Şimdi Ara

Vestel telefonumda ekranda oluşan hata

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Babamın kullanmakta oldugu Vestel vp250s marka telefon bugun servisten yazılımın güncellenmiş(!) şekilde geldi - yaptıkları tek olay fabrika ayarlarına almak telefonu- ve Ekranında bu şekilde hatalar farkettim beyaz renkte oluşan o hata olu piksel midir artık pek bilmiyorum fotoğrafta pek belli olmuyor ancak 4-5 tane var ekranın üst kosesinde , siyahtaki hata belli oluyor olsa gerek nokta nokta yeşillikler var .

Garantiye ne diyerekten vermeliyim nasil bir yol izlemeliyim , yardımlarınızı bekliyorum
     Vestel telefonumda ekranda oluşan hata Vestel telefonumda ekranda oluşan hata Vestel telefonumda ekranda oluşan hata

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Forumdaki konusunda ücretsiz ekran değiştirenler var. Manisaya yolluyorlar sanırım. ROM artırmak içinde ilin merkez servisine götürün her köşe başındaki yapmıyor.Sıfırlayıp veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZETEC SE kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ilginiz için bugun yetkili servisine verdim bakalım sonuc ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uznrm

Babamın kullanmakta oldugu Vestel vp250s marka telefon bugun servisten yazılımın güncellenmiş(!) şekilde geldi - yaptıkları tek olay fabrika ayarlarına almak telefonu- ve Ekranında bu şekilde hatalar farkettim beyaz renkte oluşan o hata olu piksel midir artık pek bilmiyorum fotoğrafta pek belli olmuyor ancak 4-5 tane var ekranın üst kosesinde , siyahtaki hata belli oluyor olsa gerek nokta nokta yeşillikler var .

Garantiye ne diyerekten vermeliyim nasil bir yol izlemeliyim , yardımlarınızı bekliyorum
     Vestel telefonumda ekranda oluşan hata Vestel telefonumda ekranda oluşan hata Vestel telefonumda ekranda oluşan hata

Telefonun ön paneli sıfırlanmış ve ekranı değişmiş şekilde servisten geldi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.