Şimdi Ara

Vestel Venus Kullanıcıları Kulübü (Venus V1/Venus V3) (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.679
Cevap
25
Favori
233.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biri yine salça olmuş işine bak sen vestel ve tüm yerli ürünlere desteğim sürecek

Teknoloji
    Vestel+beko+arçelik+casper alalım karlı çıkalım

Yerli market

şok+bim+a101+migros

Ülker+torku

Giyim

Lc waikiki defakto damat sarar

İşsiz kalmak istemiyorsanız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mehmet abi Avea nihayet inTouch 4'e lollipop verdi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: abidn

Mehmet abi Avea nihayet inTouch 4'e lollipop verdi :D

Hayırlı olsun, darısı bizim başımıza :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekskiz

Biri yine salça olmuş işine bak sen vestel ve tüm yerli ürünlere desteğim sürecek

Teknoloji

Yerli market

şok+bim+a101+migros

Ülker+torku

Giyim

Ahahah çok komiksin. Arada canım sıkılınca burada biraz takılıyorum.

Saydığın firmaların ortaklarını bi araştır paranın kime gittiğini öğren. Hala Vestel'i yerli diye yerin dibine sokuyoruz sanıyorsun. Aksine biz Vestel'i yerliyiz diye müşteriyi kandırmasına kızıyoruz. 700 liralık telefonu 1.300 liraya satıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Biri yine salça olmuş işine bak sen vestel ve tüm yerli ürünlere desteğim sürecek

Teknoloji

Yerli market

şok+bim+a101+migros

Ülker+torku

Giyim

Saydığın firmaların ortaklarını bi araştır paranın kime gittiğini öğren. Hala Vestel'i yerli diye yerin dibine sokuyoruz sanıyorsun. Aksine biz Vestel'i yerliyiz diye müşteriyi kandırmasına kızıyoruz. 700 liralık telefonu 1.300 liraya satıyorlar.

neyse senin kişisel durumuna değinmeyeceğim de şu firmaların ortaklarını bir araştır da yaz öğrenelim
  • quote:

quote:

quote:

Teknoloji

Yerli market

şok+bim+a101+migros

Ülker+torku

Giyim

neyse senin kişisel durumuna değinmeyeceğim de şu firmaların ortaklarını bir araştır da yaz öğrenelim

Neymiş benim kişisel durumum söylede bilelim. Mesala ben senin gibi Vestel çalışanı olduğumu saklamıyorum.

• Neymiş benim kişisel durumum söylede bilelim.

venüs telefonu olmayıp tüm yazılanı takip etmek hangi kafanın ürünü normal bir insan işi değil.ne o açık ögretim bitti mi.yabancı şirketler senin gibi beyni çalıştırmak için sıraya girerler şimdi.gerçi onlarda kendi ülkesinin markasını kötüleyen kişiye onlar bile güvenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekskiz -- 4 Aralık 2015; 15:10:01 >
  • Ciddi ciddi bu telefonlari alan varmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Neymiş benim kişisel durumum söylede bilelim.

venüs telefonu olmayıp tüm yazılanı takip etmek hangi kafanın ürünü normal bir insan işi değil.ne o açık ögretim bitti mi.yabancı şirketler senin gibi beyni çalıştırmak için sıraya girerler şimdi.gerçi onlarda kendi ülkesinin markasını kötüleyen kişiye onlar bile güvenmez

Acikogretim okuyorum ki senin gibi Vestel'de asgari maasa talim etmeyeyim. Is sirasinda fazla telefonla oynama patronun maasindan keser.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 4 Aralık 2015; 15:49:40 >
  • sayın ekskiz ve yandex konuyu saptırmayın burası vestel tlf paylaşım bölümü yardımcı olacaksanz katılın yoksa bu bölümü daha fazla kirletmeyin. İsteyen istediği telefonu alır alanlarda burada paylaşım ve yardımlaşma yapmaktadırlar. Almayan ve kulanmayan kişilerin yeri değil burası
  • mseskir M kullanıcısına yanıt
    sayın mseskır durumunuzu çözmenize sevindim

vestel 5.5 telefonum root yapılınca garantisi bozulurmu
    bende sizin gibi nova launcher kullanıyorum gayet kullanışlı ve hafif
    lakin bildirimler yeterli değil.çünki ekran kapanınca ekranı açtığımda telefon simgesinde beni
    arayanları mesaj çekenleri göremiyorum.kilit ekranında bildirimleri görmek mümkünmüdür
    kilit ekranını değiştirdinizmi yoksa başka proğrammı kullanıyorsunuz. tlf nasıl
    iyileştirebilirizki.rom çalışmalarınız devam ediyormu görüşünüzü paylaşırmısınız bizimle kalın sağlıcakla
  • Mseskir inTouch 4 ü biraktin bari arada bir konuya uğra abi yaa :D . İt4 e lollipop 5.0.2 geldikten sonra senin twrp uyumsuzlaşti. Ne yapabiliriz nasil twrp portlariz cihaza sen nasil yaptin en başta açiklarmisin?

