Şimdi Ara

Versus.com'a göre BiP, WhatsApp'tan daha iyi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Versus.com'a göre BiP, WhatsApp'tan daha iyi

Teknolojik cihaz karşılaştırma platformu Versus bu defa yerli mesajlaşma platformu BiP ile diğer mesajlaşma platformlarını karşılaştırdı. BiP, 99 puan alarak 60 adet mesajlaşma uygulaması arasında ikinci sıraya yerleşti. Birinci sırada Telegram yer alıyor.

WhatsApp yeni sözleşme değişikliğini 15 Mayıs’a ertelemişti. 15 Mayıs’ın yaklaşmasıyla birlikte WhatsApp’ın güvenirliği yeniden tartışılmaya başladı. WhatsApp’ı diğer platformlarla karşılaştırmalar artacaktır.

Ayrıca Bkz.WhatsApp grubuna yazdıklarınız işten atılmanıza sebep olabilir

Yapılan karşılaştırmada 70 farklı kriter incelendi. Bu kriterler arasında güvenlikle ilgili olarak pek madde bulunmuyor. Örneğin uygulama kodlarının yapısı, sunucu güvenliği, kişisel verilerin paylaşılması gibi kriterlerin hiçbiri yok. Daha çok fonksiyonel özellikler karşılaştırılıyor. Buna göre yapılan değerlendirme sonunda BiP daha fazla puan elde etti.

Versus.com'a göre BiP, WhatsApp'tan daha iyi

Versus’a göre BiP'in WhatsApp'tan üstün özellikleri:

• Kaybolan görseller özelliği mevcut.

• Kaybolan mesaj özelliği mevcut.

• Resim önizleme özelliği var.

• Tablet bilgisayarlarda kullanılabilir.

• Sık kullanılan kişiler seçeneği mevcut.

• Otomatik taslak özelliği var.

• Google Play’de daha fazla puanı var: 4.5 vs. 4.3

• App Store'da daha yüksek puanı var: 4.5 vs. 4.0

Versus’a göre WhatsApp'ın BiP'ten üstün özellikleri:

• Meşgul, Uzakta gibi durum mesajlarıyla erişilebilirlik durumunuzu özelleştirebilirsiniz.

• Desteklediği dil sayısı 5 adet daha fazla: 33 vs. 28

• Widget özelliği var.

• Gizlilik ayarları var.

• Resim galerileri içerir.

Karşılaştırmanın detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilir ve dilerseniz BiP'i diğer uygulamalarla da karşılaştırabilirsiniz:

https://versus.com/tr/bip-vs-whatsapp

• Dh nin haber kalitesi gün geçtikçe daha da düşüyordu, şu aralar diplerde diyebilirim. Bu karşılaştırma editör tarafından yazılmış bir şey değil. Siteye uygulamaların sahip oldukları özellikleri giriyorsunuz, sonra 2 tane uygulama seciyorsunuz. Site de kafasına göre hangisinin daha çok özelliği varsa ona göre karşılaştırıyor. Telefonlar ve diğer şeyler için de yapıyor bunu. Özellikler genelde eksik ve yanlış girildiği için hiçbir anlam ifade etmiyor.
    Bip in bir çok özelliği var whatsapp a göre , whatsapp ın problemi en popüler olmasına rağmen yeniikler konusunda çok geride kaldı kanal özelliği hala yok telegram da ki bir uygulamada bir den fazla hesap açma yok adam gibi pc clienti yok hem bu kadar geride teknolojik olarak hemde aradaki farkı kapatmak için hiç birşey yapmıyor.

Ben iş için whatsapp, yakın arkadaşlarla sohbet ve gündemi takip için telegram kullanıyorum yıllardır.

whatsapp daha hala tam foto bile göndermiyor kareye çeviriyor en gıcık olduğum şey.
  • quote:

Versus.com'a göre BiP, WhatsApp'tan daha iyi Versus.com isimli karşılaştırma sitesi, Turkcell tarafından geliştirilen BiP ile WhatsApp'ı karşılaştırdı. Karşılaşmanın kazananı WhatsApp oldu.

• Bip in bir çok özelliği var whatsapp a göre , whatsapp ın problemi en popüler olmasına rağmen yeniikler konusunda çok geride kaldı kanal özelliği hala yok telegram da ki bir uygulamada bir den fazla hesap açma yok adam gibi pc clienti yok hem bu kadar geride teknolojik olarak hemde aradaki farkı kapatmak için hiç birşey yapmıyor.

