Şimdi Ara

Vestel V-UHD SMART 55UD9650 hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
18.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Vestel 55UD9650 model numaralı televizyon hakkında görüşlerinizi alabilir miyim ? Bu V-UHD ne demek oluyor. Bu modelde kullanılan panel hangisi ? Yorumlarınızı bekliyorum, annemin tv is bozuldu bu modeli alamayı düşünüyorum.

• Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende merak ediyorum kullanan varmı panel ve anakart modeli nedir

• Bende merak ediyorum kullanan varmı panel ve anakart modeli nedir

• v-uhd demek parlaklık nit degeri 350 den 450 ye yükseltilmis anlamına geliyor
  • Konu hakkinda hicbir bilgi yok maalesef..sanrim arcelik quantum dot tv ler gibi..

• https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=129101770

Adesidero @ 26 Eylül 2017 10:03:48

Vestel 55 ud 9650 va panel 50 hz , bilgi talebim üzerine manisadan aradılar ve bilgilendirdiler fiyat en ucuz 3450lerde alınabilir yapıyor 55 mu 7400 bile ips panel kendim test ettim bilginize

Alıntıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi absque -- 26 Eylül 2017; 13:43:1 >
  • Tv elimde denemesini yaptim geleli 1 gun bile olmadi.cok kotu urun mac izliyorum top kare kare oluyor. filmde adam elini kaldiriyor hizlica indirrken el kol cogaliyor 😀 internette donmalar yasiyorsunuz .Tv kendini kapatip aciyor.Vestel alma aldirma.ses cok kotu 20w galiba seviye 15 te duyuluyor bas yok.Ghost varmis urunlerde .55ud9650.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fix_faces -- 23 Kasım 2017; 11:9:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fix_faces

Tv elimde denemesini yaptim geleli 1 gun bile olmadi.cok kotu urun mac izliyorum top kare kare oluyor. filmde adam elini kaldiriyor hizlica indirrken el kol cogaliyor 😀 internette donmalar yasiyorsunuz .Tv kendini kapatip aciyor.Vestel alma aldirma.ses cok kotu 20w galiba seviye 15 te duyuluyor bas yok.Ghost varmis urunlerde .55ud9650.

https://forum.donanimhaber.com/vestel-ua9300-serisi-4k-tv-incelemesi--111931095-104#121065286

1 sene öncede burada 49ua9300 kotulemesini yapmışsınız birdaha vestel almam demissiniz ama yinede alıp pişman mı oldunuz yoksa trolmu

• Vay ve, başlık var içerik yok

• Bu televizyon piyasada 5000-6000 aralığında satılan LG ve Samsung modellerine rahmet okutur.Arayüz kullanım kolaylığı ve smart özellikler dışında görüntü kalitesi onlardan net daha iyi.3500-4000 aralığında bu televizyonu almak varken 5000-6000 verip parayı sokağa atmaya gerek yok.Tam bir f/p ürünü.
  • fottili kullanıcısına yanıt
    bol keseden ne kadar güzel sallıyorsunuz 5000-6000 e samsung mu9000 sony xe9005 modelleri alınıyor performans olarak bu tv lerin yanına yaklaşamaz..f/p konusunda ise 55 olduğu için bişey diyemem ama 49 olursa 49mu8000 modelide bu modelden çok daha performanslı..vestelin bu modelinin tek artısı hdr wcg gibi üst modellerde aranan özelliklerinin olması ve va panel olması..
  • Sizin yazılardan anlaşıldığı kadarıyla methettiğiniz SAMSUNG markasının da mükemmel hizmeti ve mağdur olmayan tüketiciler de bu örneklerdekiler olsa gerek :) Bu derece taraflı bir yoruma böyle bir cevap gerekli sanırım :) Tamam VESTEL ürünleri hakkında bilginiz yok onu anlarım da, burada bir markayı ''Hakkında şikayetler var'' diyerek töhmet altında bırakırken keşke örnek verdiğiniz markanın hizmet anlayışı ile ilgili de bir kaç örnek paylaşsaydınız. Şimdi anlıyorum Albani üstadın neden artık DH de yazmadığını :)