• Benzer bir telefon buldum (k30-t), carlive image kitchen ile stock ve port edeceğim recovery'yi unpack yapıp stocktaki partisyonların mount point değerlerini portun etc/recovery.fstab dosyasına aktardım, stocktan device tree ve kerneli porta kopyaladım, bir test dosyası hazırlayıp system data ve cache partisyonlarının düzgün şekilde mount olup olmadığını recovery'yi flashlamadan fastboot boot recovery.img komutu ile sadece boot edip test ettim sorunsuz bir şekilde çalışana kadar. Recovery portu ile ilgili en güzel anlatımlar philz touch recovery'yi hazırlayan philz adlı kullanıcının xda sitesindeki sayfasında var. Deneme-yanılma olay bu, intouch 4'ü iki defa brick ettim hatırlarsan denerken. Şimdi venus 5.5 için cm11'i build etmeye çalışıyorum, ubuntu kurup 20 gb cm11 kodu indirdim, 5.5in kernel kodunu vestel yayınlamış, sadece onu github'a nasıl upload edeceğimi anlamak 2 günümü aldı, ama kernel yetmiyor vendor ve device dosyaları da gerekiyor, araştırmadan emek vermeden kafa yormadan risk almadan bir şey olmuyor. Internetten araştırmaktan başka bir seçeneğiniz yok bence. Ben yardımcı olamam elimde olmayan bir cihaz için. Olsa da iki cihaza birden vakit ayıramam.

• Tesekkurler. Ama Bi kere venüse cm11 build işini unutun vendor sourcesi olmadan sadece kernel sourcesi varsa tek kernel derleyebilirsiniz. Ben ve arkadasim it4 e kerneli zor boot ettirdik fakat cm12 isi hic olmadi cunku cihazin vendor gibi kaynagi olmadan olmuyor. Ve bu it4 e lollipop geldiginde update zipi acmistim. Bildiginiz bootloaderimiz değişti. Yeni bir telefon gibi. Bende dediginiz gibi twrp yapmaya calisayim. Ama recoveryden dolayi telefon brick olmuyor fastboot boot recovery.img yapmama gerek yok. Fakat yeni gelen bootloader guncellemesi fastbootu sildi mecburen rashrla deniyorum. Yerinizde olsam venüsü elden çikarir it4 e dönerdim. Eminimki verilen yeni kernelle 6.0 bile portlayabiliriz.

• Merhaba arkadaşlar Venüs v3 5570 ile aranıza katıldım merak ettiklerinizi sorabilirsiniz elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Genel olarak Kenarlarının metal olması sebebiyle oldukça kalite hissi veriyor.Kutu içeriğinden çıkan şarj aleti kulaklık kaliteleri gayet iyi.Özellikle t60 ve vodofone smart 6 ile aralarında kararsız kaldım.bariz kalite farkı var iki cihazıda kullanan arkadaşlarım var plastik metal hissi tercih yapmamda etkili oldu doğru tercih yaptığıma inanıyorum.3 gündür kullanıyorum herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım şimdiye kadar batarya benim için günü rahatlıkla çıkarıyor orta seviye bir internet kullanıcıyım.Tabi batarya performansı kişiden kişiye değişir benim için şu aşamada yeterli şarj deşarj yaptıkça sürenin biraz daha uzayayacağını düşünüyorum.İşlemci orta seviye için gayet yeterli herhangi bir kasma donma yok hafızanın 32 olması büyük avantaj özellikle benim gibi telefonda resimlerini arşivlemeyi seven biri için.Arka ve ön kamerası gayet iyi düzeyde.Şimdilik bu kadar kullandıkça fikirlerimi paylaşacağım artı eksileri aktarmaya çalışacağım.
  • BurakAtamturk B kullanıcısına yanıt
    1 2 foto atma sansinz varmdiir maksat kullanıcı elinden foto görmek :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakAtamturk

Merhaba arkadaşlar Venüs v3 5570 ile aranıza katıldım merak ettiklerinizi sorabilirsiniz elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Genel olarak Kenarlarının metal olması sebebiyle oldukça kalite hissi veriyor.Kutu içeriğinden çıkan şarj aleti kulaklık kaliteleri gayet iyi.Özellikle t60 ve vodofone smart 6 ile aralarında kararsız kaldım.bariz kalite farkı var iki cihazıda kullanan arkadaşlarım var plastik metal hissi tercih yapmamda etkili oldu doğru tercih yaptığıma inanıyorum.3 gündür kullanıyorum herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım şimdiye kadar batarya benim için günü rahatlıkla çıkarıyor orta seviye bir internet kullanıcıyım.Tabi batarya performansı kişiden kişiye değişir benim için şu aşamada yeterli şarj deşarj yaptıkça sürenin biraz daha uzayayacağını düşünüyorum.İşlemci orta seviye için gayet yeterli herhangi bir kasma donma yok hafızanın 32 olması büyük avantaj özellikle benim gibi telefonda resimlerini arşivlemeyi seven biri için.Arka ve ön kamerası gayet iyi düzeyde.Şimdilik bu kadar kullandıkça fikirlerimi paylaşacağım artı eksileri aktarmaya çalışacağım.

Bi zahmet o kadar olsun 1300 lira Vestel diğerleri 600-700 lira. 1300 liraya LG G4 satıyorlar. Çok yanlış Bir seçim olmuş.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BurakAtamturk

Merhaba arkadaşlar Venüs v3 5570 ile aranıza katıldım merak ettiklerinizi sorabilirsiniz elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Bi zahmet o kadar olsun 1300 lira Vestel diğerleri 600-700 lira. 1300 liraya LG G4 satıyorlar. Çok yanlış Bir seçim olmuş.

Fabrikasında akrabam çalışıyor hocam personel indirimi ile 999 tlye satın aldım.1300 tlden belki almazdım ama faturaya ek alma imkanım olsaydı 1300 tlden taksitli almak daha çok işime gelirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tecnikadamoguz01

1 2 foto atma sansinz varmdiir maksat kullanıcı elinden foto görmek :)

Ayrıntılı foto ekleyeceğim hocam :)
  • Birkaç fotograf..
     Vestel Venus Kullanıcıları Kulübü (Venus V1/Venus V3)
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.