Şimdi Ara

Vestel 39PF5025 LED TV. KULLANICILARI ANA KONU (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
10
Favori
89.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: merdo_37

arkadaşlar lg samsung sharp vb. markalar dünya devi markalar vestel 1000 tv üretirse bunlar 1000000 adet üretiyorlar. rakam ne kadar çok olursa sorunlarda ona göre artar. dünyanın heryerinde rağbet gören bu tv lere saygısızlık yapmayın bir sene sonra görürüm sizi

Vesteli galiba hiç bilmiyorsun, Dünyanın fason üretiminde en büyük 4üncü firmasıdır, ürettiği markaları yazmıyorum sayfa yetmeyebilir !

Pazar payında ise Avrupada ikinci sıradadır üretim bazında, bahsettiğin firmalar üretimde yanına bile yaklaşamıyorlar !

Samsung-Sharp,Panasonic,Sony,Philps,Lg,Toshiba neyse yazmaktan sıkılıyor İnsan, önce araştır oku eleştirirken yazdıklarında mantık olsun, gerçeklik payı olsun, anlaman için yazıyorum yukardaki ünlü markaların yazılımlarını Vestel-Cobot yapar !

Vestel Cobot Dünyanın en büyük tartışmasız yazılım üreten ikinci dev firmasıdır, aklına gelen tüm üreticilere yazılım üretir ve satar %100 made in Turkey logolu firmadır,İngiltereninde tartışmasız en saygın ve en önem verilen firmasıdır !

Vesteli kötülerken en azından araştır bu İnsanlar televizyonları nasıl üretirler hangi markaları üretirler bir bak araştır !

Artık bırakın bu yabancı marka özentiliğini, foruma bakıyorum bazıları alenen marklara tapınıyorlar ve sözde uzman denilen kişiler yapmasıda, Türkiye marka altında ezilen Ülkelerden biri halinde halen, gerçekten utanç verici bir detaydır Türkiye adına !

Dünyanın her yerinde rağbet gören bir seri yok, karıştırıyorsun bazı detayları, fiyata göre bu işler olur !

Amerika ve Japonya tek örnektir, markaları kimse umursamaz alım gücüne göre cihazlarını belirlerler !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andy1 -- 25 Mart 2013; 16:04:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: andy1

quote:

arkadaşlar lg samsung sharp vb. markalar dünya devi markalar vestel 1000 tv üretirse bunlar 1000000 adet üretiyorlar. rakam ne kadar çok olursa sorunlarda ona göre artar. dünyanın heryerinde rağbet gören bu tv lere saygısızlık yapmayın bir sene sonra görürüm sizi

Vesteli galiba hiç bilmiyorsun, Dünyanın fason üretiminde en büyük 4üncü firmasıdır, ürettiği markaları yazmıyorum sayfa yetmeyebilir !

Pazar payında ise Avrupada ikinci sıradadır üretim bazında, bahsettiğin firmalar üretimde yanına bile yaklaşamıyorlar !

Samsung-Sharp,Panasonic,Sony,Philps,Lg,Toshiba neyse yazmaktan sıkılıyor İnsan, önce araştır oku eleştirirken yazdıklarında mantık olsun, gerçeklik payı olsun, anlaman için yazıyorum yukardaki ünlü markaların yazılımlarını Vestel-Cobot yapar !

Vestel Cobot Dünyanın en büyük tartışmasız yazılım üreten ikinci dev firmasıdır, aklına gelen tüm üreticilere yazılım üretir ve satar %100 made in Turkey logolu firmadır,İngiltereninde tartışmasız en saygın ve en önem verilen firmasıdır !

Vesteli kötülerken en azından araştır bu İnsanlar televizyonları nasıl üretirler hangi markaları üretirler bir bak araştır !

Artık bırakın bu yabancı marka özentiliğini, foruma bakıyorum bazıları alenen marklara tapınıyorlar ve sözde uzman denilen kişiler yapmasıda, Türkiye marka altında ezilen Ülkelerden biri halinde halen, gerçekten utanç verici bir detaydır Türkiye adına !

Dünyanın her yerinde rağbet gören bir seri yok, karıştırıyorsun bazı detayları, fiyata göre bu işler olur !

Amerika ve Japonya tek örnektir, markaları kimse umursamaz alım gücüne göre cihazlarını belirlerler !

