Şimdi Ara

VESTEL KM 9711 KURUTMA MAKİNESİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
10
Favori
59.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar, yeni bilgiler geliyor hanimdan :)

Makineden memnun. İşini hafiflettigini, sicak sicak katladiginda bir cok urunun utu istemedigini soyluyor.

Biz yillardir yumusatici kullanmiyoruz, ben kokusundan hoslanmiyorum. Camasirlar, havlular sert oluyordu haliyle ama alismistik. Simdi kurutma makinesi sayesinde o sertlikten de kurtuldum. Yumusak cikiyor camasirlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uykr

Iyi gunlerde kullanin.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Kullanmaya başladıktan sonra buradan yorumlarımı iletirim.

• uykr kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel bu fiyattan devam ederse piyasayi alt ust eder trendyol vs de 2599 a bulunabiliyor.
    VESTEL KM 9711 KURUTMA MAKİNESİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 9 Kasım 2019; 18:8:8 >
    Hocam bir de aklıma gelmişken sorayım. Makine nasıl temizleniyor nereleri temizlemek lazım. Zor mu temizliği?

• n11 de 11.11 kampanyası kuponum var eğer bu kuponu kullanabilirsem ve mağazalarda 2800 bandlarına çekerlerse fiyatı beko yerine vesteli düşünebilirim. 11.11 kampanyasında umduğumu bulamazsam bulunduğum yerden beko alacağım.
  • alabamalı kullanıcısına yanıt
    Trendyolda 2599 TL birkaç üst mesajda paylaşılmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Hocam bir de aklıma gelmişken sorayım. Makine nasıl temizleniyor nereleri temizlemek lazım. Zor mu temizliği?
    Zor degil. Her kurutmadan sonra ic ice gecmis filtreleri once elle sonra suyla temizleyip kurumaya birakiyorum. Bir dahaki kurutmada takiyorum.

Peki kondansator önündeki filtre nasıl temizleniyor hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Peki kondansator önündeki filtre nasıl temizleniyor hocam.
    Supurgeyle. Daha hic temizlemedik.

• Hafta sonu 9711 modelini satin aldim garanti suresini de 7 yila uzattim pazartesi kuruluma gelecekler

• meddah58 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam gördüm ama açıkcası satıcıya güvenememiştim şimdi n11 de de indirime sokmuş en ucuz o mağaza satıyor 2.729 tl ye. Gece 12 den sonra fiyatlara tekrar bakacağım ona göre sipariş vereceğim. 2.729 tl olsa bile üstüne kupOn kullanabilirsem bana 2.454 gelir süper olur.
  • Trendyol dan bende dün aldım . N11 de kupon indirimde olsa 2600 ü bulmuyor .

Bakalım umarım doğru seçim olmuştur.
  • indirim kuponuyla 2474 TL den siparişi verdim, garantipay olsa 100 TL daha ucuza getirme fırsatı vardı ama kullanamadım, umarım pisman etmez

• Bende n11 den kuponla 2454 tl ye aldım bakalım sorunsuz ulaşır umarım.
  • Bende media markt dan 2719a aldığım ürünü iptal edip N11 den aldım.

• makina kurulumu bugün yapıldı , hemen bir yıkama denedik halen devam ediyorum ıslak ağırlığı 8,5 kg olan karışık çamaşırlar için dolap kuruluğu ve kırışık önleyici modu seçildi 200 dk süre verildi şu anda süre normal çalışıyor bana biraz yüksek geldi bakalım ne kadar da tamamlayacak..
  • darnglove D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Yorumları bekliyoruz

• Bugun ilk denemeyi yaptik dolap kurulugu pamuklu kirisiklik onleyici modunda 8.5 kg karisik camasiri kot camasir tshirt gomlek vb yaklasik 3 saatte tamamladi , tshirtler bile utuye ihtiyac olacak sekilde cikti ,bana biraz uzun geldi yukarida 5 kg yi 1 saatte kuruttugu yazilmisti bakalim kullandikca taniyacagiz makinayi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darnglove -- 11 Kasım 2019; 21:25:32 >
  • darnglove D kullanıcısına yanıt
    Benimde makine akşam geldi ama henüz kurulmadı. Camasirlar oldukça uzun sürmüş ve kırısik çıkmış.bu pek hoş değil. Kullanınca ben de yazacam deneyimlerimi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.