Şimdi Ara

Vestel, Toshiba’nın Avrupa faaliyetlerini üzerine aldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bazen Yorumlari kapatmak gerekiyor. Bence Ülkemiz icin iyi bir haber :) .

• Vestelin klimasindan,buzdolabindan,firinindan tvsinden illallah eden bircok kullanicisini bizzat taniyorum.

Ek vergi icin tirmaladiklari zamanida unutmadim

Asla almam aldirmam onermem tavsiye etmem

• düzgün yapabilirlerse iyi gelişme...

• Boragungoren kullanıcısına yanıt
    Fiyatın kazık olduğunu nereden biliyorsun, üretimin hangi kademesinde çalışıyorsun ?
    Vestelin malı alınmazmış, Note 7 ayarında telefonu siz yapın o kadar kolaysa onu alalım.
  • bafbaf B kullanıcısına yanıt
    O kadar imkan bende olsa ben yaparım merak etme ve bugün snapdragon 820 li şaomi 1600 liraya geliyorsa vestel almam aö bak vestelin fiyatına bak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Boragungoren kullanıcısına yanıt
    Xiaomi telefonlarla aynı donanıma sahip diğer telefon fiyatları ne kadar ? Nasıl bu kadar ucuza üretebiliyorlar onu bi araştır. Vestel bu kadar yapabiliyor demek ki markayı kötülemek neyin nesi ? Daha iyisi için destek olursun köstek değil anladın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bafbaf

Fiyatın kazık olduğunu nereden biliyorsun, üretimin hangi kademesinde çalışıyorsun ?
    Vestelin malı alınmazmış, Note 7 ayarında telefonu siz yapın o kadar kolaysa onu alalım.

Sen git yaptığın ürünü note7 fiyatına sat ama ürün 3310 kıvamında olsun (vestel'in tel. ile note7 yan yana koyunca 3310 daha kalite duruyor o ayrı) sonra eleştirilince sıkıysa siz yapın oldu canım tabi he he... (burada vestel'i gömüyorum ama kaldı ki tasarım ve fiyat politikasını düzeltsin söyleyeyim ki en ateşli savunucusu ben olurum bunu da ekliyim)

Arkadaşım senin yaptığının aynısını iktidar partisi yapıyor nasıl, diyor ki "bana darbe yapıldı istediğimi yaparım kanun nizam bilmem sallamam" ortalık karışınca da yanlış yapmışız kandırıldık.

Siyaset karıştırdım konuya ama mazur görün...

------------------------
    Birde mesaj gönderme kısmında "Onayla Gönder" yerine "Onaya gönder" yazıyor çok uzun zamandır da böyle donanım haber yönetimine duyrulur bi elatın be kardeşim! :D

• Toshiba'nın avrupa pazarı için son hamlesi. Koskoca Sharp ki kendi panel teknolojilerini geliştiren ve üreten bir firmaydı o bile çinli montajcı Foxconn tarafından satın alındı. japon firmalar birer birer yok oluyor.

• gxhero kullanıcısına yanıt
    Biraz daha salla da cacık olsun.
  • bence yapılanlar takdir edilmeli, güzel haberler
  • Vestel'i sevmem ürünlerini almam ama burada tebrik edilecek bir şey var neden eleştiri yapılıyor?

Ayrıca ilk OLED TV'yi Arçelik yapmamış mıydı? Reklamları dönüyor kanallarda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bafbaf

Xiaomi telefonlarla aynı donanıma sahip diğer telefon fiyatları ne kadar ? Nasıl bu kadar ucuza üretebiliyorlar onu bi araştır. Vestel bu kadar yapabiliyor demek ki markayı kötülemek neyin nesi ? Daha iyisi için destek olursun köstek değil anladın ?

Ben sana bir şey diyeyim mi mi5 1400 lira sen tutup vestelin 650 sd işlemcili telefonunu bana 1100 1200 1300 civarında satarsan almam kar marjına bak sen burda toplayıp montaj yapılması daha ucuza gelir çünkü parçaları ayrı ayrı ve daha ucuzdan alıyor lütfen akıl vermeyi bırak
  • Xiaomi nin sd801 li telefonuyla vestelin sd200 lü telefonu aynı fiyat yav bu adamların hiçbirimi bişey bilmez alo desin yeter mi yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Desenize toshiba, toshiyi yedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Bence gumrukten ilk arcelik gecirmis vestel burun farkıyla gumrukte ikinci olmus ;) pabucumun yerlileri.

• Kurban bayraminiz mubarek olsun, forumdaslar.

• bafbaf B kullanıcısına yanıt
    Senden cacık olmaz kardeşim, olsa inan yapardım ancak turşu olur senden o da tutarsa... (Akıllı bıdık laf sokacağına fikrini belirt tartışılacak bir şey olsun...)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gxhero

Senden cacık olmaz kardeşim, olsa inan yapardım ancak turşu olur senden o da tutarsa... (Akıllı bıdık laf sokacağına fikrini belirt tartışılacak bir şey olsun...)

Bak senden cacık olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.