Parmaklarına sağlık dostum, ne güzel yazmışsın. Tamamıyla dogru süper bir tv yapmışlar, samsung lg vb gibi markalar da bir nuamra yok. Şu an survivor izliyorum anormal net ve güzel.... VESTELİN BU televizyonunu kullandıgım için söylüyorum, gözünüzü kapatın alın arkadaşlar ve olumlu yorum yapanlara dua edin....

• quote:

Orijinalden alıntı: andy1

quote:

ellerine sağlık arkadaşım..

• arkadaşlar tv güzel de yazılım devi falan abartmayın gözünüzü seveyim Türk ve yazılım devi hiç alakası var mı? coşmuşsunuz Türkler çok iyi taklitçidir ama biri yapsın bizde sonradan yaparız yani hep teknolojiyi geriden takip ederiz kendimizi kandırmayalım beyler
    bi Türk olarak bu tespitimi yabana atmayın gerçekçi olun yoksa yerimizde sayarız....
  • arkadaşım benim ilk televizyonum vesteldi. tüplü tv idi. 56 ekren çok memnun kalmıştım bayağı bi kullanduktan sonra bozuldu herşeyin bi ömrü var. vesteli kullanıp bildiğimden tekrer vestel alalım dedik nitekim aldıkta ama eskisi kadar beğenmedim vestel ikinci diyen arkadaş şu sayfayı bi ziyaret et bakalımhttp://forum.donanimhaber.com/m_36918205/tm.htm b,dahada bana vestel fanatizmi yapma senin tvinde sorun olmayabilir ama bende var
  • türkiye olmasa vestel batardı be ne diyosunuz siz avrupada öyle herkesin vestel kulladığınıda nerden çıkarıyosunuz. hadi arçelik beko deseniz bi yere kadar milliyetçilik yapmayın beyler ne yeri ne zamanı
  • vestel lcd paneli nerden alıyo... tayvan malı dediğini gördüm bazı arkadaşların bide %100 türk malı filan diyosunuz.
  • bazı arkadaşlar da konuya espritüel yaklaşmışlar izleyin çok komikkkk.http://www.youtube.com/watch?v=yG9FzRG-BZQ
  • Teknoloji Uzmanları başladılar !

Yazılım devi cümlesini ben demiyorum, İngiterede tartışmasız 1 numardadır Cobot, tv yazılımlarını bırakın Ipad yazılımlarına kadar,üretirler chip endürtrisinde Amerikanın en saygın kuruluşlarından bir tanesidir, chip üretimi nedir araştırın !

Chip üretimi için Nasa uzay tesislerinden farksızdır, milyar dolarlık bir endüstiridir ve Vestelde siz beğenin veya beğenmeyin kendini isptalamıştır !

Samsung,Philps,Panasonic,Sharp, Toshiba hatta toshibalarda Vestel inanılmaz ötesindedir İzmir fabrikalarında geliştirmelerini ve montajlarını yaparlar ve diğer üreticilere bakın Cobot yazılımları kullanır yani Vestel !

Biride Vestel panelleri nerden alıyor demiş, yahu Arkadaşım rica ediyorum biraz oku, öyle birşey yazıyorsunki inan kendinide berbat hale sokuyorsun, komik oluyorsun !

Panasonic,Samsung,Sharp,Toshiba, Philps kısaca aklına gelen tüm üreticilerin kullandıkları paneller bellidir, panel üretenler bellidir, panasonic lg paneli kullanabilir, sony samsung, sharp samsung uzattıkça uzatabiliriz, plasma paneller belli seriler haricinde her üretici birlerinin panellerini kullanabilirler !

Vestel ne yapacak, Dünyada farklı bir panelmi var kullanacak elbetteki olanı kullanacak, Japon devi panasonic diyoruz LG panellerini kullanıyor ne dememiz lazım, panasonic aciz zavallı paneli bile lgdenmi alıyor diyeceksin?

O zaman panasonic,samsung,sharp,toshiba,sony cihazlarıda alma neden alıyorsun? Hepsi farklı panel kullanıyor !

Taiwan üretimlerini küçümsemende enteresan:) chip yazılımlarda Adamlar almış başını gidiyorlar piyasalara sürdükleri cihazları incele !

Neyi küçümsüyorsunuz ve neyi üretiyorsunuz? Üreteninide rezil ediyorsunuz !

Vesteli beğenmiyorsunuz, 138 Ülke aptal hiç birşeyden anlamıyor ve Vestel üretimlerini ithal ediyorlar, bir sen süper uzmansın Vestel ürenlerini beğenmiyorsun, beğenmeyebilirsin saygı duyarım ama bilmeden ezbere hiç bir firmayı karalama hakkın yok bu hakkıda sana kimse vermez !

