Şimdi Ara

VESTEL Çekirdek Yazılım Konusu. (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.114
Cevap
77
Favori
336.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam şimdi alacağımda 43ub 9100 ile 9100s farkı nedir
  • acu540 A kullanıcısına yanıt
    9100 siyah renk

9100s silver yani gümüş renk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ado hocam uzun zamandır.forumda sizi göremedik.sizin bilgilerinize vede foruma sahip cikmanizi istiyoruz.

• Ado kullanıcısına yanıt
    Adem bey,Haklısınız,Bir söz vardır ,marifet iltifata tabidir.Yığınların sizi farketmemesi ve değerinizi bilmemesi tabii ki nefise zor gelir,Ancak bilesiniz ki bazen bir kişinin kıymet bilmesi dünyalara bedeldir.Üzülmeyin, Seviliyor ve takdir ediliyorsunuz.Selam ve sevgilerimle..
  • Ado sayesinde full yazilimla 2.40.6 surumune donmeyi basardim fakat soylemeliyim ki 3.26 surumunde goruntu cok daha netti. Eski surume donunce bunu cok daha iyi anladim. 3.26 surumunde sorunlar yasamasaydim televizyonu bu surumle kullanmaya devam ederdim :)

Ado hocam sizin yaptığınız yardımlar ve verdiğiniz emek kesinlikle bizim tarafımızda karşılıksız değil
    kalbimizdesiniz,müsterih olunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: spyae

Ado hocam sizin yaptığınız yardımlar ve verdiğiniz emek kesinlikle bizim tarafımızda karşılıksız değil
    kalbimizdesiniz,müsterih olunuz

Öncelikle, bir yanlış anlaşılmaya sebep verecek şekilde cümle kurduysam özür dilerim, sözlerimin hedefi siz değerli kardeşlerim değilsiniz, Forumda üyeler ile hiç sorunum olmadı çok şükür.

Sizler için elimden gelen bir şey olursa, bana bir şekilde ulaşırsınız, gerisini çözeriz azizim

@Girdap7 Sorunun çözülmesine sevindim. kısa süre idare ediniz Ben de bir Telefunken TV de yaşadığım görüntü kalite sorununa istinaden yeni yazılım bekliyorum.

Hocam ben dahil burada birçok üye hakkını ödeyemeyiz helal et hakkını
  • @Ado

Üstat merhaba filbox kendi sitesi üzerinden vestel ve diğer bazı marka smart tv'ler için Filbox hemen uygulamasının olduğunu ve 3 ay ücretsiz olduğunu belirtmişti fakat smart menüsünde ve markette bu uygulama yok? konu hakkında bilginiz var mı? birde turkcell tv+ uygulaması yazılımda var fakat menüde yok?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.Bozoğlu -- 10 Ekim 2017; 17:7:37 >
  • merhaba. vestel 48ua8900 4k smart led tv sahibiyim. TV nin kumandasında en üstte ortadaki futbol topu tuşuna bastığımda süper liğin fikstür,puan durumu gibi bilgileri geliyordu. 2-3 aydır bu panelde ekran boş geliyor. Sebebi ne olabilir?
    VESTEL Çekirdek Yazılım Konusu.VESTEL Çekirdek Yazılım Konusu.

• Reiatsu R kullanıcısına yanıt
    Aynen kablosuz da sorun var ,Yeni keşfettim.
  • Merhabalar Adem bey , ben dahil bir çok insanın faydalandığı bu yararlı konu için ve yardımlarınızı esirgemediğiniz öncelikle Teşekkür ederim.

Kısa zaman önce, Youtube artık Vestel televizyonumda çalışmaz duruma geldi, buradaki yorumları okuyarak TV'nin vestel driver sitesindeki yazılımını indirip, TV'ye yükledim ,versiyon yükselmesine rağmen Youtube çalışmadı.