Ben iş için whatsapp, yakın arkadaşlarla sohbet ve gündemi takip için telegram kullanıyorum yıllardır.

whatsapp daha hala tam foto bile göndermiyor kareye çeviriyor en gıcık olduğum şey.

• Başlık kendi içinde bile yanlış, gerisini yazmak dahi istemiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Alıntı

metni:
    Kaybolan görseller özelliği mevcut.Kaybolan mesaj özelliği mevcut.

Bunlar üstün özellik mi gerçekten? Bu herşey bir yerde yedekleniyor demek değil mi?

Daha yüksek puan olmasını söylemek de haksızlık bu arada. WhatsApp çok daha yaygın bir kitle tarafından kullanılıyor. WhatsApp 5 milyardan fazla indirilmişken,Bip sadece 50 milyondan fazla indirilmiş. Böyle kıyaslama olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne bipi ya maceraya gerek yokVersus.com'a göre BiP, WhatsApp'tan daha iyi 

• Her türlü signal akar Versus.com'a göre BiP, WhatsApp'tan daha iyi Versus.com'a göre BiP, WhatsApp'tan daha iyi Versus.com'a göre BiP, WhatsApp'tan daha iyi 

• Haber kalitesi günden güne artıyor durduramıyoruz efenim

• Telegram candır bide signal gerisi hikaye
  • Reklam kokan hareketler

• Reklam dolu neye bassan bipte ahanda param gitti diyon neresi iyi.
  • Al birini vur birine

• Bipin görüntülü görüşmesindeki çöküşler, karşı taraf çevrimiçiyken aramanın düşmemesi, sürekli uykulamadaki çöküşler... Bunlar varkem nasıl whatsappdan dahabiyi olabiliyor? Ayrıca kaybolan mesajlar whatsappda da var süreli mesajlar seçeneği adı altında. Bellili değerlendirmeyi 6 yaşında veletler yapmış, hiçbir boktan haberleri yok.

• Dh nin haber kalitesi gün geçtikçe daha da düşüyordu, şu aralar diplerde diyebilirim. Bu karşılaştırma editör tarafından yazılmış bir şey değil. Siteye uygulamaların sahip oldukları özellikleri giriyorsunuz, sonra 2 tane uygulama seciyorsunuz. Site de kafasına göre hangisinin daha çok özelliği varsa ona göre karşılaştırıyor. Telefonlar ve diğer şeyler için de yapıyor bunu. Özellikler genelde eksik ve yanlış girildiği için hiçbir anlam ifade etmiyor.

• keremec kullanıcısına yanıt

A mabere bağladılar iyice ondandır Versus.com'a göre BiP, WhatsApp'tan daha iyi 

• Bu editörler ne kullanıyorsa ben de aynısından kullanmak istiyorum.

• Ben de Brad Pitt’ten daha yakışıklıyım. O yaşlı ben gencim, o özel sektörde ben devlet memuruyum. O evlenip boşandı ben eşime sadığım. O alkol, sigara kullanıyor, gece hayatı var bende yok. O türk gelenek ve göreneklerini bilmiyor ben daha iyi biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilk91

Bipin görüntülü görüşmesindeki çöküşler, karşı taraf çevrimiçiyken aramanın düşmemesi, sürekli uykulamadaki çöküşler... Bunlar varkem nasıl whatsappdan dahabiyi olabiliyor? Ayrıca kaybolan mesajlar whatsappda da var süreli mesajlar seçeneği adı altında. Bellili değerlendirmeyi 6 yaşında veletler yapmış, hiçbir boktan haberleri yok.

Ben de bu tarz bir yorum yapmaya gelmiştim. En temel fonksiyonlarını bile sağlıklı bir şekilde gerçekleştiremeyen Bip nasıl whatsapp'dan daha iyi oluyor düşünmekteyim.

• Bip bende açılmıyor ki. Telefonda ne kadar şey varsa erişim izni istiyor. WhatsApp a verdiğim izinlerin aynısını veriyorum yetmiyor. Bu izinleri niye istediğini de açıklamıyor.

• başlık : elma armuttan daha iyi olmali

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.