https://www.sikayetvar.com/samsung-43mu7000-tvde-siyah-obek-obek-golgeler

https://www.sikayetvar.com/samsung-ue50mu7000-ultra-hd-50-127-cm-smart-led-tv-memnuniyetsizligi

https://www.sikayetvar.com/4000-tlye-aldigim-samsung-televizyon-cop-oldu

https://www.sikayetvar.com/samsung-marka-televizyonun-icinde-olusan-cizgi

https://www.sikayetvar.com/samsung-edirne-yetkili-servisi-arizali-olan-televizyon-icin-pesin-ucret-talep-ediyor

• chu5555 C kullanıcısına yanıt
    evet 22 şubatta üye olup attığı beş mesajın beşide vestelle alaklı olan birisinin bu yorumu yazması ne kadar objektif değilmi :) performans konusundada üst model samsunglardan iyi dimi bu model albani üstadınızın olduğu yere gidebilirsiniz sizi burda tutan yok sayfalarca boş mesajlarınıda okuyabilirsiniz belki bir paragraf bilgi içeren kısmı vardır
  • 3500 msj atan samsung fanı ve 5 msj atan vestel kullanıcısı arasında fark görülür. boşuna sıkmayın canınızı :) . ben kullandığımı yorumlarım doğrudur yerli markalara da sempatim var ve ekliyeyim ben vestel çok iyidir onu alın süperdir demedim. sizin taraflı olduğunuzu belirttim. iyi akşamlar :)
  • Adam yazmış bir şeyler ama bu televizyonu izlediğini yada test ettiğini bile sanmıyorum. Özellikle MU 9000 alacak arkadaşlar gözü kapalı bu tv'yi alabilirler. Aynı mod da yaptığım hareketli görüntü testinde MU 9000 zangır zangır titrerken bu TV MU ya göre gayet akıcı videoyu oynattı . Birde Xe 9005 var oda çakma karartmaya sahip .Bundan daha iyi olduğuna kuşku yok ama bu 3500 se oda max 4500-5000 olmalı. Sırf Sony diye iki kata yakın fazla para vermenin mantığı yok.Servis ve sorun işi ise tamamen şansa bağlı . Sorun çıktığı takdirde Sony'nin malının arkasında duracağını zanneden varsa avucunu yalar.Yine bu konuda en iyiler Samsung ve Vestel dir.Philips, LG ve Sony ise içler acısı durumdadır.
  • Yahu arkadaş gece gece gördüm ve sinir oldum. Cezalı olduğu içinde alıntı yapmıyorum.

Yahu sen nasıl bir insansın öteki konuda ki ustanla beraber sana ne prim veriyorlar.

Allah korkusu olan bu ve dallasın mesajlarını incelesin. Bu kadar da olmaz be, utanmanız sıkılmanız da kalmamış. Allah korkusu hiç kalmamış zaten. Bu ne ya, böyle reklam olur mu. TV iyi bile görmemiştir daha. La havle ya sabır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Albani den bahsetmişsin birde.

Destur çek Sen ve ustan , albani nin tırnağı olamazsınız.

Adam 55 inç demiş kalkmışssın 49 mu 8000 demişsin.

Birde vestelin 55 olanının, 49 mu 8000 den , hdr, wcg, va olması dışında artısı yok yazmışsın utanmadan.

Daha ne farkı olacaktı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 3 Nisan 2018; 1:45:18 >
  • Forum yönetimine açık soruyorum;

Siz bu RNNN ve Dallas ile ortak mısınız?

Arkadaşlar uyanık olun, lütfen rica ediyorum. Paranızı bu devirde simsarlara kaptırmayın.

• Bu ikisi ile mücadelem Allah nefes verdikçe sürecek. Yeter artık, en tahammül edemediğim şey haksızlık ve çakallıktır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.