Şimdi Ara

Vestel Venus Kullanıcıları Kulübü (Venus V1/Venus V3) (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.678
Cevap
25
Favori
233.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARkadaşlar burası ürünü kullananların bölümü zenginlik fakirlik göstergesi alırım almam bölümü değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük R

ARkadaşlar burası ürünü kullananların bölümü zenginlik fakirlik göstergesi alırım almam bölümü değil.

Hani nerede yazıyor ?
  • Arama motoru hani nerede serviş fişlerin ?

Bak yukarı da da kullanıcılar kulübü diyor.
  • Sen her sıkıştığında farklı bir konuya dönüyorsun ve hep o konuda da sıkışıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: tecnikadamoguz01

Yahu arkadaş ben bu konuya girdiğimde senin insanlarla dalga geçen yorumlarını görmek zorundamıyım??

Evet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arzuhalcii -- 26 Aralık 2015; 20:59:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arzuhalcii

ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az

Senin şu dil kurumu tavırlarını çok seviyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 26 Aralık 2015; 21:23:31 >
  • sayın mseskir
    yapmış olduğunuz çlışmalardan bilgi paylaşırsanız sevinirim

vesteli seviyoruz
  • quote:

sayın mseskir
    yapmış olduğunuz çlışmalardan bilgi paylaşırsanız sevinirim

vesteli seviyoruz

Adam ban yemiş.
  • ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az
  • quote:

ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az

Anladık verecek bir cevabın yok sürekli aynı şeyi kopyala-yapıştır yapıyorsun.
  • Arkadaşlar xperia z1 compact telefonum arızalandı istikbal alışverişi sonrası hediye gelen 5.0 x modelini diğeri tamir olana kadar kullanacağım bu yazıyı da telefonu yerden yere vuran arkadaşlar ve almayı düşünenler için yazıyorum

Cihazın artıları

-çok şık tasarımı var

-arayüzü beklediğimden akıcı ama stock launcherda simgeler rezalet play storedan nova vs indirerek biraz adam ettim

-SwiftKey klavye yeterli

-şarjı beklediğimin çok üstünde iyi

-wifi gps hat çekme işini nasıl yaptılar bilmiyorum ama mükemmel bir iş çıkarmışlar

-şarjı çok hızlı doluyor

Hiç mi eksisi yok elbette var

-kamera kötü

-telefonun ses çipi mi sıkıntılı yoksa kulaklık mı anlamadım ama müzik dinlemek işkence

-ekran çözünürlüğü biraz daha iyi olabilirdi

-en büyük eksiği de işlemci zayıf kalıyor web de gezinirken bile ara ara kasıyor

Vestel marka bir şeyi ilk defa kullanıyorum tamam eksikleri var tamam vergi muhabbetinden çok önyargılıyım ama bence iyi bir yoldalar umarım zamanında ASELSAN telefonlara yaptığımızı bu markaya da yapmayız donanım olarak illa en yüksek işlemci ile cihaz satmalarına gerek yok yazılımdan kurtarıyorlar

• Arkadaşlar konunun devam etmesini istiyorsanız lütfen tartışma yaratacak mesajları göndermeyiniz.
  • Arkadaşlar bir yakınımda venüs 5.0x vardı, geçen sene almıştı. 1 Ay kullandı, bir ton sorun çıktı, sıkıntılı servis süreçlerinden sonra telefonu değişti ama yeni gelende de aynı sorunlar vardı. 6-7 Ay kadar o sorunlarla kullanmak zorunda kaldı. Neyse sonunda bu belayla uğraşamam deyip Samsung aldı. Şimdi Venüs 5.0x olan telefon bende.

- Servis v.s. uğraşmaya değer mi?

- Hiç uğraşmayıp çöpe mi atayım?

- Parça fiyatına satayım mı?

Telefonun sorunları;

1- Wi-Fi bazen sanki telefonda alıcı yokmuş gibi hiç çalışmıyor.
    2- Şebeke gidip geldiğinde arama ekranı 2 saat civarı gelmiyor.
    3- Çok geç şarj oluyor. (12 saatte %75-80 civarı ancak)
    4- Ahize sesi patlak geliyor, zor anlaşılıyor.
    5- Hem ön hem arka kamera hem karanlık çekiyor, hem sarı-kırmızı boya püskürtülmüş gibi çekim yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagri105

Arkadaşlar konunun devam etmesini istiyorsanız lütfen tartışma yaratacak mesajları göndermeyiniz.

Çağrı beye katılıyorum bazı arkadaşlar hakaret etmeden tartışmayı bilmiyor maalesef.
  • Ah be hocam o kadar uyarıyorum milleti nerden düştünüz Vestel'in eline.

Yazdığın sorunların çoğu anakart kaynaklı. Anakartın değişmesi gerek fakat oda telefonun parası tutar neredeyse.

Vestel pişmanlıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 28 Aralık 2015; 18:35:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Arkadaşlar bir yakınımda venüs 5.0x vardı, geçen sene almıştı. 1 Ay kullandı, bir ton sorun çıktı, sıkıntılı servis süreçlerinden sonra telefonu değişti ama yeni gelende de aynı sorunlar vardı. 6-7 Ay kadar o sorunlarla kullanmak zorunda kaldı. Neyse sonunda bu belayla uğraşamam deyip Samsung aldı. Şimdi Venüs 5.0x olan telefon bende.

- Servis v.s. uğraşmaya değer mi?

- Hiç uğraşmayıp çöpe mi atayım?

- Parça fiyatına satayım mı?

Telefonun sorunları;

1- Wi-Fi bazen sanki telefonda alıcı yokmuş gibi hiç çalışmıyor.
    2- Şebeke gidip geldiğinde arama ekranı 2 saat civarı gelmiyor.
    3- Çok geç şarj oluyor. (12 saatte %75-80 civarı ancak)
    4- Ahize sesi patlak geliyor, zor anlaşılıyor.
    5- Hem ön hem arka kamera hem karanlık çekiyor, hem sarı-kırmızı boya püskürtülmüş gibi çekim yapıyor.

Hocam ilk önce bulunduğunuz ildeki servise yazılım attırın.Öğle arasında bile halledebilirsiniz.Olmazsa gönderin yapsınlar daha 1 yıl garantisi olan cihazı çöpe atmak mantıklı değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Adamın yazdığı sorunlar donanım ile alakalı yazılım ne alaka ?
  • İşletim sistemindeki sorun donanımın düzgün çalışmamasına sebep olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bence sen hiç uğraşma direk faturayıda al yarın kaymakamlığa git Tüketici hakem heyetine şikayette bulun ve para iadesi iste. Vestel anca bundan anlar.
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.