Şimdi Ara

Vestel 39PF5025 LED TV. KULLANICILARI ANA KONU (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
687
Cevap
10
Favori
89.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gitti gidiyorda şuan 960 tl opet word kart varsa 96 t puan ile uygun fiyata gelir.

lg-samsung kullandım biss key falan yok biss keyi boşverin kullanamadım diye gittim hd uydu bile aldım.

vestele hd kanallarla ile ilgili sorunu msj attım henüz dönüş sağlanmadı bu sorunu yaşayan herkes msj atarsa o sorunda hallediliri gibime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canciger -- 27 Mart 2013; 13:41:48 >
  • kardeş tv sağ üst köşe beyaz renk olduğunda 7-8 santim arayla iki nokta karartı oluyo o iki nokta tv nin geneline göre biraz değişik oluyor sanki arka tarafı boşmuş o bölgelerde led yokmuş gibi anlatabildimmi. abi servise gitmeye utanıyorum artık. anladığım kadarıyla tahminim benim tv deki sorun ölü piksel sorunu değil gib doğrumu diyorum ayrıca fotosunu çekemiyorum benim telefon kameralı değil ne yazıkki
  • hani ekrana bastırınca kararıyor ya biraz onun gibi oluyor
  • az önce VESTEL MÜŞTERİ HİZMETLERİ tarafıma dönüş yaptı uzun uzadıya sorunları anlattım forumdan bahsettim bir sürü insanın şikayetçi olduğunu söyledim.

karşımdaki bey kibar bi şekilde dinledikten sonra sorunun çözüldüğünü V.0.7.s kodlu yeni bir yazılımla problemin giderildiğini servis yönlendirerek televizyona yeni yazılımın atılıp sorunun gideriliceğini belirtti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canciger -- 27 Mart 2013; 15:43:42 >
  • sonu V.0.7.s yazılımı kullanan arkadaşlar cvp yazarsa sevinirim onlarda bu sorun var mı veya devam ediyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canciger

sonu V.0.7.s yazılımı kullanan arkadaşlar cvp yazarsa sevinirim onlarda bu sorun var mı veya devam ediyor mu ?

s ler de t lerde sorunlu yeni bi yazılım gerek telefonda başından atmak için öyle söylüyo maksat olumsuz cevap vermemek. vestelin çağrı merkezi politikası bu işte... müşteriyi oyala... yeni bi yazılım yok yani ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: halitoz

quote:

Orijinalden alıntı: mitralyoz66

quote:

Orijinalden alıntı: science40

quote:

selamlar herkese dün beyaz store adlı bir siteden 950 tl 12 taksitle aldım tv mi
    yazılım sordurttum bahsedilen sıkıntılardan dolayı servise abi sizinki 2013 üretimi bahsettiğiniz sıkıntılar 2011-2012 serilerinde mevcut dedi
    umarım öyle olur gerçekten az paraya çok kaliteli bir ürün aldım kendimi kutluyorum
    darısı olmayanlar

öncelikle hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın. inşallah bir sıkıntı ile karşılaşmazsınız. bahsettiğiniz gibi fiyat performans bakımından güzel tv.

tv'nin yazılımı nedir? ( yazılıma ulaşmak için: menü-ayarlar-diğer ayarlar ) ( V07...... şeklinde yazıyor)

şifre çözmede sıkıntı olup olmadığını öğrenmek için sinema hd ( aşk ve aksiyon ) kanallarının biss şifrelerini girerek bir test yapabilirsiniz?

Teşekkür ederim versiyona hemen bakarım yalnız dediğiniz kanalların şifresini nereden bulabilirim?

zahmet edip bir sayfa geriye gitseydiniz görürdünüz.

zahmet edip bir sayfa geriye gittim
    benim yüklü versiyon v07.0g

• beyler çağrı merkezindeki adamlar ister vestel olsun ister turkcell olsun yada başka şirketler. onları orda tutmalarının sebebi zaten müşterileri oyalamak. diyelimki çağrı merkezindeki adama küfür ettiniz normal biri küfür eder yada karşılık verir. ama çağrı merkezindeki çalışanlar ise evet efendim haklısınız efendim en kısa zamanda geri dönücez vesaire yanlışmıyım..
  • zaten en son yazılım t ile biten s ile biten yazılım dan ne bekliyosunuz s t den once gelmıomu alfabede
  • quote:

Orijinalden alıntı: canciger

az önce VESTEL MÜŞTERİ HİZMETLERİ tarafıma dönüş yaptı uzun uzadıya sorunları anlattım forumdan bahsettim bir sürü insanın şikayetçi olduğunu söyledim.

karşımdaki bey kibar bi şekilde dinledikten sonra sorunun çözüldüğünü V.0.7.s kodlu yeni bir yazılımla problemin giderildiğini servis yönlendirerek televizyona yeni yazılımın atılıp sorunun gideriliceğini belirtti.

Bendeki TV de s ile biten yazılım var sorun hala var trthd izlerken takılmalar göreceksin sadece kanal geçişinde bir sıkıntı yok.
  • kanal geçişindeki sıkıntı giderilmişse tamamdır trt hd normal uyduda bile takılıyor donuyor sinya seviseysi çok zayıf ondan. çok ince bir ayar ileo sorunu çözebilirisin.
  • arkadaşlar bende formlarda okudugum kadarı ile bu tv den ( vestel ) almaya karar vermiştim ta ki bir arkadaşım onu boş ver LG 42LS5600 LED TV ve ya samsung ue40eh5000 satın al dedi.
    aralarında ciddi farklar mı var ? ayrıca bu vestelde uydu alıcısı olması işime gelmişti ,yazlık evime koyacaktım.

sizce hangisini almalıyım..
    tesekkurler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mariner.

