Şimdi Ara

konu çöp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lilteam -- 4 Nisan 2022; 9:35:52 >

• Kod

Yığını:
    CREATE TABLE IF NOT EXISTS `admin` (   `id` int(11) NOT NULL,   `kadi` text NOT NULL,   `sifre` text NOT NULL ) ENGINE=InnoDB AUTO_INCREMENT=3 DEFAULT CHARSET=latin1; -- -- Tablo döküm verisi `admin` -- INSERT INTO `admin` (`id`, `kadi`, `sifre`) VALUES (2, 'admin', 'admin'); -- -------------------------------------------------------- -- -- Tablo için tablo yapısı `urun_bilgi` -- CREATE TABLE IF NOT EXISTS `urun_bilgi` (   `urun_id` int(11) NOT NULL,   `urun_key` text NOT NULL,   `urun_isim` text NOT NULL,   `urun_soyisim` text NOT NULL,   `urun_garanti` text NOT NULL,   `urun_bilgi` text NOT NULL ) ENGINE=InnoDB AUTO_INCREMENT=11 DEFAULT CHARSET=latin1; -- -- Tablo döküm verisi `urun_bilgi` -- INSERT INTO `urun_bilgi` (`urun_id`, `urun_key`, `urun_isim`, `urun_soyisim`,`urun_garanti`, `urun_bilgi`) VALUES (10, 'HSD-45-34-DFGD', 'COCA ', 'COLA', 'test', 'test'); -- -- Dökümü yapılmış tablolar için indeksler -- -- -- Tablo için indeksler `admin` -- ALTER TABLE `admin`   ADD PRIMARY KEY (`id`); -- -- Tablo için indeksler `urun_bilgi` -- ALTER TABLE `urun_bilgi`   ADD PRIMARY KEY (`urun_id`); -- -- Dökümü yapılmış tablolar için AUTO_INCREMENT değeri -- -- -- Tablo için AUTO_INCREMENT değeri `admin` -- ALTER TABLE `admin`   MODIFY `id` int(11) NOT NULL AUTO_INCREMENT,AUTO_INCREMENT=3; -- -- Tablo için AUTO_INCREMENT değeri `urun_bilgi` -- ALTER TABLE `urun_bilgi`   MODIFY `urun_id` int(11) NOT NULL AUTO_INCREMENT,AUTO_INCREMENT=11;

• mosahin M kullanıcısına yanıt

konu çöp sorunları hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lilteam -- 4 Nisan 2022; 9:36:43 >
  • Hangi sorgu hangi veriyi cekiyor anlamadim.

• hallettim tüm sorunlarımı. küçük bi hata gözümden kaçıyor imiş. teşekkürler. konu çöp

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.