüş masum köylü kıvamına geliyorsunuz o yüzden seni şuraya alayım belki gerçekten utanırsın... >>https://tr.wikipedia.org/wiki/F_klavye Eğer utanmazsan taş atarsın ki öyle olcağına adım kadar eminim nede olsa bizler karalama kampanyası yapan insanlarız ama siz özelsiniz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylolhot06

quote:

quote:

türk malı olduğu için çöp gözüyle bakmamak lazım iphone lara 4000 küsür lira verince çöp olmuyor.adı güzel telefon oluyor.

Türk malı değil. Türk montajı arada ki farkı bilin. iPhonelar öyle 4.000 küsur lira falan değil. Ezberden atıyorsunuz yine. Açta bi bak fiyatlarına.

Türk montajı ne ya? O avatarındaki Apple montaj bile yapmıyor. Elin çinlisine ürettiriyor. Apple amerikan malı olmuyor mu o zaman? Kendi kendine bu kadar düşman başka bir memleket daha var mıdır merak ediyorum? Bu zihniyet bu ülkenin ayağına prangadır.

Know how nedir onu ogrenin sonra tartisiriz bu konuları.

• vestelin bizlere attigi kazigi nasil unuttunuz guzel telefon yapmislar bu mu guzel telefon ddr3 koymuslar bide sabaha kadar 16 gb ram de yapsan vestel vergiler yuzunden gozumde sifirsin! COP olmamis
  • Vestel giderek kendini geliştiriyor. Çok iyi bir ürün ortaya koymuşlar. Orta segmentte çok iyi işler yapacaktır. Şimdi sıra üst modellerde. S7 ayarında bir cihazı 2000 TL seviyelerinde üretirlerse piyasada çok ciddi yer edinirler.

• vesteli nasil ovuyorsunuz anlamiyorum ne cabuk unuttunuz bu adamlarin devletten vergi istegini sirf vestel marka telefonu alsin diye

ayrica super bi cihaz degil , agziyla kus tutsa vestel bzim icin bitmistir
  • Yesinler Know howını. İki ingilizce kelime öğrenip uzman kesiliyorsunuz. O dediğinin kralını koreliler çinliler yaptı. Adamlar oradan buradan çala çırpa kopyalaya kopyalaya şimdi lider konuma geldiler. Bilgi tecrübe öyle gökten zembille inmiyor. Montaj yapıyor diye küçümsediğiniz Vestel en azından kendi çapında ortaya bir şeyler koymaya çalışıyor. Dışarıdan aldığına etiketi basıp piyasaya sürmüyor. Ama niyet üzüm yemek değil bağcı dövmek olduğundan size laf anlatmak mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylolhot06

Yesinler Know howını. İki ingilizce kelime öğrenip uzman kesiliyorsunuz. O dediğinin kralını koreliler çinliler yaptı. Adamlar oradan buradan çala çırpa kopyalaya kopyalaya şimdi lider konuma geldiler. Bilgi tecrübe öyle gökten zembille inmiyor. Montaj yapıyor diye küçümsediğiniz Vestel en azından kendi çapında ortaya bir şeyler koymaya çalışıyor. Dışarıdan aldığına etiketi basıp piyasaya sürmüyor. Ama niyet üzüm yemek değil bağcı dövmek olduğundan size laf anlatmak mümkün değil.

Yav he he.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gxhero

quote:

Orijinalden alıntı: DeepestSea

Cihaz bugün geldi elimize.Malzeme kalitesi iyi, arka kamera güzel, ön kamera gayet iyi, ekran kalitesi eski serilerine göre çok iyi.Diğer kısımlarını inceleyemedim, oyun oynamadım sadece 3-4 dk'lığına cihazı kurcaladım

Ben şahsen cihazı beğendim.Bu arada ekran tıpkı görseldeki gibi gözüküyor.5040 gibi değil yani.899TL'ye G4 beat alacağına, j3 alacağına bu cihazı al çok daha iyi

Yorumları okurken bi arkadaş kendi klavyesinin olmamasından şikayet etmiş.Android stock arayüzünde android klavye zaten var.E istediğin klavyeyi de store'dan yükleyebiliyorsun.Neden bu karalama kampanyası ?

Bu fiyata TR garantili bi cihaz buluyorsanız eğer gidip onu alabilirsiniz

Bu arada ben vestel personeli değilim.Bunları sadece son kullanıcı olarak (yani sizin gibi biri) yazıyorum

Yazdığından utanman için yazıyorum o açıdan bakarak oku; Japon ve Kore telefonlarda "F" (Yani Türkçe) Klavye var sen şimdi o ne dersin çünkü sizin gibiler işine gelmediği şeylerde uzaylı görmüş masum köylü kıvamına geliyorsunuz o yüzden seni şuraya alayım belki gerçekten utanırsın... >>https://tr.wikipedia.org/wiki/F_klavye Eğer utanmazsan taş atarsın ki öyle olcağına adım kadar eminim nede olsa bizler karalama kampanyası yapan insanlarız ama siz özelsiniz!