arkadaşlar bende formlarda okudugum kadarı ile bu tv den ( vestel ) almaya karar vermiştim ta ki bir arkadaşım onu boş ver LG 42LS5600 LED TV ve ya samsung ue40eh5000 satın al dedi.
    aralarında ciddi farklar mı var ? ayrıca bu vestelde uydu alıcısı olması işime gelmişti ,yazlık evime koyacaktım.

sizce hangisini almalıyım..
    tesekkurler..

ikisinide kullanan biri olarak yazıyorum ikiside yanına bile yaklaşamaz.

samsung 40eh5000 led diye geçiyor ama tv bildiğimiz eski lcd lerden bile kalın. zaten uydu alıcısı dahil değil ve görüntü kalitesi lg 42ls5600 dan iyidir.

lg 42ls5600 bildiğimiz düz led tv uydu alıcısı yok üst modelleri olan 42ls570 ve 42ls575s de dahili uydu alıcı var. ne görüntü kalitesi nede renk kalitesi olarak vestelin bu modeli ile kıyaslanamaz bile ( vestelin diğer modellerini kullanmadığım için yorum yapamam sözlerim 39pf5025 için geçerli)

kesinlikle bu tv yi al sonra bana dua edeceksin. hem paran cebinde kalsın hem daha kaliteli görüntü izle hem ikinci kumandadan kurtul ayrıca gidip birde hd uydu alıcı için 150 tl fzladan para verme.

daha önce kullanadığım lg tv modellerinde dahili hd uydu alıcıyı kullanamyıp gidip hd uydu almıştım inanın şuan vestelin dahili hd uydu alıcısından çok menmunum ve evdeki hd uyduyu rafa kaldırdım

samsun 40es5500 alıacaksan bişey diyemem ama samsun eh serisine kesinlikle yaklaşma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canciger -- 29 Mart 2013; 0:54:06 >

• arkadaşlar herkese iyi akşamlar ddiliyorum. Ben de bu televizyonu almayı düşünüyorum ama bazı sorularım var.
    - İzmir Urla da digitürk hd kullanıyorum, fakat digitürküm bu ay doluyor kutuyu geri veriyorum, bende kendinden uydu alıcısı olduğu için bu televizyonu almak istiyorum. Digitürkün mevcut antenini kullanarak sadace televizyona anten girişini takarak uydu kanallarını seyredebilir myim?
    - Birde NTV spor ve NTv şifrelerini nasıl gireceğim?
    - İzmir de en uygun fiyatlı nerden alabilirim?
    Özellikle mevcut çanak anteni değiştirmeden ve ayar yapmadan direk kullanabilirmiyim, beim için önemli.
    Herkese çok teşekkürler.....
  • merhabalar dün sinematv aşk-aksiyon kanallarına biss şifresini girdim yalnız açılmadı
    şifreli kanal yazıyordu
    üstelik bu işlemden sonra tüm kanallar gitti
    kapatıp açtım sonra yeniden düzeldi ama acayip canım sıkıldı bu nasıl iştir dedim
  • ayrıca madem bu kadar sorun oluyor
    harici bir hd uydu alıcısı alıp kullanamaz mıyım bu tv de
  • quote:

Orijinalden alıntı: yssural

arkadaşlar herkese iyi akşamlar ddiliyorum. Ben de bu televizyonu almayı düşünüyorum ama bazı sorularım var.
    - İzmir Urla da digitürk hd kullanıyorum, fakat digitürküm bu ay doluyor kutuyu geri veriyorum, bende kendinden uydu alıcısı olduğu için bu televizyonu almak istiyorum. Digitürkün mevcut antenini kullanarak sadace televizyona anten girişini takarak uydu kanallarını seyredebilir myim?
    - Birde NTV spor ve NTv şifrelerini nasıl gireceğim?
    - İzmir de en uygun fiyatlı nerden alabilirim?
    Özellikle mevcut çanak anteni değiştirmeden ve ayar yapmadan direk kullanabilirmiyim, beim için önemli.
    Herkese çok teşekkürler.....

ben izmirde deposu bulunan beyazstore diye bir siteden 950 tl ye aldım
  • İzmir de gold var ordada aynı fiyat ordan alabilirim, Benim merak ettiğim eğer urlada digitiürkün mevcut çanağını kullanacağım için (digütürk üyeliğim iptal olup çanak kalacak , galiba çanak eutelsata ayarlı) direk çanaktan çıkan kabloyu tv ye bağlayıp yayın alabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yssural

İzmir de gold var ordada aynı fiyat ordan alabilirim, Benim merak ettiğim eğer urlada digitiürkün mevcut çanağını kullanacağım için (digütürk üyeliğim iptal olup çanak kalacak , galiba çanak eutelsata ayarlı) direk çanaktan çıkan kabloyu tv ye bağlayıp yayın alabilirmiyim?

çanağın yönünü türksat uydusuna çevirmen lazım türksat çanağından gelen kabloyu direk bağlayıp izleyebilirsin.
  • quote:

merhabalar dün sinematv aşk-aksiyon kanallarına biss şifresini girdim yalnız açılmadı
    şifreli kanal yazıyordu
    üstelik bu işlemden sonra tüm kanallar gitti
    kapatıp açtım sonra yeniden düzeldi ama acayip canım sıkıldı bu nasıl iştir dedim

bahsettiğin sorun tv yazılımı 7.0.g ile biten tüm tv lerde mevcut servisi arayp sorunu anlat ve 7.0.s ile biten yeni yazılımı yüklemesini iste. sorun çözülür.

istediğin hd uyduyu bağlayabilirsin ama gerek yok bağlayacağın hd uydu bundan iyi değildir ben next hd var önceki tv de kullnaıyordum şuan iptal ettim tv nin kendi uydusunu kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.