Şimdi Ara

Vestel 65UB9100(HDR) ana konu. Fiyat-performans tvsi (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.209
Cevap
29
Favori
112.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tv yi ilk açtığımda bi 10 sn kadar kumandaya tepki vermiyor, 10 sn sonra kumanda da bastığım tüm işlemleri seri bir sekilde yapıyor. yani komutu geç işliyor. sanırım yazılımla alakalı bir durum. Aynı sorunu yasayan kimse varmı acaba? yada kullandıgınız son güncel yazılım hangisidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn20

Maalesef bein connect yok geri kalanlarda sorun yok

2.43.2.0 yazılımda ve sonrasında gelecek olan yazılımlarda HDR aktif mi? Bu yazılımı nereden alabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kill_them_all

tv yi ilk açtığımda bi 10 sn kadar kumandaya tepki vermiyor, 10 sn sonra kumanda da bastığım tüm işlemleri seri bir sekilde yapıyor. yani komutu geç işliyor. sanırım yazılımla alakalı bir durum. Aynı sorunu yasayan kimse varmı acaba? yada kullandıgınız son güncel yazılım hangisidir.

Bu bir sorun değil hocam, bilgisayar gibi düşünün ya da telefon gibi :) Açtığınız an da tam performans herşeye tepki vermiyor telefonda pc de tv de.. Ve evet benimde aynı.
  • palet P kullanıcısına yanıt
    Mail adresini yazarsan indirme linkini atayım
    Hdr var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar tvde netflix uygulaması var mı?varsa 4k ve hdr destekli mi acaba?
  • kralkarga kullanıcısına yanıt
    Netflix var.
    4K için Evet.
    HDR İçin emin değilim.

4K içi AKK sız internet paketine ihtiyacınız olacak.Ben 4k üyelik yaptım. Ay'lık 600-700 gb. internet kullanımım oluyor. Ancak netflix normal uydudan gelen TV yayınında alamadığınız kadar güzel 4K görüntü veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palet -- 7 Ocak 2018; 0:4:4 >
  • palet P kullanıcısına yanıt
    Hocam 600 700 GB sadece netflixle mi yoksa 4k film de indiriyor musun? Hdr film denemedin mi hiç? Netflixte de 4k hdr olması lazım, deneyebilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralkarga

Hocam 600 700 GB sadece netflixle mi yoksa 4k film de indiriyor musun? Hdr film denemedin mi hiç? Netflixte de 4k hdr olması lazım, deneyebilir misin?

Ben kullanıyorum 4k Netflix, hdr var, görüntü kalitesi konusunda arkadaş haklı, herhangi full HD bi uydu kanalından pek tabi daha iyi bir görüntü var.

• kralkarga kullanıcısına yanıt
    4K film indirmeye gerek duymadım. Direk olarak netflix ten 4K izliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palet -- 7 Ocak 2018; 11:48:11 >
  • Arkadaşlar merhaba hdr olmasının ne gibi bir artıları var. Yazılım linki paylaşabilirmisiniz. Birde garantisini çıkarır mı . Saygilar

• Uygulamalarda Spotify ve Digiturk Play olmamasını anlamıyorum. Çözümü de yok sanırım

• 65ub9100 tv için en son yazılıma ihtiyacım var.2.29.11.0 yazılım görünüyor.
    Yardımcı olabilecek arkadaşların mesajlarını bekliyorum..

Teşekkür ederim..
  • Bende trt 4k ekleme konusunda yardım istiyorum

• Netflixte ses sistemi bağlı ama kısık ses sorunu yaşıyorum başka yaşayan var mı

• HDR klasik uydu kanallarında (show,atv,kanal d vs.) fark yaratır mı? Nasıl indirip yükleyebiliriz?

• quote:

tv yi ilk açtığımda bi 10 sn kadar kumandaya tepki vermiyor, 10 sn sonra kumanda da bastığım tüm işlemleri seri bir sekilde yapıyor. yani komutu geç işliyor. sanırım yazılımla alakalı bir durum. Aynı sorunu yasayan kimse varmı acaba? yada kullandıgınız son güncel yazılım hangisidir.

hocam benimde durum öyleydi son yazılım ile durum biraz daha iyi oldu sanki bana öyle geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chu5555

quote:

hocam benimde durum öyleydi son yazılım ile durum biraz daha iyi oldu sanki bana öyle geliyor.

onu artık kabullendim sayılır ama son bir kaç gündür farkettimki tv smart kısmına cok geç giriyor. tuşa bastıktan sonra yüklenme ekranı 2 dk ya yakın dönüp duruyor ve sonra acılıyor

• bende öyle bişe yok biraz sorun gibi duruyor özellikle ben genelde smart kısmında takıldığım için aman yavaşlamasın :D
  • Merhaba

Vestel 65 UD8900 Almayı düşünüyorum, bu TV de yazılımla hdr oluyormu.

• sorunsuz kullandığınız en güncel versiyon nedir acaba? paylaşabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.