En son F klavyeyi ne zaman kullandın ? Yada şuan önünde F klavye olsa yazı yazabilirmiydin ? Son olarak da hangi devlet kurumlarının dışında F klavye kullanıldığını gördün ? Bana bunların cevabını vermen yeterli

j2 'de F klavye var diye (ki bakmadım) j2 mi alacaksın yoksa vestel mi alacaksın

Beynini güle güle kullan kardeşim
  • Arkadaki logoyu öne, öndeki Venüs yazısını arkaya alsa sanki daha iyi olacak gibi.

• Telefonun tasarımı gayet güzel. Vestel bu kez iyi iş yapmış

• Bu mt6735 i bedava dağıtıyorlar herhalde

• DeepestSea kullanıcısına yanıt
    Sen şimdi o ne dersin demiştim ya işte diyorsun, arkadaşım ben f klavye kullana biliyorum 10 parmak değil ama kullana biliyorum sen de dene alışınca konforunu anlarsın onun dışında google klavyesinde içşğü harfleri bile yok ve bu klavye bir Türk markasının telefonunda sen neyi savunuyorsun, ben diyorum ki o dediğim markalarda f klavye bile var tabi işine geldiği gibi anlayıp ben şimdi buna lafı sokar rahatlarım diyorsun ama neyse seni kendi haline bırakıyorum...
  • telefon bildigimiz tekonoloji marketlerinde satisa cikmis soyle bir sorun var cerceve yuksekligi diger telefonlara gore yuksek ve keskin dolayisiyla ahizeyle konusmada cerceve kulaginiza batip sizi rahatsiz edecektir. neden boyle bir tasarima gittiklerine anlamiyorum.vestel donanimhabere inceleme telefonu gondermeliydi

• vestelin devlete yabancı telefonlar için zorla vergi koydurduğunu unutmayın.

Kendilerine vergi indirimi istemiyorlar da başkalarının vergisini artır diyorlar gelde dellenme.

Vestelin kibrit çöpü olsa eve sokmam sokmuyorum o günden beri.

• Bu sefer olmuş işte. Geriye sadece logoyu düzeltmek kaldı, şahsen çok çirkin gözüktüğünü düşünüyorum o öndeki Venüs yazısının. En azından arka kısma alınabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak eden varsa ölçüleri 146 x 74.5 x 8.6 mm, ağırlığı 145 gr imiş. LG G3 ile hemen hemen aynı boyutlar ve ağırlıkta.

Telefon çöp değil, ama Xiaomi Mi5'in ithalatçı garantili 1050TL'ye temin edilebildiği bir piyasada bu fiyatıyla tavsiye edilmez. Cüzi bir fiyat farkına arada dağlar kadar fark olan Mi5 alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gxhero

Sen şimdi o ne dersin demiştim ya işte diyorsun, arkadaşım ben f klavye kullana biliyorum 10 parmak değil ama kullana biliyorum sen de dene alışınca konforunu anlarsın onun dışında google klavyesinde içşğü harfleri bile yok ve bu klavye bir Türk markasının telefonunda sen neyi savunuyorsun, ben diyorum ki o dediğim markalarda f klavye bile var tabi işine geldiği gibi anlayıp ben şimdi buna lafı sokar rahatlarım diyorsun ama neyse seni kendi haline bırakıyorum...

Dostum keşke şuan yazdığım klavye F olsaydı da sana foto atsaydım.Bende F klavyede yazı yazabiliyorum, çok daha rahat vs onlardan bahsetmiyorum fakat TR'de devlet daireleri dışında F klavye kullanan yer yok.Ayrıca bulmak da sıkıntılı

Sen yılda 2 cihaz alırsın, ben günde 30 cihaz satarım dostum.6 yıldır telekominikasyon sektöründeyim ve bir allahın kulu bana gelip "ya bu cihazda F klavye var mı?" diye sormadı.Boşu boşuna foruma bir şeyler yazmak için yazıp durma

F klavye olsa ne olur olmasa ne olur ? Şuraya daha iyi işlemci, daha iyi kamera sensörü, daha iyi ekran kullanılabilirdi veya keşke kendi işlemcimizi yapabilseydik diye yazacağına cihazın klavyesini tartışıyoruz

Kafan güzelmiş dostum güle güle kullan
  • En azından SD 625 gibi bir işlemci veya hiç olmadı MTKx20 olaydı gideri olabilirdi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.