Şimdi Ara

Vestel 55UD9360 Modeli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
8
Favori
45.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tvyi araştırıyorum almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz hepsiburada 3418 tl görüntü kalite hdr subwoofer varmı her sitede farklı farklı şeyler yazıyor...? 55ud9300 neden bu model 55ud9360 dan pahalı anlamadım hangisini almak lazım epeyden baktım biri led ud9360 lcd yazıyor led lcd hangisi iyidir üstatlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panelin modelini öğrendim arkadaştan üstadlar şimdi daha net bilgi verebilirler

55QFHD50 SAM LSC550FN11-7

Birde dikkatimi çeken fiyatı avantajlı hitachi oldu yine Vestel üretimi 55ht1800

Panel SAM LSC550FN13

• quote:

Orijinalden alıntı: maholan

Va panele sahip anakart modelini hatırlamıyorum hdr ve dolby görüntü iyileştirmesi var görünüyor quantum renk paketi var seri nosunu akşam eve gidince atayım
    9360' Da

Samsung Va panel ve MB 130 anakart varmış.

Televizyonun arka giriş çıkış port yuvalarının fotoğrafını koyabilir misiniz. Subwoofer çıkışı yok mu....
  • quote:

Orijinalden alıntı: d.t.s.

9360' Da

Samsung Va panel ve MB 130 anakart varmış.

Televizyonun arka giriş çıkış port yuvalarının fotoğrafını koyabilir misiniz. Subwoofer çıkışı yok mu....

Alıntıları Göster
    Yani tavsiye eder misiniz hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamparks

Yani tavsiye eder misiniz hocam?

Alıntıları Göster
    tavsiye etmek bana düşmez ama şöyle açıklayayım....

-Samsung VA panel var
    -mb 130 anakart var
    -HDR var
    -QRP var (Diğer marka televizyonlarda WCG deniyormuş)

Ben akrabam için bunun 49ud9360 modelini sipariş verdim. Kendim için de 55 inç ini almak istiyorum.

Subwoofer çıkışı var mı onu teyit edemedim.... Benim için önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d.t.s. -- 25 Ocak 2019; 13:17:4 >
  • quote:

tavsiye etmek bana düşmez ama şöyle açıklayayım....

-Samsung VA panel var
    -mb 130 anakart var
    -HDR var
    -QRP var (Diğer marka televizyonlarda WCG deniyormuş)

Ben akrabam için bunun 49ud9360 modelini sipariş verdim. Kendim için de 55 inç ini almak istiyorum.

Subwoofer çıkışı var mı onu teyit edemedim.... Benim için önemli

Alıntıları Göster
    Hocam şundan dolayı dedim.

Samsung VA Panel,
    mb 130 anakart
    HDR ve QRP nedir bilmiyorum. İyi öelliklermi iyi parçalarmı. Siz az çok anladığınızı görüyorum. O yüzden dedim. Bu ürün bana 3300-3400TL ye gelecek. Bu fiyata göre nasıl?

• 55 ud 9360 Kullanan arkadaşlar ayak uzunluğu ölçülerini yazabilirlermi tv ünitemin altı 35×100 olmazsa mdf ye monte edeceğim simdiden tesekkür ederim...

• Dreamparks kullanıcısına yanıt
    Evet bunlar güzel özellikler. Bu fiyatlardan aşağısı ni şu an bende bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d.t.s. -- 25 Ocak 2019; 21:43:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sipariş verdim hepsiburadan dan 3435 tl hayırlısı bakalım artık tv aramaktan bıkmıştım inşAllah pişman etmez geldiğinde ne tür testler yapmamız lazım üstatlar... Birde kargo geldiğinde nasıl kontrol etmeliyiz...

• merhabalar, evdeki televizyon bozulmak üzere, tv bozulmadan 55 inç tv arıyorum
    Vestel 55UD9360 Modelini kullanan arkadaşlar, tv görüntü kalitesi, kanal geçişleri, yenileme hızı vb. özellikleri bakımından yorumlarınız nedir?
    Bu fiyata alınır mı?
  • merhaba, aşağıdaki tv'lerden hangisini önerirsiniz?

Vestel 55UA8990 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Vestel 55UD9300 55" 140 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Vestel 55UD8400 55" 140 Ekran 4K Ultra HD Smart LED TV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozzika -- 26 Ocak 2019; 21:7:9 >

• quote:

Evet bunlar güzel özellikler. Bu fiyatlardan aşağısı ni şu an bende bulamadım.
    Teşekkür ederim hocam.
  • Vestel 55UD9360
    görüntü kalitesi nasıl arkdaşlar?
  • kullanan var mı bu televizyonu? kasa kalınlığı ince mi? hepsiburada.com'da ürün ismi Vestel Quantum 55UD9360 55" diye geçiyor ve 3600 tl civarı. yalnız Vestel 55UD9300 bu tv'den daha pahalı neden acaba?

55 inch tv ler içerisinde hangisini tavsiye edersiniz?

https://www.hepsiburada.com/vestel/led-tv-televizyonlar

bu arada UD serisini ben kasa olarak ince biliyordum ama Vestel 50UD8400'ün inceleme videosunda (video burda) tv kasası kalın görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozzika -- 28 Ocak 2019; 22:37:42 >

• bir de merak ettiğim ayrı bir konuya değinmek istiyorum, hepsiburada.com'daki satıcıların bazıları n11.com'da da satış yapıyor. sizce tv'lerde sorun çıkma olasılığını düşünürsek sorunun giderilmesi konusunda hepsiburada.com dan mı almak daha mantıklı yoksa n11.com'dan mı?

yani diyelim gelen ürünün teşhir malı olduğunu anladınız yada iade edilmiş, açılmış veya veya kargoda hasar almış bir ürün geldiğini varsayalım, sorun çözme ve müşteri memnuniyeti açısından hangi site daha iyi sizce?
  • Hepsi burada parayı hemen iade ediyor ama n11 de iade hiç yapmadım...
    Tv hakkında yorumları bekliyoruz...

• .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv geldi kurulum için servis bekliyorum...
    Vestel 55UD9360 Modeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musician04400 -- 30 Ocak 2019; 14:2:52 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.