Vestel,Arçelik bırakın Türkiye'yi Dünyada artık bilinen firmalar, İstanbul Grundig Sony Led panelleri montajlıyor Avrupaya yolluyor, Beko %100 kendine ait fabrikasını çinde kurdu, İngiltere ve Avrupada en güvenilir firmaların başında !

Arçelik, Romanyanın ulusal markası haline geldi Avusturyada ulusal marka olmak üzereler, Almanyada İsrail'in elinde olan firmları almaya başladılar, firma isimlerini yazmıyorum, bazıları çıkıp Arçelik ben neden görmüyorum diyecekler, orjinal ürün haklarını isimleri ile satın alıyorlar,Grundig örneği gibi !

Yazacak çok şey var, haklı olduğunuz konular ise servisleri Vestel kendi Ülkesinde servislerini denetlemiyorsa bunu savunmak tabiki aptallıktır, cezasınıda zaten görüyorlar, burda örnekleri fazlası ile var, yerden yere vuruluyorsa bu servis probleminide Vestel çözmelidir !

Çözemediği belli zaten, kendi Ülkesinde halen marka imajı tartışılıyorsa Vestelin ayıbıdır, Vestel acilen servislerine çeki düzen vermelidir !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andy1 -- 26 Mart 2013; 14:03:13 >

• andy öncelikle kimse vesteli kötülemiyo burda görüntüsünün üst düzey olduğunu söylüyorz. Ama senin abarttığın gibi de yazılım devi falan demek kendini dev aynasında görmek olur
    **yazılım devine sor bakalım neden basit bi biss key sorununu çözemiyo önemsemiyo mu servisi desen öyle bi sorun bile yok hep geçiştiriyolar yok lnb yok sinyal zayıf bahaneler baheneler...
    ** Türk malı tmm gurur duyuyoruz ama sorunları halının altına süpürerek büyüyemezsin..
  • bi şeyi de unuttum. servise diyorum ki uydudan güncelleme var niye yapmıyolar milleti servise mahkum bırakıyolar ...adam diyo ki biz nerden para kazancaz.. vestel kendi müşterilerine kendi vatandaşlarına böyle davranırsa vatandaş ne yapsın...!!
  • andy eğer kamer genç milletvekilliğini bırakırsa yerine sen geç yada beraber yapın süper ikili olursunuz. bereber saksı sularsınız.
  • beyler 82 ekran led tv fiyatına hd uydu alıcılı 100 ekran tv almışsınız görüntü süper ufak tefek sorunları tartışmayı bırakıp keyfini çıkarmaya bakın bence....
  • ben böyle uydurukçu adam görmedim bak benim eski yazılarıma bak ne demişim bu tv fiyat kalite açısından mükemmel bu cümlenin neresi karalamak. sen vestelin ortağı filanmısın ne bu yaa şimdide vestel düşmanı yaptın başlatma vestelinden seninlemi uğraşıcam
  • nalet olsun trt hd sorununa trt hd şifreye girince izlemem olur biter. vestel mükemmel tv yapmış %100 türk malı hem ucuz hem kaliteli tatmin oldun mu andy...
  • quote:

nalet olsun trt hd sorununa trt hd şifreye girince izlemem olur biter. vestel mükemmel tv yapmış %100 türk malı hem ucuz hem kaliteli tatmin oldun mu andy...

Sizin TV de köşelerdeki kararma hala devam ediyormu?Servise bildirdinizmi.?
  • arkadaşlar tv gayet güzel, bir arkadaşın bozuk çıkması ürüün kötü oldugunu göstermez ( trt hd biss olayından bahsetmiyorum). o olay yazılımsal bir konu. ben genel olarak tvnin güzel oldugunu ve kesinlikle bu fiyatlara alınabileceğini ekliyorum ve tartışmayı bırakıp tadını sürelim diyorum .
  • Arkadaşlar, harddisk ten film izleyemiyorum bu ara. Daha onceden ilk taktigimda hemen mp4 formatında film aciyordu. Simdi harddiski okuyor daha onceden actigi filmleri goruyor ama acmiyor lutfen bekleyin yazisi cikiyor uzun sure Sonra onceki ekrana geri donuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dahili uydu alıcısı üzerinde olup biss şifre girilebilen kaç tane model var merak ettim. Benim takip ettiğim kadarıyla birçoğuna biss şifresi girilemiyor bile.
  • 835 iyi fiyat. sıfır mı ikinci el mi? şu an yok.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.