Şimdi Ara

VESTEL 42PF8575 - 42PF9060 ve 42PF8175 hk. (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
984
Cevap
21
Favori
94.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ademtulu

quote:

Orijinalden alıntı: jaws01

S4 mini telefonu olanlar icin otg kaplosuyla tv ye baglanip maos ve klavye ile baglanilabiliniyor, ozellikle film dizi izleyenler icin wifiden baglanip dizi ve film keyfini sorunsuz yasabilir, ayrica telde ki butun fonksoyonlari klavye ve maosla pc gibi islev gorebilir

Bendede s4 var. Ama bağlanamiyorum kablo ile. Tv direk görmüyor. Nasıl yapabiliriz?

Edit: otg kablosu bir tarafı hdmi bir tarafı telefona bağlananmı?

hocam oncelikle rom ve root olayi var
    1 adet samsung usb otg kaplosu :bir tarafi
    telefona giris diger tarafi usb girisli googleden usb otg yazarsan detayi var
    2 usb coklayicisi yani birden fazla usb girisli
    usb
    3 iki tarafi Y usb girisli kaplu iki tarafi usb girisli olacak
    basta dedim gibi root gerekli ve kernel ve bir adette usb otg helper rootlu program kurulu olmasi gerekli
    ben 4.4.2 kitkatla denemedim kernelini arastirmadim
    4.2.2 jelibon uamf7 ilk romu kurdum rootlayip kernelini kurdum
    once usb otg kaployu tele taktim sonra usb coklayiciyi usb otg kaplosuna taktim sonrada iki tarafi erkek girisli usb nin bir ucunu usb coklayiciya diger tarafini da guc alacak ya pc ye yada sarj edebilir telefon icin kullandin adoptore takin cunki telefon guc almassa calismiyor
    her iki ucu erkek kaployu mumkun oldunca 5 m lik alin ben 1.5 m aldim bana yetti
    hepsini yaptiktan sonra usb coklayiciya maos ve klavyeyi takin ve
    telefonla tv yi screen mirring i telden acin tv de wirless dseplayi acip telefonla tv yi eslestirin bir masanin ustune donanimi yerlestirin telefonu tam ekran moduna alin telefondaki oyun program mizik video ne varsa maos ve klavye ile pc gibi tum fonksiyonlari calistirabilirsiniz
    edit:evde wirles internet kullaniyorsaniz wifiye telden baglanin keyfinize bakin ayrica donma kasma yok facebook a girdim anlik hizli mesajlari denedim pc gibi hizli takildin konu olursa yardimci olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• satılık üst altlimitsiz vestel online mağazada geçerli üstlimitsiz indirim çeki.

büyük meblağlarda fayda sağlar.kazanılan indirim üzerinden %30 u kadara verilir.

4k büyük ekran tvler de işinize yarayacaktır..
  • Arkadaslar bakan yok ama yinede yazim bana oyun icin hdmi pc baglanan kaplo lazim goruntu kalitesi iyi olsun cok pahali olmasin link verebilirmisiniz

• Vestel 42PF8575 model TV de DTS ses sorununun çözümü yokmu? 2+1 kulaklık girişinden bağlamama rağmen ses çıkışı alamadım. Bu DTS olayını çözen varsa yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslankocero

Vestel 42PF8575 model TV de DTS ses sorununun çözümü yokmu? 2+1 kulaklık girişinden bağlamama rağmen ses çıkışı alamadım. Bu DTS olayını çözen varsa yardımcı olabilir mi?

Number hocam bilir hocam bendede 2+1 var hic denemedim gerci 5 yildir kutuda duruyor calisip calismadini bi ara deneyim

• Hdmi kaployla pc ile tv ye baglanamadim bi ayar yapmam gerekli arkadaslar yardimci olurmusunuz

Sorunu su sekilde hallettim : sorun kaplodaymis pes2016 oynamak icin iki konsol almistim konsolun ikisinide calistirmakta sikinti yasamistim onuda coklu usb vardi onu baglayinca o sorunda cozuldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaws01 -- 18 Nisan 2016; 18:12:26 >
  • jaws01 J kullanıcısına yanıt
    https://www.technopat.net/2013/06/06/laptopu-hdmi-ile-tvye-baglama-video-rehber/

• quote:

Orijinalden alıntı: jawseren

https://www.technopat.net/2013/06/06/laptopu-hdmi-ile-tvye-baglama-video-rehber/

Bi turlu baglanamadim hocam vidodakinin aynusi yaptim pc kaplo yada tv de sorun var

• Vestel 42Pf8575 modelde altyazi rengini nasıl degistirebiliriz. Beyaz yerine sarı renk gibi olmasini istesem nasil yapabiliriz.
    Çünkü bazi fimlerde gömülü cince altyazı çıkiyo. Türkceyide ekleyince iki altyazi beyaz renkli olunca okunmuyor.

• arkadaşlar 42 pf 9060 güncel kanal listesi lazım usb den yüklenecek şekilde
  • 8175 modelinde kanal.listesi degismeden kanallari nasıl guncelleyebilirim. Frekanslari degisen kanallar var. Manuel ekleme de çıkmıyor. Diger ayarlarinda hepsinde kanal.listeniz sifirlanacaktir uyarisi cikiyor

• jawseren kullanıcısına yanıt
    Manuel ekleme var hocam frekans tarama yerine frekanslari yazdiktan sonra şebeke aramayi kapalı yapıp aratirsan girdiğin frekansi arar sadece

• Herkes kaybolmuş; 8175 de arc var mı

• elementry kullanıcısına yanıt
    hdmı 1 yuvasında arc diye yazıyor var olması gerek
  • emrebey1 E kullanıcısına yanıt
    Müşteri temsilcisi yok deyince delirevektim, sağol hocam

• Vestel kadar kötü yönetilen bir firma olamaz. Para var mühendis var. Vizyon yok. Yazılım problemi yaşamak istemiyorsanız vestel almayın. Ekran kalitesi yeter diyorsanız alın ama smart falan artıyorsanız vestelde o zeka yok.
  • tasinabilir harddiskteki videolari gosteriyor resimleri gostermiyor neden olabilir ne yapmamlazim arkadaslar konuyada bakan kimse kalmamis
  • jaws01 J kullanıcısına yanıt
    bende bir sıkıntı yok hocam gösteriyor. resmi başka bir hdd ye yada flash diskte denemen de fayda var
  • yeni kanal listesi olan varmi arkadaslar

• slm kimse yokmu flash disk olmadan otomatik kanal aramasi nasil yapiliyordu tam nasil yapacam yolunu tarif edebilecek biri yardimci olabilirmi bi kackez yapmistim unuttum pc yok oyuzden otomatik ayardan kanallari nasil getirebilirim

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.