Şimdi Ara

Vestel 55UD9360 Modeli (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
8
Favori
45.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozzika -- 31 Ocak 2019; 0:29:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba, fotoğraf veya video ekleyebilir misiniz? Ben de bu tv'yi almayı düşünüyorum. Mesela aşağıda eklediğim videoda 55ud8400'ün görüntüleri incelenmiş. 8400 başka bir model tabi ki ama bence renkler gayet canlı, görüntü oldukça kaliteli duruyor. Yani demek istediğim görüntü kalitesinin aşağıdaki gibi olması, benim için gayet yeterli olurdu.

https://www.youtube.com/watch?v=xmmoLJk2fBg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozzika -- 31 Ocak 2019; 1:9:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozzika

merhaba, fotoğraf veya video ekleyebilir misiniz? Ben de bu tv'yi almayı düşünüyorum. Mesela aşağıda eklediğim videoda 55ud8400'ün görüntüleri incelenmiş. 8400 başka bir model tabi ki ama bence renkler gayet canlı, görüntü oldukça kaliteli duruyor. Yani demek istediğim görüntü kalitesinin aşağıdaki gibi olması, benim için gayet yeterli olurdu.

https://www.youtube.com/watch?v=xmmoLJk2fBg
    Anlam veremediğim bir konu var tvyi mağaza moduna aldğım zaman renkler kalite öle yükseliyorki anlatılmaz çok güzel ama mağaza modundan çıktığın zaman eski haline dönüyor cansız mat renksiz 360p gibi yazılım versiyonu yükliyecem düzelecekmiş yazılımı yükledikten sonra kapsamlı birr yorum yaparım..

Vestel 55UD9360 Modeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musician04400 -- 31 Ocak 2019; 1:41:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: musician04400

Anlam veremediğim bir konu var tvyi mağaza moduna aldğım zaman renkler kalite öle yükseliyorki anlatılmaz çok güzel ama mağaza modundan çıktığın zaman eski haline dönüyor cansız mat renksiz 360p gibi yazılım versiyonu yükliyecem düzelecekmiş yazılımı yükledikten sonra kapsamlı birr yorum yaparım..

Alıntıları Göster
    Hocam merakla bekliyorum. Çünkü iş yerinden arkadaşım aldı öve öve bitiremedi. Tabi o teknik detaylarada hakim ben o kadar anlamıyorum. Siz çok kötü diyince şaşırdım amamerakta ediyorum.

• Ben daha önce vestelin 32hb5110 modelini almıştım renkler görüntü kalitesi cok iyi, memnun kaldım, baska bir forumda seri no paylaşarak hangi panel kullanılmış diye merak ettim ips panel kullanılmış.

ornegin 2012 de aldığım philips 42pfl3507k model tv nin paneli ise yan açılardan puslu oluyor, görüntü pek hoşuma gitmemişti, sanırım va panel kullanılmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şöle bi sorun var mağaza moduna aldım tvyi renkler öle canlı olduki görüntü kalitesi netlik parlaklık doygunluk 2 kat arttı ama mağaza modundan çıktığım zaman görüntü kalitesi düşüyor matlaşıyor kalite düşüyor 480 p bile daha iyi eski samsumg lcd 40 ekran 2015 model bile doygun renkler daha canlı geliyor birri yazılım gönderdi youtubede adem diye bi üstat yazılımı yükliyeyim videoda çeker atarım eğer mağaza modundaki gibi kaliteye ulaşırsa gerçekten tv alınacak en iyi fp ürünlerinden biri...

• Ben de bu tv'yi almayı düşünüyorum ama bir kaç model arasında kaldım.

Vestel 55UD8400 (4240 tl)
    Vestel 55UD9300 (3830 tl)
    Vestel 55UD9360 (3649 tl)
    Vestel 55UA8990 (3800 tl)

• quote:

Arkadaşlar şöle bi sorun var mağaza moduna aldım tvyi renkler öle canlı olduki görüntü kalitesi netlik parlaklık doygunluk 2 kat arttı ama mağaza modundan çıktığım zaman görüntü kalitesi düşüyor matlaşıyor kalite düşüyor 480 p bile daha iyi eski samsumg lcd 40 ekran 2015 model bile doygun renkler daha canlı geliyor birri yazılım gönderdi youtubede adem diye bi üstat yazılımı yükliyeyim videoda çeker atarım eğer mağaza modundaki gibi kaliteye ulaşırsa gerçekten tv alınacak en iyi fp ürünlerinden biri...
    Evet bahsettiğiniz kişi (adem bey) başka bir forumda çok yardimci oluyor, hatta panel bilgisini ordan alabilirsiniz seri no paylaşarak. Bence yazılımla düzelecek bir soruna benziyor.

