Şimdi Ara

Vestel’den Meyve Sıkacağında 50% İndirim Fırsatı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
14.508
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Portkalı bastırdığınızda otomatik dönüp sıkmaya başlıyor diye biliyorum. Kendiniz çevirip sıkmıyorsunuz. Bence fena diil ... ama ben kollu manuel olanları tercih ederim ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel anca böyle kalitesiz reklam yapardı zaten. Forum da tam bunun yeri

• Ne bu düşmanlık ? Vestel size ne yaptı yahu bu makina narenciye sıkacağı ve görevini başarılı yapıyor 40W motoru var gayet yeterli taze portakal suyu için birebir Braun yazsa Phlips yazsa koşarak alırsınız kırın şu ön yargılarınızı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesin09 -- 8 Aralık 2017; 3:55:54 >
  • Meyve değil narenciye sıkacağı n11 de 20 liraya bulursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ooo çalışkan melikeee oyshhhh

• kesin09 kullanıcısına yanıt
    İktidar yalakası olduğu için Vestel e olumsuz eleştiriler.

• meyve sıkacağı biraz abartılı olmuş bu bildiğin narenciye sıkacağı. o da zaten 30 40 liraya bulunan bişi
  • Philips 75 lira Hepsiburada.com'da. 50 lira veren 25 daha verip onu alır. Ürünlerinizin al benisi olmalı ki herkes fiyata bakmaksızın alsın.

Bide müşteri ağzı ile konuşmayın bu forum bunu yemez doğal ve kendiniz olun
  • iktidarla yaptığı ortak düzenbazlıklardan sonra (ithal telefonlardan vergi talep etmesi, çin malı telefonu %100 yerli diye kakalaması vs.) üstüne para verse kapımdan içeri hiçbir vestel ürünü giremez. tez zamanda batmanız dileğiyle.
  • Vesteel herhangi bir urun evime sokmuyorum sacma politikasi ve yalama bi firma oldugu icin onlar yuzunden butun halk bosa vergi veriyor en yakin zamanda firmanin batmasi dilegi ile

• Vestel in ne yaptığını bilmeyen tabana ihtiyaçları var..okumayın araştırmayın sadece alın...
    vestelin dandik malına ucuz diye para verebilecek kadar zengin değilim..
  • vurun daha ölmedi
  • Sizin 49tl dediğiniz o şeyi ne alırsan 1 milyoncularda 10tl'ye veriyorlar sayın mağaza yetkilisi melike hanım :) Asıl meyve sıkacağı 279luk olan, ona %50 indirim yapın da fırsat o olsun
  • Şimdi anladım niye meyve sularına ötv konulduğunu. Yerli ve milli vestelimiz kimsenin almadıgı kıytırık meyve sıkacaklarını satmaya çalışıyormuş
  • Vestel ürün alanlar büyük hata yapar ütü aldım.Ürün küçücük yerden yere düştü su akıtmaya başladı.Birde Vestel in en pahalı ütüsü.Servise yolladım 15 gun boyunca ürün saçma sapan teknik servis birimlerini dolaştı ve yapılamıyor dediler.Altı üstü su akitan ürünü ucreti yle bile yapamayan bir firma asla asla vestel almayin cin mali urunlerin bile servis hizmeti varken yerli malı baya baya ultra dandik.

• Zamanında vestelin teknik servisinde çalışmış biri olarak vesteli tavsiye etmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kesin09

Ne bu düşmanlık ? Vestel size ne yaptı yahu bu makina narenciye sıkacağı ve görevini başarılı yapıyor 40W motoru var gayet yeterli taze portakal suyu için birebir Braun yazsa Phlips yazsa koşarak alırsınız kırın şu ön yargılarınızı

Ön yargiyla alakasi yok. Buradaki bilincli arkadaslarin daha once vestelin halki atese atarcasina hamlelerine şahit oldu...

Çinden aldigi telefonlari fahiş fiyatlara satmaya calisti, sonra satamayinca gidip agladi , devlet gitti vestele vergi muafiyeti yerine diger telefonlara vergi bindirimi yapti. (Olan her zamanki gibi bize oldu)

Vestel alma aldirma! Halk dostu degil halkin cebine dusman bir sirkete kim niye sempati duysun. Bu ve buna benzer bir cok olaylari bile bile kim nie vestel alsin...

Senin gibi hic birseyden haberi olmayanlarda msjini artilamis....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayansame -- 30 Aralık 2017; 18:20:51 >

• Böyle bi satış şekli mi var Koskoca Vestel ne hallere gelmiş yazık Kendini müşteri gibi tanitiy
  • Vestel değil de bunla aynı mantıkta çalışan bir meyve suyu sıkacağı aldım portakalı hafif bastırdım kıtırt diye bir ses geldi, daha 2. dilimde hakkı rahmetine kavuştu. Elle bastıra bastıra portakal sıkmanın tadı başka
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.