Şimdi Ara

Vestel Tv Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu ay bir tv alacağım da vestel almak istiyorum.
    55" 4k bir tv.

sizce nasıldır? kullanan arkadaşlar var mı?

şuanki evimde 65" kullanıyorum vestel bir şikayetim yok ama genede kullanan arkadaşlar var ise bilgi almak istiyorum.

• takip ben de düşünüyorum bi 2 haftaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip. 50'' de ben alacagim. Vestel nedir nasildir iyi kotu bi fikir ariyorum

• Panele çok dikkat edin öncelikle. 40UA9300 aldım geçen hafta, TV'deki sorunların haddi hesabı yok servisle uğraşıyoruz. Sorun yok normal dediler bugün tekrar iade talebimizi ilettik teknik inceleme için servise aldılar bakalım. Sonradan ögrendim bu serinin tamamı sıkıntılıymış. Köşelerde ve alt kenar boyunca kararma var, elips şeklinde tüpü bitmiş TV gibi görüntü.

Vestel Tv Önerisi

Vestel Tv Önerisi

Şu ilanda da aynı durumu görebilirsiniz:

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-televizyon-vestel-40ua9300-422562952/detay

Edit: İade sürecinde yaşadıklarımı da ilerleyen zamanda detaylı paylaşırım, servisi de değerlendirmiş oluruz böylece. Gururla yerli dedik, umarım mağdur olmayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _lightning_ -- 8 Temmuz 2017; 21:54:7 >

• Merhaba;
    Burada arkadaşlar yazmış şunu kötü, bunu kötü vb.
    Bende Vestel kullanıyorum ve çok memnunum. Ne olacak şimdi?

Arkadaşım;
    Şu anda hangi markayı araştırırsanız araştırın memnun olanlarda vardır, olmayanlarda. Bu istisnasız tüm markalarda böyledir. Arkadaşlar yerden yere vurmuş ama bu beğenmedikleri marka Dünyaca bilinen bir çok markaya tv üretiyor. Bu adamlar salakmı ki arkadaşların dediği gibi kalitesiz ise üretilen ürünün üzerine kendi markasını koydursun ve piyasaya sürsün.
    Buralarda okuyoruz adamlar 10000 liraya tv alıyor onlarda şikayetçi. İnanın şu anda dünyanın genelindeki üreticiler hangi paneli kullanıyor ise Vestel de aynı paneli kullanıyor. Sadece kullanmayacağımız bazı özelliklerini kendilerine göre göz boyayıp piyasaya sürüyor.
    Gerçekten kaliteli panel yok mu? Var elbet ama hatırı sayılır fiyatlara satılıyor. Ama şuda gerçek onu alanlarda şikayetçi oluyor.

Onun için en doğru kararı siz vereceksiniz. Ama arkadaşın birisi yukarıda bahsetmiş ürünün arkasında duran bir firma olsun diyor ve Vestel ile ilgili şikayetini dile getiriyor. Ama bir yerde yanılıyor bence ürününün arkasında en çok yerli firmalar duruyor.
    Diğer bilindik tv markaların servislerinde ne sorunlar yaşanıyor bilseniz aklınız durur.
    Ve en önemlisi şu anda piyasada adam akıllı ve kaliteli ürün bulunmazken siz siz olun garanti süresini göz ardı etmeyin.
    +1 yıl bile şu devirde o kadar önemli ki bunu unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NRCLK -- 9 Temmuz 2017; 19:24:2 >

• 5 ay önce 55ua8300 aldım çok memnunum tavsiye ederim çokda uygun

• Bahsettiğim seriyi incelemenizi tavsiye ederim. Mesele benim aldığım TV'de sorun çıkması değil, öyle olsa normal karşılardım ve değişimle konu kapanırdı zaten. Ancak o serinin tamamında görsellerini yüklediğim, ilan linkinde de görebileceğiniz panel kullanılmış ve herkes şikayetçi. Üründeki panel Samsung üretimi VA panel ancak büyük ihtimalle maliyeti düşürmek için Samsung'un en alt seviye veya kalite kontrolünden geçemeyen sorunlu panellerini ucuza almışlar. Bunun haricinde de üründe birçok yazılımsal ve fiziksel kalite sıkıntısı var ve bunlar yine benim TV'ye özgü değil. Vestel'e yakıştıramadığım husus böyle bir ürünü utanmadan üstüne adını basıp piyasaya sürebilmesi. Yine de iyimser olmaya çalışıyorum, değişim için 50" civari (48-52 aralığı) önerebileceğiniz 4K bir Vestel TV varsa düşünürüm.@Esan26

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _lightning_ -- 10 Temmuz 2017; 12:12:16 >

• _lightning_ _ kullanıcısına yanıt
    Merhaba;
    Şu anda piyasadaki Vestel ürünlerinin hangisi iyi bilmiyorum.
    Ben şu anda 48UA9300 modelini kullanıyorum ve çok memnunum. Bana göre bu model Vestelin efsane modellerinden birisi. Şu nada piyasada yok diye biliyorum bulursanız bu modeli düşünün derim.

Yine forumdan takip ederek yorumlara göre tercih yapabilirsiniz.
  • Bizimkinin 48" olanı yani. Zahmet olmazsa TV'de düz beyaz ya da gri resim açıp fotoğrafını yollayabilir misiniz? Aynı sıkıntı yoksa ve ellerinde varsa değişim isteyim ben de. Çünkü balkonda gün ışığında izlenecek IPS'lerin parlaklığı yetmiyor.

Merhaba.

Fazla vaktim yoktu onun için internet tarayıcı fotoğrafını çekip aşağıya ekliyorum. Belki fikir verebilir.

Sizin bahsettiğiniz sorunu anladım benim tv de o sorun yok. Ama benimkinde yok diye hepsinde olmayacak diye bir kaide de yok. Dediğim gibi panel biraz şans işi. Varsa ellerinde bu seçeneği değerlendirin derim. Ama üretimi yok muhtemelen ellerinde yoktur. Varsada ben şüpheli yaklaşırım revizyonlu olma ihtimali olabilir diye.

Vestel Tv Önerisi

• Eyvallah hocam ordan anlaşılıyor zaten sorun yok. Bakalım servisten gelecek cevaba göre sorarız 48UA9300'ü de. Şansızlık olarak sorunlu panel denk gelebilir ama 40UA9300'lerde sorunsuz panel denk gelirse piyango almak lazım

• Vestel sorun yok diyor hocam TV'de, değişim/iade kabul etmiyor. TV'nin durumu ortada, fotoğraflarını paylaştım takdir sizlerin. Demek ki kalite standartları bu, bu ürün onlar için normal. Onun için bir daha yanına yanaşmam yanaştırmam soranları. Hukuki olarak çözüm arayacağız.

Bence de her türlü hakkınızı arayın. Bir şey kaybetmezsiniz.

• Çok şey kaybediyoruz aslında zaman, para, huzur... İzmirdeyim bir hafta tatil yapacam, her gün TV'nizde sorun yok diye arıyorlar, sinirler tepeme çıkıyor. Dönünce ilk iş başvuracağız bakalım hakem heyetine.

• uzak durun yakmayın kendınızı Vestel Tv Önerisi
  • arif temizce A kullanıcısına yanıt
    Vestel Tv Önerisi
    aynı sıkıntı bende de var paramla basıma dert aldım Vestel Tv Önerisi
  • https://www.sikayetvar.com/vestel/vestel-tv-ekranda-mor-lekeler-hareler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.