• Yazılımı yükledikten sonra istediğim tona ayara ulaşırsa gerçekten fp olarak güzel bi tv olacak digiturk play uygulamalarıda var biri yok demiş ama smart tv facce web browser twitter youtube bi çok uygulama var sadece tek sorun renk doygunluk görüntü kalitesi iyileşirse süper bi tv parasına göre... Kumandası çok kullanışlı ortasında beyaz bir yuvarlak ışık var tuşlara bastıkça yanıyor güzel kumanda kutu içeriği eksiksiz...

• ali12 A kullanıcısına yanıt
    Ürününüz geldimi acaba?

Benim de tv bozuldu ve vestel bana 55ud9460 modelini verebiliriz diyor. Bozulan tv 55ca9550 gerçek 100hz VA panel bir tv'ydi ama önerdikleri tv 50 hz ama 2019 model.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Ürününüz geldimi acaba?

Benim de tv bozuldu ve vestel bana 55ud9460 modelini verebiliriz diyor. Bozulan tv 55ca9550 gerçek 100hz VA panel bir tv'ydi ama önerdikleri tv 50 hz ama 2019 model.
    Ürün geldi 9460 demek istediniz 9360 mı bendeki 9360 yazılım yükledikten sonra fikrimi sölerim şuan için memnun değilim görüntü kalitesinden

• ali diye bir arkadaş yazmış 9460 modelini aldım diye, ona yazdım hocam. 9360'dan memnun değilseniz muhtemelen 9460'da kötüdür. Gül gibi tv'im bozuldu şimdi uğraş dur.
  • Az önce vestel bayide gördüm 9300 serirsini magaza modunda gõrüntü çok güzeldi,uydu yayını ile izlemek lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enigma98 -- 31 Ocak 2019; 15:56:11 >
  • Başka bir uydu alicisiyla da denenebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: enigma98

Az önce vestel bayide gördüm 9300 serirsini magaza modunda gõrüntü çok güzeldi,uydu yayını ile izlemek lazım...
    Mağaza moduna bende aldım görüntü kalitesi 2 kat arttı çok güzelleşti renkler canlandı şaşırdım uydu kanalındayken aldım bide ama mağaza modundan çıkış yaptığınız zaman görüntü matlaşıyor cansız renkler beyaz yapay madem tv o kaliteye çıkabiliyor ona göre neden ayarlanamıyor mağaza modu sahtekarlıktan Başka bişey değil bunu anladım ben... Tv. Yayını çok kötü birazdan yazılım yükseltece. İnş düzelir...

• quote:

Mağaza moduna bende aldım görüntü kalitesi 2 kat arttı çok güzelleşti renkler canlandı şaşırdım uydu kanalındayken aldım bide ama mağaza modundan çıkış yaptığınız zaman görüntü matlaşıyor cansız renkler beyaz yapay madem tv o kaliteye çıkabiliyor ona göre neden ayarlanamıyor mağaza modu sahtekarlıktan Başka bişey değil bunu anladım ben... Tv. Yayını çok kötü birazdan yazılım yükseltece. İnş düzelir...

Alıntıları Göster
    Hocam bekliyoruz
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bekliyoruz evet, ben bu modelle UA8990 arasında kaldım. 8990'da ne tür panel kullanmışlar bilmiyorum.

• quote:

Alıntıları Göster
    durum nedir. ürünün önden arkadan fotofraflarını koyar mısınız. subwoofer çıkışı var mı

• Yazılım yükledim değişenn bişey yok uydu yayınları 720 pden de düşük gibi geliyor gündüz ve güneşli sahnelerde insanların yüzü beyaz pudramsı karanlık sahnelerde siyah yerlerde karıncalanma oluyor gibi tvnin kanal değiştirirken yazılar kanal logoları tam anlamıyla full hd gibi görüntü vermiyor genel anlamda tv şık güzel sesine diyecek yok görüntü donma duraksama gibi şeyler yok akıcı gayet acaba ayrı hd uydu alıcısıyla dzelirmi bu sorunlar bilmiyorum fiyatına göre çok iyi kimseyi yanlış yöönlendirmek istemem belki siz beğenirsiniz ama genel anlamda tavsiye ederim belkide tvlerin yayın kalitesiyle alakalıdır bi yerden bulabilirsem hd uydu alıcısıyla deniyecem...
    Vestel 55UD9360 Modeli
    Vestel 55UD9360 Modeli
    Vestel 55UD9360 Modeli
    Vestel 55UD9360 Modeli
    Vestel 55UD9360 Modeli
    Vestel 55UD9360 Modeli
    Vestel 55UD9360 Modeli
    Vestel 55UD9360 Modeli
    Vestel 55UD9360 Modeli
    Vestel 55UD9360 Modeli

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.