Tv'nin Seri Nosu:7052672300716
    Yüklü Versiyon: V224t

Servisi aramadan
    Farklı bir yazılım yükleyerek tekrar Youtube çalıştırma olasılığım var mıdır?

İkinci bir sorumda 120 ekran ve üzeri yeni bir televizyon almayı düşünüyorum, ilk tercihim yine vestel olacak gibi
    Lakin şu an kulladığım 7030 modelin vestelin bazı kronik sorunları var,
    online videolarda sıkıştığında ,yada harici harddisk takılı video izlerken, web'e bağlanıldı işareti tv'nin ,sağ üst köşede belirince kendini kapatıp açmayan, yani resetlemeyen ,sağlam tavsiye ettiğiniz Vestelin bir modeli yada modelleri varmıdır?

Sorunlarımı size mail atarak iletmek istemedim,
    sebebi ise eğer ki yazdıklarıma cevap yazarsanız,
    belki benim gibi bu tür sorunları olan insanların burada okuyup çözüm bulabilmesi için.
    Tekrar Teşekkürler.

• Bu ürünün seri numarası hangisi arkadaşlar? http://www.tv.vesteldriver.com/?s=V1ZjeGFHTnRSbkJpUjNSc1pFRTlQUT09 sitesinde sorgulatıyorum. Sürücü bulamıyor.

VESTEL Çekirdek Yazılım Konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhana -- 15 Ekim 2017; 23:23:54 >

• oguzhana O kullanıcısına yanıt
    Seri Numarası S/N ile başlayan kısım
    O siteden aratıldığında zaten çok kısıtlı sayıda cihazın yazılımına ulaşılıyor
    Güncel yazılım içindemi mail atmamız gerekiyor abi?
  • bahadırgs B kullanıcısına yanıt
    Evet değerli kardeşim. Forumda artık bilgi paylaşmamakla birlikte sizleri zor durumda bırakmak da istemediğim için böyle bir yöntem buldum. Yönetim buna da kızıp kovana kadar artık :)
  • Merhaba Arkadaşlar;

SEG 48sc7600 modeli MB97 Board var. Bazı zamanlarda TV'yi kumandadan normal bir şekilde açtıktan sonra SEG logosundan sonra, TV'yi en son hangi konumda bırakmışsam o şekilde açılıyor, görüntü geliyor fakat TV hiç bir şekilde kumanda edilemiyor. Sol alt kısımdaki Kırmızı ışık sürekli yanıp sönüyor. TV kumanda üzerindeki hiçbir işleme yanıt vermiyor. Kumanda üzerinden kapatılamıyor. Ancak arkasında bulunan kapatma düğmesine basılı tutarak reset atıyor yeniden açılıyor düzeliyor yada fişi çıkarıp takıyorum öyle düzeliyor.

Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mıdır?

Ayrıca, gelişmiş ayarlardan "Gürültü Azaltma" özelliğini açtığımda, çok hareketli ve karanlık sahnelerde "Ghosting" problemi yaşıyorum. Hiç 400 Hz gibi gelmiyor bu. Bildiğiniz görüntüler arka planda buğulu hale geliyor.

Mevcut yazılımı V.0.45.23.39

• Vestel 55ua8300 tv var ölü piksel çıkmıştı değişim kararı çıktı yeni ürün geldi ancak bu gelen üründe tv kanallarındaki bazı konuşma seslerinde tv hoparlörü titreyip zınk zınk ses geliyor normal müzik açıyorum yüksek seste seste bozulma yok kaliteli ancak bazı konuşma seslerinde hoparlör titriyor zınk zınk ses geliyor rahatsız ediyor sorun neyden kaynaklıdır hoparlörün etrafındaki yalıtım dan falan olabilir mi değişime giden tv de ses sorunu yoktu.

• Hocam televizyona yanlış modelin yazılımını atmışım. Nasıl düzeltebiliriz.

• Hocam televizyona yanlış modelin yazılımını atmışım. Nasıl düzeltebiliriz?

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.