Şimdi Ara

Vestel 65UB9100(HDR) ana konu. Fiyat-performans tvsi (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.209
Cevap
29
Favori
112.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ps4 proda hdr durumu nedir?aktif oluyor mu?bi arkadaş aktif olmadığından bahsetmişti ancak net bilgi almak istiyorum.
  • casperrrrrr kullanıcısına yanıt
    Casper merhaba
    65ub9100 ile 4k oyun mu oynuyorsun? Bu TV'yi alalı 1 seneden fazla oldu şimdi oyun konsolu alacağım.
    Normal ile 4K arasında kaldım TV bunun için yeterli midir? Xbox One X düşünüyorum
  • Merhaba arkadaşlar 60 sayfayı da okudum. Xbox One X 60fps'de oynattığından görüntü yağ gibi akar demişler. Kararımı verdim One X alacağım. Fakat bana dur yapma yanlış yoldasın diyen bir arkadaş var ise yorumu benim için önemli lütfen yazsın. 65UB9100 model televizyonunda Xbox'ın 4K performansı güzel çalışacak diyorsanız alıyorum arkadaşlar. Ardından bir GTA atarım artık@emirarslan34 @casperrrrrr
  • Ben xobox one s kullanıyorum forza 6 çözünürlük mükemmel gerçek gibi hiç bir sorun yaşamıyorum.
  • aytekutku A kullanıcısına yanıt
    xbox one x aldım arkadaşlar. Memnunum bir sıkıntı yok 4k oyun da oynadım. Konsol TV ayarında renk çözünürlüğü için 3 seçenek var.
    8-bit color (24bits)
    10-bit color (30bits)
    12-bit color (36bits)

65ub9100 için hangisini seçmeliyim bilen var mı?
  • 7event kullanıcısına yanıt
    bizdeki paneller 8bit onu seçmelisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karsilastirma yaptim 65ud8900 daha iyi gozukuyor. ama bu model daha pahali sebebi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: clubber

karsilastirma yaptim 65ud8900 daha iyi gozukuyor. ama bu model daha pahali sebebi nedir?
    ne açıdan? bana 9100 daha iyi gibi gözüktü usb 3.0, otomatik ses sabitleme olsun(küçük yaşta çocuğu olanlar için büyük nimet bence) 8900ün yenileme hızı daha yüksek ki o da gerçek yenileme hızı değil smr 1200e smr 1000. çokta bir farkı yok gibi 2 model arasında
  • LBJ_23 kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben de 65ub9100 kullanıcısıyım iki usb girişinde de mavi renk olmadığı için usb 3.0 olmadığını değerlendiriyorum ayrıca 2.5 " hdd lerde sorun çıkarabiliyor
  • aragorn20 kullanıcısına yanıt
    Usb 3.0 var yazıyordu ona göre yorumladım. Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Evet var yazıyor ama maalesef yok aslında çok önemi de yok 4k rahat oynatıyor usb den
  • aragorn20 kullanıcısına yanıt
    2.5” hdd’ler ile ilgili söylediğiniz kafamı karıştırdı ondan takıldım usb’ye. Bu arada HDRsi nasıl? Hdr10 değil sanırım?

Hdr 10 değil yazılımsal olarak bir şeyler yapmışlar çok bir şey beklemeyin, bende eski 2 tane hdd var ikisini de okutamadım bir türlü ama yeni hddlerde böyle bir sorun sayfada raporlanmadı.
  • selamlar . ürünü ilk aldığım zamandan bu yana bir günceleme yapmadım , nereden nasıl yapılıyor veya nasıl günceleyebilirim , bu konuda yardım edecek birileri varmı , şimdiden teşekkürler
  • Merhaba,

Vestel 65UB9100 kullanıcısıyım resimde görünen yazılım ve uygulama mevcut. Cihazım güncelleme yok diyor. HDR olayı kafama takıldı ps4te hdr destekli değil diyor. Vestel pixelence hdr aynı şey diyor ama değil! Cihazı güncelleyerek hdryi etkin mi yapıyoruz napıyoruz
    Vestel 65UB9100(HDR) ana konu. Fiyat-performans tvsi yardımcı olurmusunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALP_67823 -- 31 Ağustos 2018; 23:34:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALP_67823

Merhaba,

Vestel 65UB9100 kullanıcısıyım resimde görünen yazılım ve uygulama mevcut. Cihazım güncelleme yok diyor. HDR olayı kafama takıldı ps4te hdr destekli değil diyor. Vestel pixelence hdr aynı şey diyor ama değil! Cihazı güncelleyerek hdryi etkin mi yapıyoruz napıyoruz
    yardımcı olurmusunuz?
    https://tavsiyeforumu.com/?q=/forum/tv-tavsiye.122/

Buradan daha net cevap alabilirsiniz.

• Arkadaşlar ürünün içinden askı apartı çıkmıyor. Birde arkasında aparat takılacak yeri bulamadım. Bu tv ye uygun arapat bilen varsa link paylaşabilir mi? Birde neresinden takılıyor aparat arkasında bulamadım tv nin.

• Tivibu go artık çalışmıyor arkadaşlar. Çözebilen var mı?

• İp tv kullanabilen varmı? Ses alıyorum fakat görüntü gelmiyor, bazen ikisi de gelmiyor?

• Vestel 65UB9100 iyi, güzel, hoş bir modeldir.
    Ama, Allah aşkına fiyat/performans yazmayın şu başlığa bu model için.
    Bilmem kaç milyar fiyatı var şu an.
    Zaten o paralara TV alan fiyatını takmaz, keyfi gıcırındadır.
    Eğer bir tavsiyede bulnacaksanız Siz bütçesi az olanlara biraz tavsiyede bulunun bir zahmet...
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.